Fenylefryna

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

h0b

• 114 / / 0

Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2013 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: dodano sttukturę, nazwę systematyczną i link do Wikipedii

• 369 / 5 / 0

Substytut pseudoefedryny, który wprowadzono, żeby ograniczyć tanią produkcję metamfetaminy z tabletek na katar. Jako stymulant tak samo bezużyteczna jak pseudoefedryna.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Naprzykrzał się policjantom, wypadła mu trawka

Śródmiejscy policjanci zatrzymali 51-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna wpadł, gdy przeszkadzał policjantom przy udzielaniu pomocy.

Użytkownik nieaktywny
  • 224 / / 0

Nie powiedziałabym ze pseudoefedryna jest bezużyteczna pod tym względem,jesli zrobi się metkatynon i zapoda I.V jest to dość silna substancja.

Użytkownik nieaktywny
  • 83 / / 0

widze ze neta stary wyjadacz :P

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

nie na recepte tak?
http://www.aptekanowa.pl/product_info.p ... d=178.html
a to?
a jak dawkować?
Ostatnio zmieniony 15 września 2007 przez stymulant ecstasy, łącznie zmieniany 1 raz.

• 369 / 5 / 0

Zgodnie z ulotką lub zaleceniami lekarza.

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

Użytkownik nieaktywny
  • 224 / / 0

za małe ilości fenylefryny by się bawić :P

• 3071 / 209 / 0

Mam pytanie czy jest jakis sens zoribenia takich operacji na fenylefrynie co pseudoefce, aby otrzymać coś ciekaego?
Ostatnio zmieniony 28 maja 2009 przez jogurt, łącznie zmieniany 1 raz.

• 642 / 2 / 0

hehe też się tak zastanawiałem jak by to utlenić jak efke do metkata

Jakaś nowa substancja by powstała na pewno ,tylko co i czy miało by dalej szkielet fenyloaminy bo jak tak to warto spróbować
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata