Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 8 / 2 / 0

Jest w ogóle jakiś FAW do tego mixu? taki bardziej szczegółowy? Brakuje mi bardzo opisu interakcji z innymi lekami (co go osłabia, co wzmacnia). O Nootropach wiemy, o niektórych przeciwpadaczkowych też było wspominane. Kcoś jeszcze by dodał? :)
  • 177 / 26 / 0

Przeczytaj początki tego tematu, Tyler Durden opisał tam chyba wszelkie możliwe reakcje;) oczywiście zasada nr 1 nie połączyć imao z snri bo zamiast oczu zrobią się, ××

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Pracująca młodzież częściej używa marihuany

...czyżby miał upaść stereotyp marihuanisty-nieroba? ;)
  • 8 / 2 / 0

Nie no jasne. :D raczej szukałam o betablokerach. One też były gdzieś na początkowych stronach wspomniane. Dzięki wielkie. ;)
Czyli z tego co zrozumiałam z opisów dobrych i złych oprócz stymulacji mamy też alternatywę dla antydepresantów, czy to bardzo zależy od subiektywnych odczuć?
  • 177 / 26 / 0

Zdecydowanie, czujesz się jak młody bóg. Z tym że ja odstawiajac cold turkey po jakimś 8 miesięcznym ciągu, doświadczyłem efektu lustrzanego odbicia i przez jakieś 2 tygodnie czułem się najgorzej. Do tego ok. 3 dniowe osłabienie organizmu, takie że ledwo trzymałem się na nogach. Dopiero jak organizm poczuł miche to nabrał Energi nie płynącej z pea. Natomiast jak na 8 miesięcy nie spania, lub spania po 3 godziny, jedzenia kanapki na dzień przy pracy fizycznej, schudniecia że 20 kg uważam to za skutki uboczne ZADNE;) plusów zdecydowanie więcej.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata