Fentanyl - Wątek Ogólny

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 1364 / 161 / 0

Jeśli chodzi o klej z plastrow fenta rozuszczanych w roznych rozpuszczalnikach podawanych IV to może to być prawda. Po roku może nie dostaniesz, ale po 10 latach być może masz 10 x większe szanse na dostanie udaru niż osoba nie stukajaca fenta iv z plastrow.
  • 333 / / 0

Pytałem o przenikanie przez błony śluzowe w jamie ustmej czyli podanie podjęzykowe/okołodziąsłowe, a nie dożylne.

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

Konsumpcja marihuany wśród nieletnich spadła o 8% w stanach USA, w których całkowicie zalegalizowan

Raport opublikowany w czasopiśmie medycznym JAMA Pediatrics przez grupę amerykańskich naukowców potwierdza, iż pełna legalizacja obrotu marihuaną w wybranych stanach USA ma negatywny wpływ na częstotliwość konsumpcji używki przez osoby nieletnie.
  • 7241 / 707 / 0

Mam plastry Duregesic 12 ug/h.
Jak to dawkować żeby się zgrzać ? Jestem kompletnym laikiem w sprawie fenta.
  • 1454 / 95 / 0

To nie ruszaj tego, bo się zabijesz.
  • 1364 / 161 / 0

Nawet jakby z Durogesicu czy FentaMax mających około 16mg w plastrze wzial plaster 12,5mcg/h dokładnie to tak jakby 2mg przyjal. Odliczajac straty materialu nic by mu się nie stało jeśli nie podawalby iv. Fakt, moglby umrzec, ale majac jakiekolwiek doświadczenie z opio, nawet z koda na 99% nie.

A ty autorze wez 1/4 tego plastra na dziaslo i powinno byc ok, chociaz imo za mało, 500mcg (max, bo jak masz Matrifen to masz w takim plastrze z 1,5mg fenta max) to srednia dawka, Ale lepiej zaczynac od mniejszej dawki, dolozyc zawsze mozna.

Aha, co do bawienia się w fenta dluzszy czas radze uwazac.

Re:

• 107 / 12 / 0

Jutro będę robić fentasia sposobem jona, tylko zamiast etanolu - metanol, no i bez kwasku cytrynowego, bo po co.
30 sierpnia 2009jon pisze:
-strzykawką 2 ml zaciągasz 0,5 cm3 spirytusu 95%
-wyjmujesz z niej tłoczek i wsadzasz do środka plasterek, za pomocą długiej igły (w spirycie się od niej odklei) i wsadzasz tłoczek na miejsce, pompkę odwracasz wylotem do góry
-zostawiasz na 30 minut, w tym czasie często wstrząsając
-zaciągasz sól fizjologiczną, do 2 cm3
-wyciągasz tłoczek, dajesz 3-4 krople gliceryny i parę ziarenek kwasku cytrynowego
-wsadzasz tłoczek na miejsce, wstrząsasz, zakładasz igłę i pukasz
Zobaczymy jak to wyjdzie :pacman: Mam nadzieję, że na Matrifen powyższy sposób też działa.
A jak ktoś też ma fenta, to niech się może poodzywa w tym temacie, ja bardzo chętnie podyskutuję np. o tym, jak zmniejszyć do minimum ten niewyobrażalny dół psychiczny, głębszy niż Rów Mariański, który pojawia się po skończeniu fenta. Jak sobie rozplanować dawki (moja tolerancja 600mg morfiny/dzień), od jakich zaczynać, co ile podawać, aby wysycić tkanki. Może w ogóle spróbować jakichś mixów z morfiną albo oxy? Itd.
  • 343 / 45 / 0

Mam 0.1mg 2ml. Nie wyrzuce, szkielko majki plus petydyny jakies resztki. Moze frytki do tego...

Powaznie.... cala ta AMP wziac?miksowac z innymi szklami?
  • 107 / 12 / 0

Ale ile jest tego łącznie w całej ampie? 2mg? Jak tak to prawie jak klonik, hehe. Taką dawkę właśnie wczoraj metanolem wyciągnęłam i wyszło mi 3 centy strasznie mlecznego roztworu, bo się rozpuścił tam klej... Bardzo się bałam to podać, bo wiem, że fenta najpierw ucieka do tkanek lipofilnych i przez dłuższy czas go nie czuć. Rozwiązałam to ostatecznie tak, że podawałam centa co 5 minut - czyli siedziałam ze igłą w żyle ok. kwadrans %-D Ale przynajmniej się nie zabiłam, to się liczy...
W ogóle to strasznie fajnie wziąć sobie dojapnie dawkę działającą w tle, tak żeby nawet nie noddować, tylko troszeczkę czuć. Wtedy co byśmy nie robili, wszystko sprawia radochę :>
  • 2 / 1 / 0

osiadam dwa plastry Actavis 50ug/h z data waznosci 01.2019 i musze dawkowanie rozlozyc do poniedzialku poludnia w zwiazku z czym prosze o pomoc w podzieleniu tego ;) mialem tych plastrow wiecej,ale jako niedoswiadczony uzytkownik po prostu je zmarnowalem :/ zapodawalem odmierzone kwadraciki na policzek,duzo zmarnowalem pod jezykiem,bo nie wchlanialy sie tam jak powinny,jednak na policzku dzialaja jak trzeba. Zabawa trwa od poniedzialku i jestem mocno zdziwiony,bo od poniedzialku w ogole nie spalem,ale gdy tylko jest za grubo,to plasterek wyjmuje i luta schodzi. Dzis nad ranem z ciekawosci odmierzylem kwadrat,przykleilem i polozylem sie z zamiarem spania,bo wiedzialem ze nie bedzie za duzo,ale po 40 minutach sie wybudzilem. Moje wczesniejsze doswiadczenia z opio to koda ostatnio 1,5-2g doba + wzmacniacze,kode zastapilem Tramalem dawki 1,5-2,5g doba bez wzmacniaczy i benzo (akurat moj organizm bezno do trampka nie potrzebuje),a od poniedzialku jade na fencie. Ogolem staz opio 3 lata przy czym glownie na kodzie. W zwiazku z powyzszym,bardzo prosze o rozbicie tych 2 plastrow z dawkowaniem do poniedzialku :) mam jeszcze jeden plaster Actavis 25ug/h,ale jego data waznosci to 10.2017 . Zabawa z fentem to chec sprawdzenia profilu dzialania i calej reszty. W poniedzialek mam termin na detoks od opio,a nastepnie terapia. Pozdro
  • 1364 / 161 / 0

Ja bym nakleil ten plaster 50mcg/h na skore, to odpowiednik 200mg morfiny, czyli 2 gramow kodeiny (tyle brales). Jak będzie mało i po 8 godzinach nie będzie cie grzalo przetnij na pol ten plaster 25mcg/h co masz i naklej polowe. Dla mnie przy sredniej tolerce na opio 62,5mcg/h była akurat idealna dawka, przyz 75mcg/h tracilem przytomność kilkanaście razy dziennie mogąc już się nie obudzić. Dlatego polecam nakleić plaster 50mcg/h i cieszyc się działaniem, bo grzać powinna cie ta dawka konkretnie. Aha, i co 2-2,5 dnia zmieniaj plaster, niby co 72h zalecają, ale trzeciego dnia już słabiej czuc działanie.

Aaa, po odklejeniu po 48-60 godzinach zostanie ci na plastrze jeszcze ponad 5mg fentanylu (Actavis 50tka ma 8,25mg fenta w sobie), bo przez 60 godzin ubedzie go 3 gramy. Tak, ze po odklejeniu mozesz zuc. Tylko nie wiem jakie dawki do tej pory zules zeby robily cie ok, pamietaj zeby podzielic ten plaster, 5mg fenta raczej na pewno byc cie zabilo.

I obys jak najrzadziej- a najlepiej nigdy nie mial juz kontaktu z fentem lub jego analogami, to najbardziej niebezpieczne i najszybciej uzalezniajace opio. Poza tym tolerka rosnie kosmicznie szybko, szczegolnie gdy podaje sie fenta dozylnie.
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata