Fentanyl - Wątek Ogólny

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik zbanowany
  • 413 / 17 / 0

@DexPL To prawda smak jest paskudny taka " chemie " czuc .. dlatego jak co jakis czas polykam sline i czuje ta " chemie " to wiem ze zaraz zacznie dzialac ;) jesli chodzi o dziąslo to klejaca strona przykladamy klejąca strona do dziąsla tak ?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 2592 / 919 / 1

Nie ma znaczenia. Tak czy siak śliny będzie tyle ze się wchłonie.

Porzucony SUV w Teksasie: w środku pół tony marihuany i portfel kierowcy (foto)

Kierowca oddalił się przed przyjazdem policji, pozostawił jednak dość istotną wskazówkę na temat swojej tożsamości...
Użytkownik zbanowany
  • 413 / 17 / 0

@DexPL Dzieki wielkie wlasnie czekam az sie wchlonie ;) a jeszcze takie pytanie lepiej uciac 1duzy kawalek ? Czy 2mniejsze ? Chodzi o to czy jak ten 1 wiekszy sie pozwija to czy fent sie dobrze wchlania ?

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 2592 / 919 / 1

Zawsze lepiej mniejszy niż większy w przypadku fenta;) Jak poznasz swoje ciało to wtedy większe.Zawsze można dorzucić, odjąc tylko naloksonem (jak zdążysz, ale ktoś z Twoich bliskich zdąży)
PS. NIe cytuj posta pod postem...
Użytkownik zbanowany
  • 413 / 17 / 0

Spokojnie znam juz dobrze swoje cialo ( tak mi sie wydaje ) juz ponad 5lat biore opio i inne .. fenta 1raz 5lat temu mialem okazje sprobwac .. ale w ostatnim czasie plasterki najlepiej mi wychodza ..
  • 10 / / 0

Mam pytanie, jak długo moge przechowywać otwarty już plaster? Tak żeby działał jeszcze
  • 1894 / 306 / 2

Zawiń go w opakowanie, schowaj do ciemnej szuflady i będzie git. I tak go wyćpasz szybko.
  • 135 / 19 / 0

Po pierwsze był to test Natomiast sam chciałem sprawdzić na własnej skórze tą substancję teraz już wiem że w moim przypadku fentanyl nie ma potencjału jest martwy. Natomiast z punktu matematycznego coś poszło nie tak bo plaster matrifen ma moc 25 mikrogramów na 1 h a plaster jest na 3 dni czyli 72 h * 25 mcg = 1800 mcg fentanylu na palster czyli W sumie jeden plaster zawiera w sobie 1.8 mg fentanylu a fent jest 100 razy mocniejszy od morfiny czyli 1 taki plaster mam moc 180 mg morfiny a kodeina jest 6 razy słabsza od morfiny czyli 1.8 mg fentanylu *100*6= 1080 mg kodeiny Czyli według matematyki jeden matrifen 25 mcg ma moc 1080mg kodeiny A mnie kopał słabiej niż 256 mg kodeiny. Czyli wniosek jest jeden fentanyl jest ścierwem mimo że ponoć jest aktywny to jest słaby Pozdrawiam
  • 727 / 121 / 2

Piszesz bajki i tyle. Nie ma opcji żeby cię plaster fenta nie poskładał mocniej niż 250 kody.
A te halucynacje i inne stany świadomości to noddy nie były przypadkiem? <.<
Dodatkowo fent doustnie to co innego niż fent yyy naskórnie? No, tak jak jest, w plastrze.
  • 314 / 50 / 0

16 sierpnia 2019Pakio161820 pisze:
Natomiast z punktu matematycznego coś poszło nie tak bo plaster matrifen ma moc 25 mikrogramów na 1 h a plaster jest na 3 dni czyli 72 h * 25 mcg = 1800 mcg fentanylu na palster czyli W sumie jeden plaster zawiera w sobie 1.8 mg fentanylu
plaster matrifen 25 zawiera 2,75 mg fentanylu, wedle karty charakterystyki, zakładając optymistycznie, że wyciągniesz 50 % daje nam to 1,4 mg, ekwiwalent 140 mg morfiny, przyjety doustnie, oczywiście dochodzi jeszcze do tego biodostępnośc samego fenta tą droga podania, która też raczej 50% nie przekracza
i nie wiem, skad przelicznik kody razy 6, skoro większośc żródeł podaje 10, co i tak jest wg. mnie na wyrost, angielska wiki podaje 200 mg kodeiny jest równoważne 10 mg morfiny iv, 30 po
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata