Fenylopiracetam - wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 11 / / 0

Testowalam go jeszcze kilka razy, do wykończenia opakowania. Za każdym razem gorzej. O ile noopept i suni dają clearhead, skupienie i koncentrację to fenylopiracetam po prostu siada na głowę. Brainfog okrutny. Wzięcie go go pracy to cały dzień na straty. Nie polecam nikomu.
  • 201 / 16 / 0

Jak na podstawie swoich prywatnych doświadczeń (substancja działa na ciebie przeciwnie do oczekiwań), które najprawdopodoniej są efektem innych czynników np kiepskiej miski, "nie polecasz nikomu" substancji, to nie bierz się za takie takie rzeczy jak suni, bo na nie wiele się zdadzą.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

„Na górze róże, na dole trup. Do ceny dopów wliczą Ci grób”

„Dopalacze to nie bajka” – czyli dziecięce wierszyki w poznańskiej kampanii społecznej :)
  • 1545 / 235 / 0

To samo pomyślałem. Skoro ktoś na podstawie pojedynczego przypadku definitywnie ocenia substancję, to raczej nie posiada intelektualnego kapitału, by z jej podobnych czerpać korzyści.
  • 4917 / 674 / 0

06 września 2018Axiia pisze:
Testowalam go jeszcze kilka razy, do wykończenia opakowania. Za każdym razem gorzej. O ile noopept i suni dają clearhead, skupienie i koncentrację to fenylopiracetam po prostu siada na głowę. Brainfog okrutny. Wzięcie go go pracy to cały dzień na straty. Nie polecam nikomu.
To piracetam u Ciebie bylby placebo.
Odstaw nootropy bo sobie krzywde zrobisz.
  • 15 / / 0

06 września 2018Axiia pisze:
A gdzie kupowałes (daj info na priv).

Ja ze sklepu o nazwie zaczynającej się na literę S i jest całkiem spoko. Faktycznie po jakies 20-30 minutach łatwiej jest mi się skupić, wszystko jakby ostrzejsze, chce sie pracować. To takie subtelne, ale jednak działa.

Żaden nootrop do tej pory takich widocznych efektów mi nie dał, poza Adrafinilem, ale po nim włączała mi się agresja :/
  • 1 / / 0

Zakupiłem Fenylopiracetam / Phenylpiracetam 2g oraz Resweratrol ekstrakt 50% / Polygonum cuspidatum 10g.
Jako, że jestem nowy w te klocki to mam kilka pytań:
1. Czy dawkowanie 50mg samego Fenylopiracetam / Phenylpiracetam na początek starczy ?
2. W weekendy chodzę na uczelnię a więc potrzebował bym, żeby działało to do jakiejś 20, więc czy mogę z rana przyjąć 50mg Fenylopiracetam i 250mg Resweratrolu a później o jakieś godzinie 14 znowu przyjąć 50mg Fenylopiracetam ?
3. Czy odpowiedni będzie cykl środa-niedziela branie a poniedziałek- worek przerwa przez 2 tygodnie lub aż się skończy Fenylopiracetam, później 2 tygodnie przerwy i później przyjmowanie Noopept?
  • 26 / / 0

Dla mnie numero UNO wśród wszystkich nootropow .. dzialanie niby subtelne ale powoduje olbrzymie chęci i nakręcenie do robienia czynności.. tylko że na mnie działały duze dawki powyżej 200 mg..około 0.5 g. .czysta energia przez 6-8 godzin mozna podbic kofeiną, rzeczywiście jakoś tam uodparnia przed zimnem ...tylko ta cena...
  • 2725 / 919 / 0

Fenylopiracetam to jeden z tych noontropow majacy potencjal czy sam czy do miksow .
Ciekawa modyfikacja:
http://www.freepatentsonline.com/y2018/0200227.html.
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2019 przez AnnaS, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 4917 / 674 / 0

[mention]AnnaS[/mention]
Ta witryna jest nieosiągalna Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stroną patents.duckduckgo.com.
  • 15 / / 0

02 stycznia 2018Stteetart pisze:
04 grudnia 2017Stteetart pisze:
Do zbicia tolerki wystarczy napieciozaleznyy agonista.
Plus do tego bardzo dobrze z phenylp komponuja sie roslinne imao.
Co masz na myśli ze dobrze sie komponują ? Jestem teraz na Różeńcu, który jest roślinnym IMAO i mam zamiar dołączyć do tego Fenylo, zastanawiam sie tylko czy to dobry pomysł :)
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata