Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 436 / 66 / 0

fenibut był zbawienny, jak już miałem dość tego miksu. PEA, podobnie jak homotauryna czy fasoracetam jest antagonistą receptora GABA-B. Także to się gryzie. Chyba, że masz już receptory GABA nieodpowiadające na fenibut, wtedy w większych dawkach działanie się nakłada. Nie ryzykowałbym.
  • 2790 / 969 / 0

Ja spróbowałam miksu olejek eteryczny z Oregano ( w oleju spozywczym) jest iMAO B 3 kropelki+ hordenina i hydroksytyrozol oraz 500mg PEA po 20 minutach lub po 30 minutach i powiem tyle,ze poczułam PEA dosyc mocno.
Hordenina, hydroksytyrozol i Oregano maja ta fajna właściwość,ze im dłużej stosowane tym aktywność MAO B spada zdecydowanie.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

"Syn Jezusa" tańczył na placu zabaw: W niebie sprzedają narkotyki?

Niestety nie wszyscy byli zadowoleni z tego objawienia i na miejsce zostali wezwani strażnicy miejscy.
  • 27 / / 0

po jakim czasie od odstawienia sele w dawkach 5-10 mg dziennie mogę przyjebać emke?
  • 436 / 66 / 0

Ja bym poczekał z 14 dni, jeżeli sele w tej dawce było zażyte podjęzykowo.
  • 27 / / 0

nie było tyle czasu, więc wziąłem emke 2 dni od odstawienia sele.
nie było żadnej różnicy
  • 648 / 114 / 0

A czemu miałaby być? Przecież małe dawki działają tylko na MAOb, a to nie tyka serotoniny. Natomiast wyższe dawki atakujące MAOa to już się niebezpieczne robi.
  • 216 / 39 / 0

10mg wchodzi już na MAOia, chociaż nie przy p.o.
  • 436 / 66 / 0

17 lipca 2019Hash_Oil pisze:
A czemu miałaby być? Przecież małe dawki działają tylko na MAOb, a to nie tyka serotoniny. Natomiast wyższe dawki atakujące MAOa to już się niebezpieczne robi.
Tylko, czy mówimy o dawkach 5-10 mg doustnie, czy podjęzykowo/dopoliczkowo, gdzie z powodu znacznie większej biodostępności może już działać na MAO-A, przynajmniej teoretycznie? Ja oczywiście wiem, że nic się nie powinno stać, a ryzyko ZS jest na ogół mocno przeszacowane; istotne działanie na MAO-A zaczyna się przy znacznie większych dawkach, ale ja bym mimo wszystko miał przy sobie benzo i cyproheptadynę, gdyby coś się zaczęło dziać.
  • 648 / 114 / 0

Oczywiście, że droga podania dużo zmienia. Jeszcze 5 mg podjęzykowo mógłbym zaryzykować. 10 mg już nie, no chyba, że p.o. P.o. więcej niż 10mg bym się bał łączyć z MDMA. Jak nie ma benzo pod ręką to dobrze przynajmniej rumianek mieć. Luteolina i apigenina działają jako SNDRE, ale na ZS duże dawki dopiero by zadziałały.
  • 27 / / 0

W moim przypadku było 10-15 mg selegiliny zawsze podjęzykowo, rozłożone na 3 dawki w ciągu dnia.
Oczywiście nie namawiam i odradzam takiego postępowania.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata