Miksy | Fenyloetyloamina, PEA + Selegilina (i-MAO)

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1262 Strona 113 z 127
Rejestracja: 2017
 • 5 / 4 / 0

25 sierpnia 2018Jerezuello pisze:
Przygoda z pea trwa w najlepsze chociaz jesli wziąć pozytywne efekty zażywania tego mixu, da sie odczuć ze jest ich coraz mniej za to coraz bardziej wyraźne sygnały dają do zrozumienia ze poważnie zastanowić sie nad zakończeniem tej przygody z tą substancją. Najbardziej niepokojącym objawem jest drżenie dłoni, uczucie takiego roztrzesienia, ktore coraz częściej ma miejsce po zażyciu pea. Byc moze to kwestia witamin, ktore w moim przypadku ograniczylem do magnezu i cynku oraz ostatnio tyrozyny co w przypadku tego mixu jest ogromnym błędem.

Tak sie zastanawiam czy zenszen lub ashwagandha mogłyby byc mocne w tej sytuacji?
Będzie coraz gorzej, aż dojdziesz do momentu, że drgawki będą Cie paraliżowały i nie będziesz w stanie normalnie funkcjonować.
Rejestracja: 2015
 • 113 / 3 / 0

A więcbęde musiał rozstać się z pea, które niemalże codziennie było dostarczane do oraganizmu, w ostatnim czasie w bardzo dużych.

70% ankietowanych obywateli Ukrainy poparło legalizację medycznej marihuany

Nie każdy kraj zezwala na legalne używanie konopi medycznych przez pacjentów. Jednym z nich jest Ukraina, która wciąż nie jest na końcu drogi ku legalizacji. W dniu wczorajszym obywatele Ukrainy mieli szanse wypowiedzieć się w tym temacie.
Rejestracja: 2018
 • 26 / / 0

[mention]Jeruzello[/mention] Tzn.w jakiech dawkach?.
Ja podczas sobotniej "imprezy" jestem w stanie przerobić do 10 gram pea ( plus jakieś 4 szejki pół na pół 40 gram wpc i 40 gram węglowodany) na drugi Dzien tyle samo i tak co tydzień .w weekendy . dużo ?

Nie cytuj posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2018
 • 1 / / 0

Mam takie pytanie, w jaki sposób brać PEA i ile żeby efekty były najlepsze. Wiem że powinno się brać hordenine jakieś 20 min przed PEA, ale nwm ani ile hordeniny ani ile PEA. No i czy jedno i drugie się wciąga, wsypuje proszek do napoju, czy może wkłada się do kapsułek i w nich połyka? Chodzi mi o to żeby efekty były jak najlepsze?
Rejestracja: 2018
 • 26 / / 0

Jest dokładnie opisane jak to brać z horedina ..po prostu przewertować ten temat...moim zdaniem wogole nie brać z horedina szkoda potencjału pea..ale segan coraz ciężej zdobyć...
Rejestracja: 2016
 • 443 / 114 / 0

Biorę od tygodnia selegilinę, żeby mieć jakąkolwiek motywację w dawce 10 mg/d podjęzykowo. Jednak wczoraj i dziś wziąłem w sumie 15 mg. Jedzie do mnie PEA. Czy zażycie 250 mg PEA nie będzie zbyt ryzykowne do takich dawek sele?
Rejestracja: 2015
 • 332 / 13 / 0

W tym mixie sele+pea, po jakim czasie od przyjęcia oralnie czujecie że wchodzi wam PEA?

PS: po 45min od zażycia 10mg Sele przyjąłem 400mg PEA i żadnych efektów nie odczułem
PS1: po 2godzina wziąłem 1g PEA i dopiero teraz coś tam smyra, ale z butów nie wyrywa, trche zawiedziony jestem
Rejestracja: 2016
 • 443 / 114 / 0

U mnie wchodzi po ok 10 minutach, czasem trochę dłużej. Po sele, to dawka 400 mg powinna Cię już ładnie porobić. Ja po wzięciu 250 mg czuję już delikatne działanie, z kolei 500 to dla mnie trochę za dużo. Nie wiem, być może nie jesteś już debiutantem jeśli chodzi o stimy i dlatego PEA nie robi na Tobie wrażenia. Owszem wrzucam dawki większe jak 1g czy 1,5g, ale jak nie mam sele i muszę się zadowolić jakimś pseudo-IMAO typu hordenina. Obecnie PEA to dla mnie zabawka na krótki czas. Jestem samotny, do ludzi mnie jakoś nie ciągnie, a i tak znajomi których mam nie chcą się dać namówić, nawet na coś tak niewinnego jak PEA. W zeszłym tygodniu urządziłem sobie mały maraton z PEA. Jak zacząłem w czwartek o 14, tak skończyłem w piątek ok 7 rano. Na oddział dzienny pojechałem lekko zmasakrowany, jeszcze z wyraźnym pobudzeniem noradrenalinowym - ta paskuda ujawnia się u mnie zawsze w zejściowym stadium fazy. Ale wróciłem do domciu, wziąłem 450 mg pregi, potem 4 h lulu i wstałem jak nowy. Za jakiś czas może znowu coś podziałam, tym bardziej że w dziennym psychiatryku znalazłem chętnego.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
 • 271 / 16 / 0

Czy miks moklo 900 mg + PEA (dawka=?) skutecznie pomoże skupić się na nauce do egzaminów?
Rejestracja: 2016
 • 443 / 114 / 0

Wiem na co liczysz. Mianowicie, że jednoczesne zablokowanie MAO-A i uwolnienie przez PEA noradrenaliny, będzie miało efekt synergistyczny. Miałoby to może ręce i nogi, gdyby dawki PEA były rzędu ok. 100 mg, czyli poniżej progu odczuwania euforii. Jest to jakieś rozwiązanie, jak oczywiście nie przeholujesz z dawkowaniem PEA, bo jak wyzwoli się dopamina to z nauki nici. Dawki w przedziale 50-100-150 mg są bezpieczne, bo jednak moklobemid jest dość słabym IMAO-B (przy sele byłoby to trochę za dużo).

Tak trochę z nieco innej beczki. Na stronie pewnego sklepu pojawił się suplement zawierający 100 mg hordeniny i 200 mg PEA. Preparat zawiera 90 kapsułek, a cena to 80 zł plus wysyłka. Na początku nawet zadrżała mi ręka, co by nie zamówić, ale potem chwilę pomyślałem i doszedłem do wniosku, że to straszny bubel i nie dam się nabrać. Miałoby to wszystko sens, gdyby hordenina działała jako kompetycyjny inhibitor MAO-B, czyli "wygrałaby rywalizację" z PEA o enzym. Tymczasem hordenina nie jest w ogóle inhibitorem MAO-B, a jedynie substratem dla tego enzymu, dlatego musimy przyjmować ją przed PEA. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że PEA jest lepszym substratem dla MAO-B niż hordenina z co najmniej 2 powodów: ma prostszą budowę - jest aminą I-rzędową, a hordenina III-rzędową co utrudnia enzymowi penetrację tego związku (pamiętajmy że monoaminooksydaza preferencyjnie traktuje aminy I-rzędowe), jest związkiem naturalnie wytwarzanym w organizmie, w przeciwieństwie do hordeniny (jest to też jedna z przyczyn, choć nie najważniejsza, że choćby amfetamina nie jest rozkładana przez ten enzym). A więc spożycie hordeniny i PEA łącznie spowoduje, że PEA zostanie zmetabolizowane przez MAO-B w znacznie większym stopniu niż hordenina, a więc poczujemy wyłącznie stymulację noradrenergiczną.
Posty: 1262 Strona 113 z 127
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1737 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości