Amfetamina - Najdłuższy ciąg bez przespanej nocy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 431 / 38 / 0

od 5.07 w sumie z 12h snu ;/
i dzisiaj koniec wycienczenie totalne
tabsy na spanie sa
dobranoc.
  • 61 / 10 / 0

Kilka razy zaliczyłem 2 nocki i nie wyobrażam sobie jak można więcej. Po pierwszej i tak jest kompletna chujnia, bo nie myśli się już normalnie a po dociągnięciu czuję tylko dreszcze i nic więcej, poza tym czas mija cholernie szybko a trzeba jeszcze odespać. Jedna nocka to max, wtedy jest zajebiście.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Pasażer zapalił marihuanę na pokładzie, samolot awaryjnie lądował w Denver

Niesforny pasażer zmusił samolot linii American Airlines do awaryjnego lądowania w Denver. Mężczyzna powiedział innym pasażerom, że jest pod wpływem kokainy, po czym zamknął się w łazience.
  • 6 / / 0

6 nocek bez jakiegokolwiek jedzenia i spania (może uzbiera się z 3 godziny jakiegoś przyspania) od 3/4 dnia zaczęły się omamy, 4/5 doszły głosy, a 6 nocy i pół dnia odcięcie, słyszenie, widzenie i dialogi z nieistniejącymi osobami.. Cała inteligencja odbyła się latem przy ok 28C Człowiek dopiero pisząc i widząc to orientuje się jakim jest chorym pojebem pisząc się na takie rozrywki..
  • 989 / 40 / 0

Jak cały miesiąc spałem jak dziecko to od pierwszej kreski właśnie trzecia nocka leci. Ten mały detox się opłacił, oezu jak czesze łeb. Zdrówko.
Użytkownik nieaktywny
  • 229 / 37 / 0

Tak bez ani minuty snu to 86h a jak było odsypiane chociaż godzinę czy dwie to bywało więcej niż 4doby; p
  • 271 / 7 / 0

Bez snu prawie 8 dni. Prawie, bo dnia ósmego, gdy skończyła się już feta, to urwał mi się film. Siedział u mnie kolega, coś tam sobie robił na laptopie, ja na kompie i czułem, że już pojawia się mikrosen a rzeczywistość miesza mi się z sennymi marami. Obudziłem się dnia następnego w swoim łóżku, przykryty kołdrą, lecz w tych samych ubraniach w których odpłynąłem. Byłem wielce zdziwiony, że kolegi już nie ma i próbowałem sobie przypomnieć, czy dotarłem do legowiska o własnych siłach.

Okazało się, że kumpel życzliwie mnie odprowadził do spania i poszedł sobie.
  • 5 / / 0

Ja 4 nocki z czego 3 pierwsze doby to non stop ostrego bzykania a ostatnia już na spokojnie... Im później od pierwszego strzału tym bardziej sex był ostry ale 3 doby już nie dawałam rady.. Na 3 osoby poszlo prawie 15 sztuk...... Ale wrażenia...... Bezcenne...... Sex na amf jest fenomenalny!!!!! Pzdr M

n23

• 299 / 6 / 0

Jaki jest sens brania przez dłużej niż 24h, po ty czasie skutki uboczne znacznie przewyższają te dodatnie. Sam niejednokrotnie się łapałem na to, że zabawa trwa póki w worku coś jest, ale zbiegiem czasu dostrzegłem, że szkoda głowy na to, 3,4 czy tam 8 dni to przecież cała faza to jedna wielka paranoja . Pomijając, żeby coś poczuć to trzeba wciągnąć 200 - 300 mg dobrego materiału .
  • 15 / 2 / 0

wóda ma taką przewagę na amf że po dobrym chlaniu choćby barek był pełny nie chce się tankować. feta ile jest w worku tyle pójdzie. Mój najdłuższy ciąg to chyba 5 dni dlatego że piątkę kupiłem żeby było taniej i liczyłem że to na miesiąc rozłożę :D Ta jasne
  • 247 / 6 / 0

Niektórzy mają wentyl bezpieczeństwa w postaci psychiki wymiękającej w trakcie ciągu, w tempie ekspresowym. Wiem, że można zignorować objawy psychozy i zwiększyć dawki, ale w porównaniu do dnia pierwszego, to zawsze popłuczyny.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata