Fenetylaminy 2C-x: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 206 Strona 20 z 21
Rejestracja: 2014
 • 3627 / 909 / 2

Apropo mixow:

*2cp+3mmc=placz nad pięknem wszystkiego i rozplywanie sie w przyjemnosci

*2cp+ethcat=wyjscie z ciala, wielowymiarowosc, tachykardia, najwiekszy speed zycia, praktycznie malo kto przetrwalby to

*2cp+2fma=koncentracja amfetaminowa podczas tripu, czyli wszystko tak jak nornalnie ale bez tego surrealistycznego przytloczenia

*2cp+12 piracetamow+ 4 winpocetyny + 120mg etylofenidatu + witaminy + tran + cytololina + pikamilon + sama lecytyna + potas, wapn, magnez przedawkowane + troche blonnika do przyswajalnosci witamin + olej z ostreopetu + DHEA + resveratrol (po wszystkim) + 2 tabletki Modafinilu (Modalert).

= "Jestem Bogiem - Limitless) + okolo 50 str. a4 pracy licencjackiej. :)) + uczucie, ze niechcacy sie umrze zaraz

Przeniosłem z wątku o 2cp - hip
Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
 • 769 / 38 / 0

10m2c+6mgNobmeC,miejsmy,dzieje,,zs,sie,rozchula :-D
faktury,lekko,sie,zginaja..... %-D

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Oskarżeni za przemyt 95 kg marihuany w ładunku mandarynek

Podlaskie „pezety” Prokuratury Krajowej oskarżyły trzech mężczyzn o przestępstwa narkotykowe, w tym współudział w próbie przemytu do Polski z Hiszpanii ponad 95 kg marihuany. Towar o wartości ponad 3,8 mln zł ukryty był w ładunku mandarynek.
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
 • 243 / 5 / 0

Chce zrobić mix 20-30 2cb + 1mg 25i nbome + 200-300 MDMA w krysztalkach, zastanawiam się czy ilości będą dobre :) w jakiej kolejności to zarzucać?
Rejestracja: 2010
 • 1513 / 17 / 0

Na pewno pozbył bym sie 25i - mocno wchodzi na ciało, ponad to zbyt długie działanie po zejsciu peaku zostawi nudną stymulację.

Co kto lubi - samej MDMA jak dla mnie za dużo

Sam rozważam 2cb + MDMA w najbliższej przyszłości. Pierw test 2cb (18 jeśli z ludźmi 36 jeśli zostaniemy sami z partnerką) i za jakiś czas ww. flipping - w zaleźności jak brdzo jesteśmy podatni na 2cb; 20-40 psychodelika i 120-160 molly.
Rejestracja: 2014
 • 1329 / 52 / 0

Jednym z ciekawszych miksów jakie miałem okazję testować, było połączenie deksa z 2C-B. Próbowałem dwa razy, tripy różniły się trochę od siebie, ale oba były na swój sposób pięknie poodklejane.

Pierwszym razem zacząłem od 375mg DXM, a kiedy wszedł peak, dociągnąłem 2mg 2C-B. Ogólnie w tym miksie, 2C-B działa dużo wydajniej niż normalnie, te 2mg bardzo wyraźnie wpłynęły na całokształt fazy. Kaszlakowa dysocjacja stała się dużo bardziej euforyczna i na swój sposób 'ciepła' (normalnie po deksie jest raczej zimno i metalicznie, trochę jak na statku kosmicznym). Interesujące były zwłaszcza efekty wizualne, żywe i chaotycznie kolorowe, w trakcie trwania przywodziły mi na myśl teledyski Death Grips. Byłem pochodzić po wrocławskim rynku, spacer, muzyka na słuchawkach i obserwowanie otoczenia, sprawiały mi ogromną frajdę. Całość bardzo na plus, bez porównania do samego kaszlaka.

Następnym razem trip był w towarzystwie kumpla. Wrzuciliśmy 225mg deksa i na wejściu wciągnęliśmy po 10mg 2C-B. Przez moment zrobiło się bardzo nieswojo, opadliśmy z sił, nie mieliśmy siły na gadanie i ogólnie wkręcił się odrobinę negatywny klimat. Po kilkunastu minutach całość się ustatkowała i dopiero wtedy zrobiło się naprawdę dziwnie ('dziwnie' to zdecydowanie najbardziej trafne słowo do opisania tego stanu :-D). Odklejona dysocjacja, połączona z nienachalną fenylkową euforią. Raczej niezbyt dużo sensownych rzeczy dało się powiedzieć ("Chyba już wiem jak to jest być kotem"), przez większość czasu siedzieliśmy zawieszeni, kilka razy były przypływy mocy kiedy chciało nam się biegać (to biegaliśmy, rzadkie na peaku dyso/sajko). marihuana świetnie podbijała efekty tego miksu. Tzn. ogólnie mj doskonale podbija większość psychodelików, ale w tamtym momencie kilka buchów przenosiło odklejenie na następny level, w którym tylko tępo patrzyłem w sufit, zapadając się w dźwięki muzyki. Przemiły stan, ciężko mi go porównać do jakiejkolwiek innej substancji, czy miksu kilku substancji. Zdecydowanie jeszcze to powtórzę.

Połączenie MDMA + 2C-B także zdarzyło mi się praktykować, chociaż bszczoły było w tym miksie niewiele, około 5mg, wciągnięte na 350mg MDMA (200mg -3h-> 150mg). Niesamowity zalew euforii, plus oglądanie świata zabarwionego na zielono. 2C-B w miksach zawsze dodaje ładnych wizuali ^_^
Rejestracja: 2011
 • 6 / / 0

Co myślicie o wrzuceniu 10 mg 2c-b-fly, po dwóch dniach ciągnięcia średniej jakości fety? Obecnie jestem na zjebie i pod wpływem alko i benzo. Pozdrawiam

2016 kwie 09, 07:14 / scalono - surv

Pomysł był bardzo ciekawy, 12 godzin psychodelicznej jazdy, ale jednak rownież nie opuszcza ta feta (to tak szybko nie mija) przez co mamy 7 rano, słońce wstaje s ja wciąż widze sufit w kolorze tęczy i przemieszczający sie zyrsndol
Rejestracja: 2016
 • 442 / 39 / 0

2cb (myszki) + THC + alko

na 1 moje przygodzie z myszkami nie chciałem nic innego, ale za 2 3 razem, zacząłem coraz bardziej rozbudowywać swoja bombę

2h po zjedzeniu dwóch tabsow naraz, popijane ciągle whisky z cola (wypite kolo 2 3 drinkow z sety) i palone jointy,

Po wejściu tabsow, wszystkie efekty THC i alko zostały zapomniane, piłem dalej lycha dobrze wchodziła jak i jointy (chyba ze 2 g przejrałem przez 10h okolo), żadnych dziwnych reakcji + żadnego udziwnienia w bombie, więc jak dla mnie miks nieopłacalny xD wyraźnie 2cb wiodło prym i miało przewagę nad wszystkim.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
 • 32 / 3 / 0

Jest jakikolwiek sens mieszać 2cb z 2ce czy czas działania będzie się kompletnie wykluczał?
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
 • 15 / 2 / 0

Wylew wizuali, osobiście polecam, jeden z piękniejszych miksow, beta bloker/neuroleptyk/benzo i można odpłynąć w świat fraktali
Swoją drogą 14mg 2c-p oral +450mg dxm cos kosmicznego %-D

Nie cytuj posta znajdującego się bezpośrednio nad Twoim; wycięto cytat - WRB
Rejestracja: 2009
 • 1123 / 20 / 0

Czy tizanidyna (Tizanor) osłabi działanie 2C-D? Chcę jej użyć w celu rozluźnienia mięśni.
Tizanidyna powoduje aktywację receptorów adrenergicznych typu alfa2.
Hamuje też przepływ impulsów polisynaptycznych.
Czy to drugie oznacza, że będzie tłumić działanie psychodeliku?
2C-D to w końcu słaby agonista.

Proszę o szybką odpowiedź ;), w sobotę wrzucam.
Posty: 206 Strona 20 z 21
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1066 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości