Fenyloetyloamina (PEA) - wątek ogólny

Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 96 / 3 / 0

To ze nie zartowal to nie znaczy ze sie nie mylil. Bardzo latwo mozesz sprawdzic jaka jest prawda.
  • 2984 / 87 / 0

27 stycznia 2018SIN pisze:
25 stycznia 2018chemdog pisze:
09 grudnia 2017SIN pisze:

Placebo.
Chyba sobie zartujesz. To ma pierdolniecie lepsze niz MDMA, unikalna miazdzaca euforia, nie podobne do niczego. Tyle ze dzialanie zamyka sie w max 15 minutach. Jezeli bierzemy bez iMAO to najpierw jedna duza dawka a powiedzmy po 10 miutach nastepna.

On też sobie żartował? :-D

Stay safe.
~Variacik
Ludzie mają różne poziomy MAO-B i MAO-A.
  • 96 / 3 / 0

Racja. Ale wystarczy zwiekszyc dawki i musi zadzialac. Ja nieraz 3-4g przyjmowalem naraz. Cisnienie po tym skacze masakrycznie takze ostrozenie. Z iMAO B to juz 50mg mocno czuc. Dzialanie sie wydluza, ale tez zmienia w strone czystej stymulacji.
  • 511 / 102 / 0

Spróbowałem z hordeniną, ok 200 mg i po 20 min 2 g PEA. Działa podobnie jak z sele, tylko że działanie rozpoczyna się szybciej i też nieco szybciej się kończy (po ok 45 minutach, z sele 1-1,30 h). Zamówiłem znowu chlorek 2-fenyloetyloamoniowy w proszku i mimo paskudnego smaku, proszek działa zdecydowanie najlepiej. Nie polecam PEA w kapsułkach. Niemniej ta dopaminowa euforia mnie męczy i zarzuciłem to na jakiś czas, wolę fenibut i 5-HTP - bo tą euforię można, że tak powiem, łatwiej kontrolować. Niemniej ktoś z Was już mówił, że PEA poprzedzone kwercetyną działa zupełnie inaczej, bardziej serotoninergicznie i empatogennie. Przyznam, że wolę euforię serotoninową niż dopaminową, bo wtedy nasilają się wszystkie moje seksualne obsesje (oglądanie filmików i czytanie opowiadań z zakresu femdom, walenie konia itd.), ew. coś co ułatwia koncentrację w pracy (Adderex XR - niezły, ale drogi, ew. Adrafinil). Byłbym wdzięczny za informację odnośnie modyfikacji działania PEA w stronę bardziej empatogenną.
  • 1 / / 0

Kupiłem proszek pea. Jak najlepiej go brać? Bezpośrednio do nosa czy tabsy?
  • 3955 / 705 / 2

Tabsy lub rozpuszczone w wodzie. Do nosa to tragedia...
  • 16 / 2 / 0

@Cooba83
Próbowałem mniejszych dawek od Ciebie i mało poczułem, zobaczę podobne proporcje które stosowałeś i poczekam na efekt. Czy są jakieś inne imao poza selegiliną, które skutecznie działają razem z PEA bo selegilinę ciężko dostać?
  • 3955 / 705 / 2

Używaj wyszukiwarki forum. Pisałem sto razy, że jak "nawalisz się" nawet słabym iMAO, to zadziała PEA.

Mnie zmiotło PEA z hordeniną (o wiele więcej niż zalecane)+sokiem (prawdziwym) z czerwonej porzeczki.

[mention]AnnaS[/mention] świadkiem ;-)
  • 3095 / 1038 / 0

Dokładnie nietypowo ale jednak tak było, hordenina( za duzo) plus wzmacniacz ( sok prawdziwy z czerwonej porzeczki )spotegowaly działanie fenyloetyloaminy zresztą ostrzegalam.
  • 3955 / 705 / 2

Ciekawe, Aniu, A co z kwercytyną i PEA? Jak myślisz, dlaczego bardziej na serotoninę i empatię wchodzi? [mention]AnnaS[/mention]
Wróć do „Amfetaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata