Fenyloetyloaminy - Wątek Ogólny

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1323 / 16 / 0

Grupowy trip to stawia na C czy I ?
  • 358 / / 0

Na grupowy zdecydowanie C.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Ograniczenia w sprzedaży leków z pseudoefedryną są iluzoryczne

Od kilku lat celnicy na granicy polsko-czeskiej zatrzymują samochody z obywatelami Czech, którzy nagminnie wykupują w polskich aptekach leki o działaniu psychoaktywnym. W przygranicznych lasach można znaleźć setki pustych opakowań po nich. Prawo nie działa.
  • 2835 / 198 / 0

Ja jestem zdania że i to i to, I będzie bardziej mindfuckowe i psychodeliczne, C bardziej euforyczne, od tak na imprezę do piwa by pogadać i się bite 4 godziny pośmiać
  • 951 / 11 / 0

Jak dobrze się z nimi dogadujesz i rozumiesz na co dzień, to I - ale jak są to po prostu jacyś znajomi, to C.
  • 358 / / 0

Zrobiłem kiedyś taki miks na 1,2mgC i 2mgI,polecam mocno,jeden z najlepszych tripów,wizuale zalewające całe ściany i sufit,wkleiłem się w fotel i poddałem bombardowaniu nimi.Warto zauważyć,że z 25I które jest najbardziej inne i charakterystyczne nie przebiło się ze swoją specyfiką,klasyczne nbomkowe widoki na grubo.Jednak po osłabnięciu działania i przejściu do rozmów,czilowania i piwka w ruch poszedł haszysz i nie to,że trochę ożywiło kolorki jak zwykle ale można powiedzieć,że uruchomiło od początku charakterystyczne działanie I plus zafundowało dosyć mocną psychodelkę podczas której po raz pierwszy miałem wahania czy może nie jest za mocno.Polecam spróbować zadziałać w ten sposób,tego tripu nie zapomnę,tylko uważać jeśli jacyś świeży userzy będą.
  • 335 / 1 / 0

Ponoć przez używanie psychodelicznych Fenyloetyloamin może mj słabiej działać. I jeszcze HPPD może wystąpić. Nie wiadomo czy opłaca się bawić tymi substancjami.
  • 2835 / 198 / 0

Hmm odnośnie tej mj to powiem tylko tyle że ja wraz ze znajomymi po 25C potrafimy pochłaniać zielsko dosłownie wiadrami. Normalnie jedno to pizda wystarczająca, a po tej fenylce leci blant za blantem poprawiany wiadrami i z tego ziela odczuwa się tylko jakiś procent jego potencjału.

Żadną substancją nie opłaca się bawić, ale kurwa mać tu jest hype a nie telewizja trwam.
  • 358 / / 0

Co powinno mocniej zadziałać - 1mg 25i nbome czy 10mg 2C-P?
  • 158 / / 0

No zadziała, tylko uwzględnij czas wchodzenia 2cp.
  • 229 / 8 / 9

Witam, czy istnieje jakaś fenyloetyloamina/tryptamina, która działa dość krótko?

Lubię bardzo LSD, ale wolałbym, by trip trwał jakieś 2-3h, a nie 6, przy tym będąc w miarę podobnym. Co byście polecili?
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 51 uczestników Wejdź na czata