Fenyloetyloaminy - Wątek Ogólny

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1323 / 17 / 0

Grupowy trip to stawia na C czy I ?
  • 358 / / 0

Na grupowy zdecydowanie C.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

60-letni łodzianin chciał się zabić dopalaczem. W tym celu zaupił kryształ za 100 zł

60-letni mężczyzna trafił na toksykologię po próbie samobójczej. Planował odebrać sobie życie zażywając dopalacz. Miał to być tak zwany „złoty strzał”.
  • 2815 / 254 / 0

Ja jestem zdania że i to i to, I będzie bardziej mindfuckowe i psychodeliczne, C bardziej euforyczne, od tak na imprezę do piwa by pogadać i się bite 4 godziny pośmiać
  • 1209 / 30 / 0

Jak dobrze się z nimi dogadujesz i rozumiesz na co dzień, to I - ale jak są to po prostu jacyś znajomi, to C.
  • 358 / / 0

Zrobiłem kiedyś taki miks na 1,2mgC i 2mgI,polecam mocno,jeden z najlepszych tripów,wizuale zalewające całe ściany i sufit,wkleiłem się w fotel i poddałem bombardowaniu nimi.Warto zauważyć,że z 25I które jest najbardziej inne i charakterystyczne nie przebiło się ze swoją specyfiką,klasyczne nbomkowe widoki na grubo.Jednak po osłabnięciu działania i przejściu do rozmów,czilowania i piwka w ruch poszedł haszysz i nie to,że trochę ożywiło kolorki jak zwykle ale można powiedzieć,że uruchomiło od początku charakterystyczne działanie I plus zafundowało dosyć mocną psychodelkę podczas której po raz pierwszy miałem wahania czy może nie jest za mocno.Polecam spróbować zadziałać w ten sposób,tego tripu nie zapomnę,tylko uważać jeśli jacyś świeży userzy będą.
  • 335 / 1 / 0

Ponoć przez używanie psychodelicznych Fenyloetyloamin może mj słabiej działać. I jeszcze HPPD może wystąpić. Nie wiadomo czy opłaca się bawić tymi substancjami.
  • 2815 / 254 / 0

Hmm odnośnie tej mj to powiem tylko tyle że ja wraz ze znajomymi po 25C potrafimy pochłaniać zielsko dosłownie wiadrami. Normalnie jedno to pizda wystarczająca, a po tej fenylce leci blant za blantem poprawiany wiadrami i z tego ziela odczuwa się tylko jakiś procent jego potencjału.

Żadną substancją nie opłaca się bawić, ale kurwa mać tu jest hype a nie telewizja trwam.
  • 358 / / 0

Co powinno mocniej zadziałać - 1mg 25i nbome czy 10mg 2C-P?
  • 158 / / 0

No zadziała, tylko uwzględnij czas wchodzenia 2cp.
  • 230 / 9 / 9

Witam, czy istnieje jakaś fenyloetyloamina/tryptamina, która działa dość krótko?

Lubię bardzo LSD, ale wolałbym, by trip trwał jakieś 2-3h, a nie 6, przy tym będąc w miarę podobnym. Co byście polecili?
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata