Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 512 • Strona 49 z 52
  • 12 / 1 / 0

Tak chodziło o cytyzyne, słownik sam poprawił dzieki za czujność.
Nie zgodzę się, że do nauki się nie nadaje. Jeśli spędzam teraz bite 5-7 godzin tylko na przyswajaniu wiedzy, fenylo pomaga wydłużyć okres między przerwami. Pozwala nieco szybciej przerabiać dana objętość. A co najważniejsze zwiększa koncentracje i zajęcie się tym tematem bez rozpraszania. Siedząc tyle czasu, kiedyś po prostu odrzucało pod koniec od biurka, teraz jest łatwiej. Z minusów narasta tolerancja, lekka agresja przez pierwsze 2 tygodnie ze wzrostem tolerki mija. Fajnie łączy się z ashwagandha, filiżankę kawy pochłania się małymi łyczkami, powoli które jeszcze bardziej boostuja w trakcie pracy a nie jak wcześniej na raz i lota po kolejną kawunie.
  • 243 / 22 / 0
Awatar użytkownika

Mnie za bardzo nosi, nie wysiedzę w miejscu. Do nauki wolę słabsze oxi czy aniracetam.
  • 89 / 16 / 0
Awatar użytkownika

U mnie Aniracetam się nie sprawdził. Jakieś rozmyślanie "nie wiadomo o czym" i mało skupienia. Próbowałem dwa razy w stocku z teaniną i tłuszczami.
Away for Xmas and New year eve!! Happy Holidays :extasy:
  • 2 / / 0

Zażyłem 400mg podjęzykowo fenylopiracetamu i głównym efektem była chęć wymiotów, spowodowanych gorzkim smakiem. Poza tym jedynie większa głębia kolorów.
Niestety, ale zaobserwowałem wpływu na koncentracja i chęć do pracy. Dalej pozostaje do bani :P
Ze względu na dość wysoką cenę i obrzydliwy smak nie wyobrażam sobie jak niektórzy mogą to brać codziennie.
  • 36 / 2 / 0

Używanie f piracetamu może dać trwale pozytywne skutki? Chciałbym kupić i zażywać terapeutycznie
  • 12 / 1 / 0

doraźnie działa super, ale na dłuższa metę nie można stosować tolerancja rośnie. Efekty nie są tak fajne. Czy działa długofalowo nie wiem, bo zacząłem bo chwili przerwy noopept.
A czy połączenie fenylo i raz na jakiś czas alkoholu Czy mj jest bezpieczne ? Boli mnie, abstynencja ścisła z mj/alko przy noopepcie.
  • 142 / 36 / 0
Awatar użytkownika

@bartex583

alko, mj lub cokolwiek psychoaktywnego zresetuje Ci wszyskie efekty terapii nootropowej i wzmocni działanie ćpańska, możesz odjebać coś pojebanego na alko.

Ćpanie i nootropy to dwa przeciwieństwa.
  • 12 / 1 / 0

Dzieki, rozumiem tak jak myślałem gdy się powie A, to trzeba powiedzieć B. Czasem trochę tęsknie za mj, jednak efekty które dały mi nootropy są niesamowite i nie chce tego psuć. Z alkoholem zdarzyło się dwa razy wypić po 4 piwa, następnego dnia osłabione działanie jednak z biegiem czasu wszystko wróciło do normy. Ale zgadzam się nie warto nawet pic.
  • 243 / 22 / 0
Awatar użytkownika

Ja łączyłem fernylo z mj i nie widzę żeby mi coś zjebało ;p
  • 1831 / 508 / 0
Awatar użytkownika
NegatywneWibracje
Kompetentny
Kompetentny

Dla kronikarskiej dokładności rzucę tylko, że długofalowo zaobserwowałem duże spłycenie działania f-racetamu podczas długotrwałej terapii na SSRI.
Piszę o długotrwałej, bo w moim przypadku, gdy działanie SSRI i stylu "serotoninowy kokon" osłabło, a efektem każdego SSRI jest już tylko spłycenie emocji (wręcz nihilistyczna pustka, którą próbuje niwelować tak sposobem zachowania jak i prochami) i w pewnym sensie neurotycznych aspektów osobowości. Teraz także i to "dopaminowe" działanie f-racetamu, stymulacja, wszystko jest zabite przez SSRI i towarzyszące mu kompensacje w moim OUN. ( %-D )
życie jest zbyt krótkie, by dwa razy oglądać to samo porno.

abbys abbysum invocat
:krowa:
ODPOWIEDZ
Posty: 512 • Strona 49 z 52
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.