Fenyloetyloamina (PEA) - wątek ogólny

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 201 Strona 19 z 21
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Uważajcie czarownicy na PEA donosowo.. Możliwe że każdy reaguje inaczej, wszak u mnie po snifie podobnie jak innego samuraja potargało po prawej półkuli na dobrych (złych) parę dni.. :-/
W efekcie kupiłem oxiracetam i żarłem 3-4 razy dziennie po trochę pod język (gdzieś czytałem że pomaga w łataniu sito-głowia :D )
Nie wiem czy czas, czy oxi, ale pomogło. W sumie polecam Oxi + Noo + Białe w proporcjach 5:1:1 pod język w dawce 1/4 łyżeczki do herbaty (płasko usypana nie jak kretowina:D )
Na kilka dni stałem się maszyną do rozwalania problemów :D
Później skończyła się ameba i porozwiązywane :|

PEA można kupić póki co, ja znalazłem tylko chlorowodorek ten robiący "zamieszanie" w nozdrzach......... w smaku też na większe ilości wykrzywia mordę.. jak to ludzie biorą po 1.5g na raz ? :D
Rejestracja: 2014
  • 3537 / 556 / 0


Nie stosujcie donosowo jeśli wam śluzówka nosa miła. Ponadto te 1,5g zgodnie z zaleceniami producenta (bez iMAO) jest bardzo niedobre dla żołądka. tylko imao i niższa dawka PEA

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Alkohol wart setki milionów dolarów poszedł z dymem. "Mogliśmy tylko stać i patrzeć"

Nawet do 160 milionów dolarów strat i prawdopodobieństwo poważnego skażenia rzeki to skutek pożaru, który strawił jeden z magazynów właściciela marki Jim Beam w Versailles, w stanie Kentucky.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


Jak zbiorę "energię" z kosmosu postaram się wysmażyć ten stek bzdur napisany na temat

PEA

BETA-PEA

N-metylo-PEA..

to są inne związki.. to że coś należy do grupy fenetylamin nie znaczy że to PEA O_o
poszczególne wymienione przez kogoś związki bodajże w tym wątku różnią się nie tylko budową i wzorem ale też DZIAŁANIEM które jest "lekko" inne ..
Biorąc pod uwagę wrzucanie do jednego gara tych wszystkich %PEA ciężko stwierdzić kto czego próbował, czym to było, i jak inni mogą na to zareagować..
Wszak donosowo kategorycznie nie :D
Blackgoku wydaje się jedynym rozsądnym rozwiązaniem przerobienie tego zlinczowanego już przez chyba wszystkich PEA HCL do czegoś bardziej użytecznego ... :-)
Szkoda, że mało możliwości do podzielenia się wiedzą mają tutejsi samurajowie
.. a może to ja coś przeoczyłem?
Rejestracja: 2014
  • 3537 / 556 / 0


[mention]CrazyBlueBoy[/mention], kiedyś opracowałem szybką przeróbkę PEA na coś działającego przez minutę. Wrzuciłem PEA na łyżkę stołową, ogrzałem zapalniczką, a potem wdychałem opary aż do momentu, kiedy PEA zmieniła kolor na zielono-niebieski. ;-) działalo przez 1-2 min jak koks.
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0


@blackgoku :D Jesteś niemożliwy :D z PEA można zrobić na coś sensownego dość banalnym sposobem, ale problem jest z stabilnością tego gówna.. Następnego dnia już zwykle nie działa, nie wiem czemu.. Możliwe, że to alkohol używany podczas tej pseudosyntezy pomaga w przekraczania bariery K-M, ale z jednej strony nie wydaje się to być logicznym.. w końcu zgodnie z przepisem po całej "operacji" teoretycznie proszek jest suchy, przemyty... Ktoś tu nawet napisał, że owa synteza jest możliwa w takiej postaci jak przedstawiona na pewnym forum (tu z resztą pewnie też się pojawiła, ale psu o budę rozbić kopiowane z innych forów informacje.. ! O_O)
Kilka razy robiąc małe czary mary z pea miałem tak, że jednak kilka godzin (!) nie odczuwałem potrzeby snu, wraz z polepszeniem nastroju.. ale gdy następnego dnia próbowałem mojego bigosu, nie miał już wystarczająco "smaku" by zjeść i odbijało się kapustą następne kilka godzin :-(
Nie wiem od czego to zależne..
Warto dodać w tym moim monologu, że potrzebę snu to ja odczuwam 20 godzin na dobę.. co nie pomaga w życiu :/
Jest tu ktoś kto wyczarował coś w swoim magicznym domu z pea ?

note - zaakceptowałem post, ale jeśli ktoś chce dalej rozwijać zagadnienia syntezy, niech robi to w odpowiednim dziale /Hash_Oil
Rejestracja: 2015
  • 159 / 12 / 0


29 października 2018chemiczny30fun pisze:
PEA można kupić nawet na allego, więc na pewno jest legalne
To, że ktoś prowadzi handel określonym produktem w popularnym sklepie, nie oznacza, że robi to zgodnie z prawem. Posiadanie PEA jest zabronione na teryturium RP pod groźbą grzywny lub kary pozbawienia wolności. Wyjaśniłem to krótko w innym temacie, swoją wypowiedź cytuję poniżej.
2-Fenyloetyloamina (PEA) to oczywiście, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 17 sierpnia 2018 r., nowa substancja psychoaktywna (Pochodne 2-fenyloetyloaminy – grupa I-NPS, gdzie za element A przyjmujemy fenyl, a za podstawniki R1, R2, R3, R4, R5, R6 atomy wodoru). To kwestia bezsporna.
Rejestracja: 2016
  • 2247 / 295 / 3


A to nie tyczy się jedynie pochodnych?
Rejestracja: 2014
  • 3537 / 556 / 0


Powinni zdelegalizować ludzi. W końcu PEA jest w nas.
Rejestracja: 2015
  • 159 / 12 / 0


29 listopada 2018STR88 pisze:
A to nie tyczy się jedynie pochodnych?
Zdelegalizowane są wszystkie substancje, które można dopasować do odpowiedniego schematu, w tym przypadku I-NSP.
Rejestracja: 2016
  • 2247 / 295 / 3


Okej, dzięki. Właśnie po napisaniu tego posta trochę bardziej polurkowałem temat i już znalazłem odpowiedź.
Posty: 201 Strona 19 z 21
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości