Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

" po podaniu doustnym lek szybko wchłania się z przewodu pokarmowego, a dostępność biologiczna wynosi ok. 10% i zwiększa się 3–4-krotnie w przypadku podawania leku z pokarmem

" dziwne ... Czyli co jak chce pić to w roztworze to po śniadaniu ? Zresztą nie wiem sam może pójdzie pod język wtedy nie ważne czy na czczo ?
  • 2243 / 1227 / 34

Będzie ok pod język i też to zwiększa wchłanianie, ewentualnie z tłuszczami.
Jednak podanie pod język rozwiąże problem.

Kolejny akt oskarżenia przeciwko polsko-wietnamskiemu gangowi plantatorów „trawki”

Kolejne 14 osób zostało oskarżonych przez podkarpackie „pezety” Prokuratury Krajowej w śledztwie dotyczącym polsko-wietnamskiego gangu prowadzącego plantacje konopi indyjskich. Według śledczych z roślin znalezionych w zlikwidowanych uprawach można było wyprodukować blisko 140 kg marihuany. Niewykluczone, że wcześniej gang zebrał kilka razy większe plon
  • 1461 / 130 / 0

@Anabolik, weź poczytaj cały temat. Tam masz wszystko opisane. Powtarzałem już tysiąc razy, że selegilinę najlepiej podawać i podjęzykowo i doustnie jednocześnie, aby skutecznie zablokować MAO-B i w mózgu i w układzie pokarmowym (tak, aby PEA dobrze wchodziła doustnie też).
PEA nie będzie działać po pierwszej dawce selegiliny 5 mg. Musisz zrobić front-loading. Przeczytaj temat cały.

Rozpuszczalność selegiliny sobie sprawdź, jak masz w prochu, choć lepiej mieć w tabletkach.

Te hormony tarczycy musisz brać? Nie lepiej sobie wyleczyć tarczycę dietą? 99% nadczynności/niedoczynności i hashimoto można wyleczyć odpowiednią dietą. Już od dawna wiadomo, że działanie tarczycy powiązane jest ściśle z tym, co wrzucamy do żołądka, a wydzielanie hormonów reguluje móżg, nie tarczyca. Tarczyca tylko słucha rozkazów z góry.
Wszystko jest połączone. Poczytaj sobie o epigenetyce i m.in. vagus nerve.
Nie chce się nacpac chce po prostu dopaminowe okulary dotychczas zapewniał mi je baclofen ( 50 mg ) i bromokryptyna (2,5mg ) ale to juz nie wystarcza oczywuscue baclo i bromo zostawię w menu
baclofen to kompletnie inna bajka niż PEA. Coś mi się wydaje, że działaniem PEA bardzo się zdziwisz ;-)

Po co te baklo, bromokryptyna i 5G tyrozyny? Co to ma być za miks śmieszny? Nawet nie testowałeś jeszcze samej PEA i sele.
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

No oczywiście że będę stopniowo dodawał substancje najpierw pea i sele co do tarczycy biorę te hormony żeby mieć górna granice normy poziomu T3 żeby optymalnie wykorzystać jedzenie nie łapać tłuszczu itd leci też testosteron mix zapomniałem dodać heh ale od dziś schodzę z tarczycowych stopniowo omokryptyne biorę od dawna żeby inhibitowac wybitnie nie męski hormon prolaktynę leci też metformina i symex ogólnie pol apteki hehe. Czytam czytam temat i już mniej więcej wiem co robić
  • 1461 / 130 / 0

To grubo lecisz ;-) Prolaktynę zbijają wszystkie dopaminergiki, jeśli będziesz brał PEA codziennie i regularnie to też zbija, ale okres półtrwania wiadomo - krótki.

Ciężko powiedzieć jak to wszystko będzie działać w takim miksie z koksami i T3.
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Jest miarka 5mg granica błędu +-3mg można bezpiecznie tyle sele brać pod język ? Oralnie bym olał ale 4x wieksza biodostępność żeby awarii nie było ...
  • 2243 / 1227 / 34

8mg a granicą selegiliny jest 10mg dopiero wtedy blokuję mao a!.
Użytkownik nieaktywny
  • 1121 / 146 / 0

Naczytałem się o skokach ciśnienia i mega wazo na tym mixie i cieszę się że tylko 10g pea kupiłem nie będę tego ruszał zbyt dużo innych substancji przyjmuje żeby aż tak ryzykować będę korzystał z dobrodziejstw samej sele ( nie do końca solo ;)) pytanie agmatyna dmaa i kofeina w mixie z sele ~8mg pod język wywołają wazo i skoki ciśnienia ? Dziś rano zjadłem sele i dmaa i efekt zimnych stóp i dłoni wystąpił ale bez tragedii no i sele się jeszcze rozkręci...
aż strach pomyśleć co by było z pea plus np ćwiczenie pike push up kolesia ponad 100kg wagi hehe jak teraz to robię to mrowienie twarzy czuje plus twarz czerwona dodatkowo żeby niżej zejść używam poręczy do pompek
  • 1 / / 0

Na takim mixie unikałbym chyba w ogóle ćwiczenia na siłowni po aplikacji PEA. Po samym testo hematokryt jest kijowy, gęstsza krew, wyzsze ciśnienie. Światło ci zgaśnie podczas którejs serii i tyle z tego będzie.
  • 2243 / 1227 / 34

02 listopada 2019kalafior91 pisze:
p-f-deprenyl nadaje się do PEA?
Powiem szczerze tak nada się tylko pilnuj dawki 4f-deprenyl po pewnym progu 10mg staje się sam już za bardzo euforyczny, warto wcześniej wrzucić fenyloalanine i ok 8mg 4f-deprenyl.
PEA zadziała. Ja stosuje i selegiline i 4 f deprenyl na zmianę z PEA i pea-p (25mg i jest fajnie).
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1234 uczestników Wejdź na czata