Amfetamina - Najdłuższy ciąg bez przespanej nocy

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 6 / / 0

U mnie 4 doby jak uczylem sie na zaliczenia. Ale po takim czasie juz ludzie sie domyslali ze cos nie tak i zaczeli sie pytac co taki blady jestem itp. Ogolnie niewarto wedlug mnie brac dlozej niz 2 dni bo strasznie sie wyniszcza organizm... Ale latwo powiedziec zeby po prostu niebrac

Użytkownik nieaktywny
  • 33 / / 0

moj rekord to 3. dlugie 3 dni i noce na fecie,szlugach,i wodzie i non stop rysunki. szczeze wam powiem ze wypisalem ok 15 olowkow. caly czas na lozku zgarbiony z blokiem na kolanach. po ok 10 godz siedzenia w tej pozycji chcialem chociaz wyprostowac glowe ale moje miesnie karku odmowily a o wstaniu niebylo nawet mowy. wkoncu musialem sie jakos zebrac do lazienki, szedlem do niej na wpol zgarbiony.
cala szyja i plecy az po dupe mnie nakurwialy. a o miesniach szczeki juz niewspomne.
najfajniejsze w tym wszystkim bylo to ze czesc rysunków odrysowywalem, tzn na bialej kartce pojawialy mi sie postacie wygenerowane przez moj mozg ktorych kontory odrysowywalem:-D
3 dnia kumpel wyrwal mnie z domu na miasto a ja ze ok, i taki nieumyty przepocony powedrowalem na miasto. zmontowalismy mj, balem sie ja palic bo wiedzialem ze to tylko spoteguje haluny ktore juz i tak byly uciazliwe. zajaralismy w parku po 4 szklach zauwazylem wyswietlany na koronie drzewa serial sedzi anny marii wesolowskiej!! z poczatku myslalem ze to wyswietlaja z rzutnika i ogladalem jak debil az wkoncu zapytalem kumpla czemu nieoglada a on ze niby co mialby ogladac a ja czy niewidzi tego serialu tam na drzewie a on ze nie i ze ladnie mam najebane. szlismy puzniej przez miasto balem sie byc sam, przyznam sie ze niektore wizje mnie przerazaly. chcialem zasnac niepotrafilem. mialem jeszcze polowke fety i poszedlem do ziomka niech to zajebie zeby niespal i siedzial ze mna wyjasnilem mu wszystko a on ze spoko i jakos do rana przezylem. na drogi dzien tez jaralem haluny byly ale juz mniejsze. sen robi swoje

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Lek wykryty w krwi Kamila Durczoka. Czym są benzodiazepiny?

We krwi Kamila Durczoka wykryto, poza alkoholem, obecność benzodiazepiny. O tym, co to za lek, w jakich przypadkach jest przepisywany i jaki ma wpływ na ludzki organizm Zuzanna Opolska rozmawia z dr. n med. Sławomirem Murawcem - psychiatrą i psychoterapeutą.

Użytkownik nieaktywny
  • 835 / 3 / 0

zajaralismy w parku po 4 szklach zauwazylem wyswietlany na koronie drzewa serial sedzi anny marii wesolowskiej!!

hahahahha!!! %-D

Użytkownik nieaktywny
  • 33 / / 0

najsmiesniejsze jest to ze ogladalem go z zainteresowaniem :nuts:
  • 69 / / 0

Najwiecej nocek u mnie = 3 doby bez zmruzenia oka.

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

6

ymy

Użytkownik nieaktywny
  • 113 / 1 / 0

też 3 doby i mialem juz dosc :P

• 86 / / 0

Dawno temo kiedy to czlowiek jeszcze mial stycznosc z tym swinstwem, 192h bez snu. Skonczylo sie halucynacjami, paranoja i kilkutygodniowym pobytem w szpitalu. Nie polecam...

• 123 / / 0

jedna noc to max

• 21 / / 0

ja też trzy doby ale dawno. Teraz to juz nie to zdrowie:D pewnie bym sie przewrociła. I te schizy.
Nie ma sie czymś chwalić, to własnie z braku snu są omamy a nie od ćpania. Tzn. feta tez ma oczywiście na to wpływ ale normalny niećpający człowiek nie śpiąc 3 doby też miałby omamy.
Lepiej wziąśc i jedna nocke sie wybawić potem nynu i zaś;)
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata