Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 23 z 26
  • 590 / 102 / 0
ej, Tylen Durden, ja nie "JESTEM" na selegilinie, brałem ją pierwszy raz w życiu, żeby właśnie podbić fazę (lub raczej: doświadczyć pełnię efektów PEA)
Przypomnę, że przed tym, brałem
500 mg PEA - nie czułem absolutnie nic
5mg sele + 500mg PEA - praktycznie nic, na granicy placebo, może jak 1 kawa, a może nic

dlatego zdecydowałem się na 5+1500. Przesadziłem, fakt, powinienem zrobić 5+750 albo 5+1000. Bałem się autentycznie, chociaż faza była inna i dość przyjemna, a napewno "inna" i ciekawa, to bardzo stymulująca, wręcz jak nachalna mania. No i dobrze że skończyło się tak, a nie na SORze. Widać że łatwo przedawkować, pewnie było wiele przypadków śmiertelnych (wiele, jak na osób które to biorą, bo samo sele+PEA to imo rzadki i unikalny mix. niektórzy, nawet ćpuny nie wiedzą co to).

Ogólnie Tyler dużo wiesz i widzę że polecasz małe dawki sele+PEA na codzienne stosowanie, a ja robiłem to żeby po prostu się naćpać, w sensie właśnie poznać co oferuje ta PEA. Niestety, stymulanty to nie moja bajka i nie lubię ich (brałem też włada i parę RC stimów) i zawsze jest takie wrażenie że jest za słabo, albo za mocno. W "za mocno" była ta sztuczna, chemiczna faza "muszę coś robić", plus oczywiście temperatura i potliwość. Ale czegoś takiego, takich ciar i uczucia że mi zaraz zabraknie oddechu jak po 5+1500 selepea to nie miałem nigdy. No i od tamtego czasu nie powtarzałem, nie ciągnie mnie.
  • 1472 / 192 / 0
Zgonów raczej nie było, przynajmniej nie wiadomo nic na ten temat. PEA bez sele (lub na niskich dawkach sele) działa bardzo krótko, młody organizm powinien sobie poradzić z takim przedawkowaniem, chociaż nie są wykluczone trwałe uszkodzenia.
Nawet na sele, nadmiar PEA jest szybko metabolizowany, nawet przez MAO-A jeśli jest taka potrzeba.

Przedawkowanie może być przerażające, zazwyczaj jednak skok ciśnienia i pulsu przez krótki czas nie powinien być niebezpieczny, uczucie braku oddechu to hiperwentylacja i panika po prostu, a ciarki na PEA występują nawet w niskich dawkach.

Oczywiście branie codzienne niskich dawek to kompletnie inna bajka ;-)
Podając mnie jako login polecający ekspertowi JohnyHa, otrzymujecie zniżki na konsultacje :)
  • 13 / / 0
Czy jest jakies niebezpueczenstwo zazycia Tramalu ok 150mg z pea plus hordenina?
Jak w ogole ma sie Pea do trama?ktos cos?
  • 525 / 54 / 0
Nie wiem jak jest z sele bo nie testowałem i raczej po testach z hordeniną (czy też z dostępnymi dla mnie dodatkami jak kurkuma z pieprzem, sok z czarnej porzeczki, różeniec) nie mam specjalnie ochoty nawet próbować załatwić. Bo wyglądało to tak, w niskich czy normalnych dawkach tak powiedzmy 200 do 500mg (górna granica) czuć stymulację ale nic takiego specjalnego, coś może jak kawa na osobę bez wyrobionej tolerki na kofeinę, skoncentrować to się można raczej już po tym głównym działaniu (nie wiem czy można je nazwać euforycznym bo w zasadzie to nigdy nie próbowałem nawet stymulantów z prawdziwego zdarzenia jak amfa).

Przy wyższych dawkach stymulacja może i bardziej wyraźna ale wcale nie przyjemna ani konstruktywna (nieogar). Wręcz musiałem się przewietrzyć i położyć żeby odsapnąć a po zejściu działania byłem wręcz zmęczony. Co ciekawe było to 750mg i zdziwiłem się, że tak zadziałało bo z dnia na dzień zwiększałem dawkę, wcześniej taki efekt miałem tylko raz przy 500mg i kilku dodatkach mających aktywować działanie PEA (zapamiętałem to lepiej bo fajnie się muzyki chociaż słuchało i działanie bardziej wpisywało się w to, jak wyobrażałem sobie działanie stymulantów). W każdym razie jutro sobie zrobię powtórkę z tymi 750mg + 200 hordeniny ale następny raz już nie kupię. Chyba, że bym miał selegilinę to bym sprawdził jak działa taki miks ale specjalnie jej na pewno nie będę szukał.

Dodano akapity -- 909
  • 104 / 18 / 0
Testowałem celem ograniczenia łaknienia. nie lubię głodny i zmulony chodzić.
500 mg PEA + 100 mg hordeniny wydaje się być wystarczające na 2-3 godziny.
Mistrzu! Jak osiągnąć szczęście?
Nigdy nie spieraj się z ignorantami.
Ależ Mistrzu! Nie mogę się z Tobą zgodzić!
Masz rację!!
  • 1187 / 206 / 23
Na allegro jakiś pan sprzedaje beta-fenyloetyloamine jako PEA z UK. Jest jakaś różnica?
  • 19 / 2 / 0
PEA jako HCl w kapsułkach dziala szybciej i silniej ale ten produkt tez jest spoko,uzywam go tylko trzeba więcej trochę i najlepiej proch z kapsuly rozpuścić w jakimś napoju gazowanym, w taki sposób szybciej działa bo rozpuszczanie kapsułek w żołądku trochę trwa.
  • 311 / 52 / 0
Dzień pierwszy, tuż po dostawie
Pomimo najszczerszych chęci, nawrzucania w siebie wszystkich rzekomych MAOi jakie miałem pod ręka: rhodioli, kurkumy z pieprzem, kwercetyny - nie odczułem efektów poza subtelnym, dość przyjemnym, krótkim pobudzeniem i przejściowa bezsennością, nic szczzegolnego. Wrzucałem co 40 min najpierw około 400 mg, później około 1000, 1500, 2000.

Dzień drugi, już bez zabawy w MAOi (brałem jedynie suplementowaną rhodiolę za dnia).
Postanowiłem zarzucić tak jak to było już tutaj opisywane - w dwóch dawkach, gdzie pierwsza miała robić za MAOi. Więc najpierw 500 mg, po 20 min 1200mg, i po 20 kolejnych min poczułem, oszołomienie, panika, i chyba najsilniejsza tachykardia w życiu. Zaczęło się niemal nagle, pare minut pszolomienia i serce z nienacka na najwyższy bieg. Przeszło po 5 minutach. Nie było w tym żadnej przyjemności, gowniane pobudzenie, splątanie. Później jeszcze czułem na głowie „czapkę” przez kwadrans. Nie polecam, lepiej z tym uważać. Myśle, ze gdybym dorzucał po 10 min było by gorzej. Dzień wcześniej wrzucałem co 40 min stąd mizerny efekt.

Dodam, ze PEA w formie zasady, różowe drobne kryształki.
Uwaga! Użytkownik syntheticFlesh nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Branie PEA bez selegiliny jest bez sensu, wszytsko rozkłada się i do krwi nie dociera nic,stad zerowe prawie działanie.
  • 1229 / 118 / 8
tak jak user wyżej, sama pea nie porobi was tak jak z sele. wszystko można wyczytać z istniejącego już tematu na forum sele+pea, cały mechanizm, dawkowanie itp.
dopiero przy sele widać potencjał tej substancji a jest on duży a hordenina może być dodatkiem to takowego miksu bo sama w sobie nie oddziałowuje tak mocno na imao jak selegilina
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
ODPOWIEDZ
Posty: 251 • Strona 23 z 26
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.