Amfetamina - Najdłuższy ciąg bez przespanej nocy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 4 / 1 / 0

3 dni się męczyłam po jakimś niby prima sorcie,czwartego dojechałam się alko,bo już nie szło wytrzymać...Pierwszy i ostatni raz...
  • 96 / 6 / 0

Parę lat temu 72 h . Z tym że fuka była pierwszy sort.. pościel żółta od potu, nie mówiąc już o zapachu :/ tak zwany żółty skurwiel szalal wtedy na osiedlu...

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Mężczyzna uniknął aresztowania po tym, jak mewa ukradła jego marihuanę

Pewien mężczyzna ze Szwecji zdołał uniknąć aresztowania po tym, jak mewa ukradła jego marihuanę, którą wyrzucił na widok policjantów.

bvh

• 16 / 1 / 0

125h około, ostatnie godziny już całkowita depersonalizacja, inny świat. Domofon mi pływał po całej ścianie jak wchodziłem do klatki, bloki byly zupelnie inaczej poukładane na osiedlu, w ogóle klimat starego, warszawskiego bemowa- lotnisko kto kojarzy, niech sobie wyobrazi co wtedy miałem przed oczami haha :D. Odradzam stanowczo brak snu, najbardziej wyniszczajacy element.
  • 4 / / 0

8... Ale to nie było nie spanie... W sumie to mialam zaniki świadomości chociaż zachowanie i gadka była w miarę normalna jak na tak "przerobioną" osobę...
Najgorsze schizy w życiu. Nie polecam
  • 1428 / 66 / 0

Kiedys spotkałem goscia co twierdzil ze nie spał 13 dni. Smiecha miałem z niego.
  • 2 / / 0

Dwa dni i noce później intensywna terapia i haluny w huj niepolecam teraz mam system rozjebany chyba nerwica cisnienie w prezencie
  • 410 / 18 / 0

3 dni, śmiesznie było, dopiero co się zapoznałem dogłębniej z tą substancją a cholernie mnie porwała..

po pierwszym nosku poszedł 9dniowy ciąg, mmm!
  • 2 / / 0

ja to 2 nocki bez problemu i 3 z rozpędu, później jak sobie zajaram to i w 4 mi ciężko usnąć :old: :old:
  • 2 / / 0

Ja maksymalnie bez snu wytrzymuje 3 dni i padam. W tej chwili jestem 2 noc bez snu. Leżę w łóżku z jointem a ze mną "trzaski" i omamy:]
  • 1 / / 0

3 nocki . Ciemne plamy przed oczami, dziwne lęki i uczucie że wszyscy wkoło mnie obserwują . WYGLĄD? najdroższe podkłady korektory nie zamaskowały stanu zombie . JEDNAK TO PRAWDA ZE SEN DZIAŁA CUDA NA URODE :)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata