Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1262 Strona 115 z 127
Rejestracja: 2018
 • 29 / / 0

10 mg selegiliny podjezykowo
godzine pozniej sniff 50mg pea
o kurwa czuje sie lekko i tak jasno mam przed oczami
o kurwa mega mix
pisze to na wejsciu zobaczymy jakie beda dalej efekty
Rejestracja: 2019
 • 2 / / 0

Witam, kiedyś dużo testowałem PEA z Selegiliną i chciałbym teraz tylko okazyjnie do GBL na imprezie dorzucić. Też macie problem z 'sikaniem' ?jak sobie z tym radzicie? Ja jak wezmę PEA to chce mi się ale nie mogę

Dr Shopping, czyli jak państwo traci miliony na psychotropach

Tylko w ubiegłym roku fundusz zdrowia stracił co najmniej 14 milionów złotych, refundując leki psychotropowe, które trafiają na czarny rynek. Reporter TOK FM w trakcie prac nad materiałem odkrył luki w systemie i bezczynność instytucji państwa. Efektem są ogromne straty finansowe, ale też społeczne. Proceder trwa od dawna.

Wojna o ośrodek dla osób uzależnionych na Pradze-Północ. Mieszkańcy podzieleni

Przy Szpitalu Praskim ma powstać Centrum Redukcji Szkód dla osób uzależnionych oraz schronisko dla bezdomnych. W ramach sprzeciwu powstała kontrowersyjna petycja, która podzieliła mieszkańców dzielnicy.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
 • 217 / 15 / 0

to znak że nie dla Ciebie

widać ma jakiś wpływ na receptory alfa-1 i sięga nawet układu moczowego
Rejestracja: 2018
 • 29 / / 0

Po tym miksie mam niskie tętno 56, normalnie mam około 80 za to cisnienie wysokie. Jest na to jakaś rada?
Czy może nie dla mnie ten miks?
Rejestracja: 2018
 • 301 / 46 / 0

Czy ktoś, kto stosował to połączenie dłuższy okres czasu mógłby opisać to połączenie i porównać do innych stymulantów?
Rejestracja: 2013
 • 199 / 33 / 0

@Up stosowałem przez ponad pół roku, a od stymulantów jestem specjalistą;p przyjniejsza jest tylko koka, ale tylko w kwestii rozrywkowej. Pea + sele to niesamowity strzał dopaminowy, skupienie nad rzeczą która robisz, i czujesz się jak ten gość z "jestem bogiem". Minus to to że nie mogłem się powstrzymać od dorzutek i nie raz zdarzyło się pójść do roboty po nie przespanej mocy, ale było to 1000 razy lepsze niż iść np. po nocce z amfetamina. Odstawiłem cold turkey i przez jakieś 3 dni ledwo stałem na nogach, ale to raczej dlatego że jadłem przez ten czas bułkę co dwa dni;p bardzo przez ten czas schudłem co mnie akurat cieszyło, choć znajomi byli przerażeni takim szybkim spadkiem wagi. Generalnie więcej plusów niż minusów i ja polecam.
Rejestracja: 2018
 • 29 / / 0

Na wejściu mam fajna euforię która trwa 15-30 minut a potem raczej zwałe zamiast jakiejś stymulacji i muszę tak co pół godziny dorzucać pea żeby podtrzymać efekty co jest trochę irytujące. Próbowałem sobie dosypać większą ilość do herbaty i popijać sobie powoli pracując przed kompem ale smak nie jest zbyt przyjemny i też raz przesadziłem bo za szybko popijałem to myślałem że się przekręce.
Rejestracja: 2016
 • 443 / 114 / 0

Tyle razy już się tu wypowiadałem. Dla tych, których częstowałem, a byli weteranami, to mówili, że taka wersja demo władka (mówię o miksie z sele oczywiście). Ten jeden związek przekonał mnie, że przygoda ze stymulantami powinna się tu właściwie zakończyć, choć nie zakończyła się do końca - były jeszcze pseudoefedryna i selegilina. Może precyzyjniej - nie lubię czystego pobudzenia dopaminowego, jakie daje ten związek i tych wkrętek w jedną czynność - to było coś strasznego. Agoniści GABAB dają też ten rodzaj stymulacji, ale raz że jest subtelniejsza i człowiek jest bardziej aktywny i chętny do pracy, pomocy czy rozmów z ludźmi, a dwa że związki te maja znacznie więcej miejsc uchwytu.Tu tego nie ma. Poza tym bywa po tym straszny nieogar, np. do nauki czy jakiejś aktywności fizycznej się nie nadaje, przynajmniej u mnie. Co godzinę dorzutka, picie tego gorzkiego gówna (bo w kryształkach lepiej działał) i 3-4 noce z rzędu przed internetem. Do pracy szedłem czasem nawet nieumyty, bo już od rana znowu przed kompem. To była masakra. Jak to jest słabsza wersja amfetaminy, to ja amfetaminy nie chcę. Przecież to cholernie psychozotwórcze! Jak zaczął się zjazd, to przynajmniej dużo spałem i odzyskałem apetyt. Po prostu zażywanie dużych dawek i wpadając w ciąg, można wyglądać jak obecnie Macaulay Culkin. Być może PEA w dawkach subeuforycznych, posiada cenniejsze właściwości, gdyż stymuluje wydzielanie acetylocholiny, co pomaga w uczeniu się i poprawia procesy myślowe. Takiego działania nie posiadają prawdopodobnie, pochodne 2-PEA. Kilka razy wracałem do niego, w wersjach z selegiliną i hordeniną, ale cały czas kończyło się tak samo. PEA to taki pseudo drag trochę, bo sam właściwie jest w całości metabolizowany przez enzym MAO-B i wydalany. Ale relatywnie łatwo zrobić z niego drag - choćby już dodając tą hordeninę, czy kwercetynę, jeśli chce się uzyskać efekt podobny do serotoninergików. Ale ja wolę się do tego nie przekonywać, tylko spróbować normalnego serotoninergika, byle był czysty i w miarę niedrogi... Ale wiecie co, to pewnie truizm, ale wiele suplementów diety to oszustwo, bo są to często proleki albo ich cząsteczka sama w sobie ma cenne właściwości w OUN, ale do OUN nie przenika z przewodu pokarmowego. PEA to świetny przykład. Podobnie lewodopa. Przecież sama lewodopa nie przekracza bariery krew-mózg bez inhibitora dekarboksylazy DOPA, 5-HTP to częściowe oszustwo, bo niby przenika do OUN, ale ile tej serotoniny się w rzeczywistości tworzy i ile trzeba wpierdolić żeby coś poczuć.
Rejestracja: 2013
 • 199 / 33 / 0

%-D @Up Kuba, pea + sele to kop po pierwsze raczej inny niż amfetaminowy i amatorzy stymulantów napewno to potwierdza. Po drugie, przy jakości obecnej ulicznej fety napewno stymuluje dużo bardziej. Gadaliśmy zresztą o tym podczas pobytu w psychiatryku %-D ja ten miks wspominam miło, choć jak pisałem parę postów wcześniej nie mogłem się powstrzymać od dorzutek i albo nie spałem, albo spałem 3 h bo przecież z rana wrzucę sele i pea i będę jak nowonarodzony. To był taki dość duży minus, na tle wielu plusów.
Rejestracja: 2019
 • 58 / 5 / 0

Czy Phenibut gryzie się w tym mixie?
Zagraniczne forum podaje, że Phenibut jest antagonistą fenetylaminy.
Posty: 1262 Strona 115 z 127
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1737 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: nanawacin i 3 gości