Amfetamina - Najdłuższy ciąg bez przespanej nocy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 433 / 39 / 0

od 5.07 w sumie z 12h snu ;/
i dzisiaj koniec wycienczenie totalne
tabsy na spanie sa
dobranoc.
  • 61 / 10 / 0

Kilka razy zaliczyłem 2 nocki i nie wyobrażam sobie jak można więcej. Po pierwszej i tak jest kompletna chujnia, bo nie myśli się już normalnie a po dociągnięciu czuję tylko dreszcze i nic więcej, poza tym czas mija cholernie szybko a trzeba jeszcze odespać. Jedna nocka to max, wtedy jest zajebiście.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Santa Cruz dekryminalizuje grzyby, pejotl i ayahuaskę

Santa Cruz stało się ostatnio trzecim miastem w Stanach Zjednoczonych, które dekryminalizuje naturalne psychodeliki, takie jak magiczne grzyby, ayahuaska czy pejotl. Regulacja nie dotyczy substancji takich jak LSD czy MDMA.
  • 6 / / 0

6 nocek bez jakiegokolwiek jedzenia i spania (może uzbiera się z 3 godziny jakiegoś przyspania) od 3/4 dnia zaczęły się omamy, 4/5 doszły głosy, a 6 nocy i pół dnia odcięcie, słyszenie, widzenie i dialogi z nieistniejącymi osobami.. Cała inteligencja odbyła się latem przy ok 28C [emoji55] Człowiek dopiero pisząc i widząc to orientuje się jakim jest chorym pojebem pisząc się na takie rozrywki..
  • 989 / 40 / 0

Jak cały miesiąc spałem jak dziecko to od pierwszej kreski właśnie trzecia nocka leci. Ten mały detox się opłacił, oezu jak czesze łeb. Zdrówko.
Użytkownik nieaktywny
  • 229 / 37 / 0

Tak bez ani minuty snu to 86h a jak było odsypiane chociaż godzinę czy dwie to bywało więcej niż 4doby; p
  • 307 / 15 / 0

Bez snu prawie 8 dni. Prawie, bo dnia ósmego, gdy skończyła się już feta, to urwał mi się film. Siedział u mnie kolega, coś tam sobie robił na laptopie, ja na kompie i czułem, że już pojawia się mikrosen a rzeczywistość miesza mi się z sennymi marami. Obudziłem się dnia następnego w swoim łóżku, przykryty kołdrą, lecz w tych samych ubraniach w których odpłynąłem. Byłem wielce zdziwiony, że kolegi już nie ma i próbowałem sobie przypomnieć, czy dotarłem do legowiska o własnych siłach.

Okazało się, że kumpel życzliwie mnie odprowadził do spania i poszedł sobie.
  • 5 / / 0

Ja 4 nocki z czego 3 pierwsze doby to non stop ostrego bzykania a ostatnia już na spokojnie... Im później od pierwszego strzału tym bardziej sex był ostry ale 3 doby już nie dawałam rady.. Na 3 osoby poszlo prawie 15 sztuk...... Ale wrażenia...... Bezcenne...... Sex na amf jest fenomenalny!!!!! Pzdr M

n23

• 334 / 11 / 0

Jaki jest sens brania przez dłużej niż 24h, po ty czasie skutki uboczne znacznie przewyższają te dodatnie. Sam niejednokrotnie się łapałem na to, że zabawa trwa póki w worku coś jest, ale zbiegiem czasu dostrzegłem, że szkoda głowy na to, 3,4 czy tam 8 dni to przecież cała faza to jedna wielka paranoja . Pomijając, żeby coś poczuć to trzeba wciągnąć 200 - 300 mg dobrego materiału .
  • 15 / 4 / 0

wóda ma taką przewagę na amf że po dobrym chlaniu choćby barek był pełny nie chce się tankować. feta ile jest w worku tyle pójdzie. Mój najdłuższy ciąg to chyba 5 dni dlatego że piątkę kupiłem żeby było taniej i liczyłem że to na miesiąc rozłożę :D Ta jasne
  • 298 / 17 / 0

Niektórzy mają wentyl bezpieczeństwa w postaci psychiki wymiękającej w trakcie ciągu, w tempie ekspresowym. Wiem, że można zignorować objawy psychozy i zwiększyć dawki, ale w porównaniu do dnia pierwszego, to zawsze popłuczyny.
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata