Fenylopiracetam - wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 50 / 5 / 0

Działa przyjmowane doraźnie? Czy trzeba miec w stałej suplementacji?

• 1017 / 101 / 0

Działa, nawet lepiej właśnie robić przerwy bo to dość mocny środek, do tego szybko rośnie tolerancja.

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Magister marihuany? Już niebawem będzie to możliwe

Uniwersytet Stanowy w Colorado-Pueblo umożliwi od jesieni studiowanie na nowym kierunku studiów „Cannabis, Biology and Chemistry (Marihuana, biologia i chemia)”. Będzie to jeden z pierwszych tego rodzaju wydziałów w Stanach Zjednoczonych.
  • 5376 / 893 / 2

Kur..ka rurka Tluczone- to ze nie odczuwacie spida nie znaczy, ze on nie dziala.
Tolerke obnizysz czymkolwiek co jest fenylozalezne.
10 kwietnia 2018sly89 pisze:
Działa przyjmowane doraźnie? Czy trzeba miec w stałej suplementacji?
Zalezy od celu.
Jesli celem jest jednorazowy strzal podziala jesli suplementacja dlugoterminowa tez.
  • 64 / 7 / 0

Czy którykolwiek z użytkowników tego tematu stosuje/stosował fenylopiracetam w celu osiągnięcia lepszych rezultatów związanych ze sportem, daną dyscypliną? Mogę prosić o komentarze tych osób? Tzn. rezultaty, stosowanie, dyscyplina etc?
Pozdrawiam.
  • 217 / 25 / 0

10 kwietnia 2018Stteetart pisze:
Tolerke obnizysz czymkolwiek co jest fenylozalezne.
O co kaman? Czytałem, że antagoniści NMDA służą do redukcji tolerki - o to chodzi? Np. 15 mg deksa przed snem, czy jak?

[mention]Pfersho[/mention] na rowerku śmigałem jedząc 100 mg fenylo + ALCAR, BCAA, Olimp CLA, kofeina, różeniec i miałem o wiele więcej "mocy" niż na "czysto" :-D
Użytkownik nieaktywny
  • 124 / 16 / 0

[mention]Szponciciel[/mention], antagoniści NMDA służą nie tylko do redukcji tolerancji, ale także zabezpieczają przed ekscytotoksycznością spowodowaną pośrednim lub bezpośrednim nadmiernym pobudzeniem NMDA.

Przykładowo: nawalasz Sunifiram. Sunifiram dzała na AMPA -> NMDA, jak weźmiesz za dużo sunifiramu, to będziesz tragicznie się czuć i nic Cię nie uratuje, ani benzo, ani hydroksyzyna. Jedynym ratunkiem może być DXM lub DCK lub ketamina.
  • 3 / / 0

Fanylopiracetam będzie się nadawał do dłuższych posiadówek przy książkach czy bardziej do sportu się go stosuje?
Rok temu w sesji brałam doraźnie Modafinil, ale straciłam źródło i szukam czegoś na zastępstwo na zbliżającą się tegoroczną sesję.
  • 62 / / 0

Będzie się nadawał jak najbardziej ale proponuję tak ze 1-2 tyg wcześniej zacząć już przed nauką.
  • 755 / 147 / 2

@up
to nie piracetam tylko phenylpiracetam
  • 2001 / 1163 / 34

Jeśli chodzi o fenylopiracetam organizm przyzwyczaja się do stymulacji ale tolerancja ,że wogule nie działa nie występuje można przyzwyczaić się do efektów ale działa.
Ja stosuje zazwyczaj jak kupuje to system wtorek , środa, czwartek biorę a później już nie i stymuluje .
To nie amfetamina , ale działa cały czas rewelacyjnie.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata