Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

12 marca 2019Cooba83 pisze:
Wiem na co liczysz. Mianowicie, że jednoczesne zablokowanie MAO-A i uwolnienie przez PEA noradrenaliny, będzie miało efekt synergistyczny.
Wyczerpująca odpowiedź.
Lecz moklobemid w dużych dawkach także oddziaływuje na MAO-B.

Co ty na to?
  • 436 / 66 / 0

Prosze czytac uwazniej bo cos Ci chyba umknelo

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Trwają badania nad pastami do zębów na bazie konopi

Dentystka Veronica Stahl prowadzi badania nad pastą do zębów zawierającą konopie, zwraca uwagę na to, że marihuana ma działanie antybakteryjne, które zwalcza płytkę nazębną.
Użytkownik nieaktywny
  • 271 / 16 / 0

Holy shit.
Wystrzeliło, w dużych dawkach ciarki, mega chill i leżeć się chce. Trochę sennie.

---------------------------------------------------

Uwaga na to bo psychicznie kurewsko uzależnia

----------------------------------

Prosiłbym o scalenie, przepraszam ,ze nie ujmuje tego w jednym poście.

1. Dlaczego przy małych dawkach czuje zmęczenie?

2. Czy większe dawki typu 2-3 g są jakoś szkodliwe na dłuższa metę?

3. Łączenie z alkoholem, rozumiem nie jest dobrym pomysłem?

Scalono. taurinnn
  • 2 / / 0

Da radę zastąpić sele moklobemidem? Jakie ilości moklo i PEA?
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0

próbował ktoś pea z memantyną?
ewetualnie miks pea, selegilina, memantyna

z waszych opisów czytałem, że po pea drżą ręce, memantyna powinna to usunąć i wygładzić
  • 27 / / 0

Brał ktoś pea podjezykowo? Lepiej niż oral? Porównywalnie do sniffa?
  • 177 / 26 / 0

%-D @Up
Raczej nie zniesiesz smaku, a nawet jak zniesiesz to po 3 takich zabawach będziesz miał podpalony pysk od srodka %-D już sniff tak ryje nozdrza że wydmuchuje się przez długi czas strupy, krew itp, choć jak bralem pea to i tak liniałem zajebac w klame. Takie już zboczenie :mniam:
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0

selegilina działa bardzo krótko z tego co czytam, półtorej godziny i koniec

a na wikipedia angielskiej jest 10 h, na polskiej wikipedi nie ma tego błędu
  • 177 / 26 / 0

@up
Jak byłem w ciągu sele i pea (jakoś ponad pół roku) to miałem takie stężenie że mogłem nie brać sele 3 dni, a pea hulała. Później znowu trochę czasu 10 mg sele i dopóki pea kopała, oszczędzałem segan.
Użytkownik nieaktywny
  • 217 / 14 / 0

blokuje mao b i w większych dawkach mao a, ale na początku działać będzie bardzo krótko i jeszcze te metabolity, które po wyczerpaniu mogą powodować zjazd
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata