Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 24 z 26
  • 2 / / 0
Palił ktoś pea?

scalono - WRB

Mam pytanko. Bo działała na mnie kiedyś pewna ilość PEA potem mi tolerka wzrosła i już większą brałem. Ostatnio nie zadziałała w ogólne. Zupełne nic. Wie ktoś może czy się krzyżuje jakoś z innymi substancjami i biorąc je może mi rosnąć tolerka na PEA i to przez to? Jeżeli tak może być to jakie to substancje?
  • 149 / 7 / 0
Przy dłuższym używaniu, powoduje ochydne skutki uboczne, a samo działanie maks 30min przy porządnym podkładzie z sele. Z drugiej strony to nie ma nic co może dorównać euforii po srogiej dawce podzielonej na dwa razy, ciężko to do czegokolwiek porównać. Ryzyko zgonu wprost proporcjonalne do euforii. Ciśnienie rozrywa czaszkę. Z całego serca odradzam takie manewry. Rosyjska ruletka jest bezpieczniejsza.
  • 1 / / 0
Palmitoylethanolamide zadziała tak jak fenyloetyloamina??
  • 200 / 4 / 0
Siema wszystkim. Zalogowałem się tutaj po latach, żeby napisać te ostrzeżenie. Informacje o tym w internecie praktycznie nie istnieją.

NIE BIERZ PEA IV

Wstęp (nie musisz tego czytać).
Byłem prawie* czysty od dobrych 6 lat. Ostatnio miałem chwilę załamania i zacząłem eksperymentować. Jednak angielska koka i hel z fentem to nie jest to czego szukałem. Nie chciałem też palić styków MDMA iv. Niby dobra fetka tutaj jest, ale wiem, że do niej mam nieograniczony dostęp praktycznie za darmo - nie chciałem ryzykować. I teraz może to brzmieć śmiesznie, że zaryzykowałem PEA.

Na moje efekty może mieć wpływ, że od kilku tygodni biorę między innymi kurkuminę i czarnym pieprzem i do tego ekstrakt z czosnku, które mogą być iMAO.

Akcja właściwa.
Zamówione 50g PEA. Pierwsza próba 300 mg IV w 2 ml powoli wypuszczane w kabel. W połowie drogi byłem w niebie. Takiego rushu nic nigdy w życiu mi nie dało. Jednak trwało to wszystko jakoś bardzo krótko. Po pierwszej iniekcji wiedziałem, że kocham tę substancję i to był błąd. Potem była kolejna i kolejna i kolejna... Przez 2g poszło około 5g, gdzie ostatni shot był 700 mg w 5 ml wpuszczane po 1 ml co około minutę. Skończyło się heftem. Pojawił się plan założenia wenflonu. Jednak ze względu, że to były ranne godziny postanowiłem przystopować. Po około pół godziny wysypałem pozostałą pea do zlewu. Już wtedy wiedziałem, że jeżeli tego nie zrobię to mnie to zabije. A to mnie wyleczyło z IV na ten moment.

Skutki uboczne:
Wysokie ciśnienie, pisk w uszach, mdłości przy większych dawkach. 3 dni później nadal czuję przymulenie i senność.

Wnioski
Gdyby nie to, że nie chciałem ćpać i to była chwilowa słabość to bym umarł od przedawkowania. Substancja mocno wchodzi na serce i ciśnienie. Jednak krótki czas rushu w porównaniu do tego, że samą substancję jeszcze czujesz kilku krotnie dłużej powoduje to, że chcesz robić kolejny wlew co 3-4 minuty. A żeby to miało ręce i nogi musisz wpuścić w kanał 200-300 mg minimum. To jest 4-6g na godzinę. Gdybym założył ten wenflon to zapewne bym to zrobił.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania pytajcie.

Jeżeli chcesz żyć nie bierz PEA iv
  • 30 / / 0
Ale te PEA to g*wno 100mg hordeniny+420mg PEA nic nie poczułem wcześniejsze próby z mniejszymi dawkami również nic nie dały i albo mam lipną PEA(gorzki smak) albo to trzeba jeść gramami aby odczuć efekt co przy takim dawkowaniu kompletnie mija się z celem :alergia:
  • 5 / / 0
Jak brać pea to tylko z selegiliną. Próbowałem brać raz z hordenina spamowałem 100mg horde co 10minut i dorzucałem 500mg pea. Raz jedyny mnie kopnęło mega euforia przypływ ogromnej ilości endorfin w jednej chwili. Nie wiedziałem co mam zrobić żeby idealnie wykorzystać ten dosyć krótki stan 10min. Wziąłem się za muzyke. Taka bomba ze wziąłem dwa głośniki jeden do jednego ucha drugi do drugiego na full głośność i bujałem się jakbym był po emce w klubie XDD.

Brałem różne środki ale takiego przypływu szczęścia jeszcze nigdy nie uświadczyłem. I co jest najpiękniejsze po tym w ogóle nie ma zwały. To nie jest tak że serotonine Ci wyplucze do zera a potem 3dni trzeba dochodzić do siebie. Po prostu euforia mija i jest normlanie. To jest naprawdę ciekawe i w tej substacji drzemie ogromny potencjał. Niestety stan bardzo szybko minął. Jak mówiłem 10min i tyle z zabawy. Hordenina słabo blokuje mao-b. A jak się dorzuci więcej to ciśnienie za bardzo wzrasta.

Próbowałem z różańcami dziurawcami i innymi co niby też lekko blokują mao-b ale też lipa. Byłem u psychologa wszystko ładnie pięknie wcisnął mi oczywiście jakieś badziewie na depreche. A z selegiliną odprawił mnie do neurologa bo to niby tylko na Parkinsona jest przepisywane. Bardzo ciężko jest zdobyć tą receptę. Mają w bazie danych że to tylko na Parkinsona i koniec kropka. Ale przecież leczy się tym depresję również... Co ja bym dał żeby móc spróbować pea z selegiliną ahhhhh...

Dodano akapity -- 909
Uwaga! Użytkownik XDominik nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 30 / / 0
A więc kolejny test 200mg Hordeniny po 50 minutach zarzucone 650mg PEA po 15 minutach dorzucone 250mg PEA następnie po 20 minutach kolejne 250mg PEA niestety zero euforii puls mi podpiło o 20 zauważyłem zwiększoną wytrzymałość przeszedłem 2km w upale i z powrotem zero zmęczenia tak jak bym w ogóle
nie wyszedł z domu jednak pamięć krótkotrwała pogorszona lekki ból głowy i czuję się taki trochę rozkojarzony spróbowałem PEA na język smak żrący, zapach taki słodki(coś jak owoce) rozpuszczone w wodzie gorzkie dołączam zdjęcie PEA czy macie taką samą?
2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 78 / 2 / 0
Czy brał ktoś PEA ze Stanów? Jak wygląda kwestia prawno-celna?
  • 346 / 71 / 4
Czy próbował ktoś może połączenia PEA z innymi inhibitorami/substratami MAO niż selegilina, hordenina i błękit metylenowy?

Znalazłem jeden opis skutecznego zastosowania 9-metyl-beta-karboliny (9-ME-BC) jako iMAO ale był to opis niezbyt szczegółowy. Zastosowano ok. 20 mg 9-ME-BC i powtarzane dawki PEA również po 20 mg, jednak autor zaznaczył, że to niewystarczająco wysokie dawkowanie dla tej ostatniej substancji.

Czy jako iMAO sprawdziłyby się np. resweratrol, kurkumina albo pterostylben?
Wartości IC50 MAO-B, dla wspomnianych substancji wynoszą:
9-ME-BC 15.5 μM
pterostylben 0.13 μM
kurkumina 6.3 μM
resweratrol 5.01 μM (ale 0.3 dla MAO-A)
Just a perfect day, you made me forget myself
I thought I was someone else, someone good
  • 228 / 12 / 0
Tylko sele ukaże cały potencjał pea. Nie rozumiem dlaczego na siłę testujecie jakieś gówniane iMAO podobne wyroby skoro wiadomo że chuja zadziałają. Albo będziecie musieli stosować większe dawki pea i tak nie adekwatne do efektów. Na prawdę jesteście tak zdesperowani i sfrustrowani?
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 24 z 26
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.