Fentanyl - Wątek Ogólny

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 3542 Strona 322 z 355
Rejestracja: 2009
  • 1455 / 108 / 0

Poczytajcie, co pisze o ekstrakcji @Oxan. Jest z wykształcenia farmaceutą i wie co pisze. Otóż zakwaszenie wody jest konieczne, inaczej z roztworu wypada fnt. Ponieważ jest go mało w proporcji do wody, to nie widać tego, tworzy zawiesinę, którą w takim wypadku podajemy sobie i.v. jeśli roztwór za długo nie leży w spokoju, bo inaczej opadnie na dno. Jeśli rozpuści się też klej, to jest gorzej, trzeba to przefiltrować, a wtedy z roztworu fnt znika i to nie dlatego, że nie przejdzie przez filtr, tylko dlatego, że do drobinek kleju lepi się wszystko i razem z nim zostaje na filtrze. Kto ma jakieś wątpliwości, niech spróbuje ekstrakcji spirytusem salicylowym, ma on moc około 67%, lub nieco rozwodnionym rektyfikowanym, to zobaczy, jak żałosne są efekty, tak, jakby ekstrahowało by się samą wodą z kwaskiem.
A dolanie wody do małej ilości spirytusu, czy metanolu to jego rozcieńczenie, zazwyczaj do stężenia ok 5 - 10%, w czymś takim fnt się nie rozpuszcza. Zauważcie, że po dodaniu wody, roztwór zazwyczaj robi się mętny, to wytrąca się klej, dla którego stężenie spirytusu stało się za małe. Ponieważ kleju jest znacznie więcej niż fnt, to wyraźnie to widać. Co do tolerki, to od 2 lat trzymam się stałej dawki 1/3 plastra 100 mcg na raz, 3 razy dziennie.
Rejestracja: 2017
  • 4 / / 0

Matrifen w plastrach 100 uq/h, będzie tak samo dobrze się wchłaniał/działał jak fentanyl Actavis podjęzykowo? 3 setki Matrifenu za 115 zł to dobra cena?

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Białystok: Narkotyki w wojsku. Żandarmeria zatrzymała 24-letniego dilera żołnierzy

W domu podejrzanego mieszkańca powiatu białostockiego znaleziono około pół kilograma amfetaminy i nielegalny alkohol.
Rejestracja: 2018
  • 2832 / 1142 / 1

Zalezy jak te plastry użyjesz.Naklejone na pewno beda działaś bardziej "w tle". Podjęzykowo wzięte będa mocniejsze.Natomiast rozpuszczone i podane i,v, to wiadomo.
Rejestracja: 2017
  • 4 / / 0

Chodzi mi o to, czy są jakies różnice miedzy Matrifenem a fentanylem Actavisem, jesli chodzi o wchłanianie, szybkosc wchłaniania przez błony sluzowe jamy ustnej? W Matrifenie jest membrana kontrolujca uwalnianie w fnt avtavis nie:

Matrifen:
6.1 Wykaz substancji pomocniczych
Glikol dipropylenowy,
hypromeloza 10 mPas,
dimetykon 350 cSt,
klej silikonowy (amine resistant, medium tack),
klej silikonowy (amine resistant, high tack),
membrana kontrolująca uwalnianie (kopolimer etylenu i octanu winylu EVA),
folia zewnętrzna (politereftalan etylenu PET),
warstwa zabezpieczająca (politereftalan etylenu, fluoropolimer),
tusz.
fentanyl Actavis:
6.1 Wykaz substancji pomocniczych
Poliakrylan
kopolimer akrylanu 2-etyloheksylu, akrylanu 2-hydroksyetylu, akrylanu metylu (35,5:1:12)
Folia zewnętrzna PP 40 μm
NNA 40 μm; oznakowana niebieskim tuszem
Warstwa zabezpieczająca
silikonowany politereftalan etylenu PET 100 μm
Rejestracja: 2017
  • 69 / 4 / 0

Matrifen po zdjęciu membrany jest jak najbardziej ok, możesz śmiało kupować ale cena 110 za 3 plastry 100 coś podejrzanie niską.. Jeśli sa zapakowane to bierz smialo
Rejestracja: 2017
  • 4 / / 0

Jak zdjąć tą membranę? Odkleiłem ten plastik giętki, tam już jest szara warstwa klejącą i za ch.. nie mogłem dojsc jak to zdjąć, to już jest takie cienkie, że oddzielic/zdjąć już raczej nic się nie da.
Rejestracja: 2015
  • 489 / 32 / 0

Da się zdjąć mi się udało zyletka Stary dziad opisał to w wątku o ekstrakcji fentanylu jak najlepiej sobie z tym poradzić
Powodzenia
Rejestracja: 2010
  • 343 / 49 / 0

zastanawiam sie co zrobic. instanyl mam taka resztowke czyli powiedzmy to 200 mikrogramow bo tak na tym pisze ze tyle jest w dawce. moze to in vein? nie mialam w zyciu tego preparatu nikt ze znajomych nie mial wiec nie wiem co z tym zrobic.. :zły:
Rejestracja: 2015
  • 489 / 32 / 0

Tak można normalnie psiknac do pompki trochę wody i jeb
Rejestracja: 2011
  • 1364 / 168 / 0

04 marca 2019Kometha pisze:
zastanawiam sie co zrobic. instanyl mam taka resztowke czyli powiedzmy to 200 mikrogramow bo tak na tym pisze ze tyle jest w dawce. moze to in vein? nie mialam w zyciu tego preparatu nikt ze znajomych nie mial wiec nie wiem co z tym zrobic.. :zły:
Można jak najbardziej. Tylko uważaj z dawkami.
Posty: 3542 Strona 322 z 355
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość