Fenetylaminy 2C-x: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 206 Strona 16 z 21
Rejestracja: 2009
 • 1169 / 27 / 0

Co myślicie o miksie 4 mg DOI +15-25 mg 2C-B? Zjadłbym kartona DOI i na peaku wciągnął trochę (z 15 mg na oko) 2C-B, jeżeli serducho nie przygalopuje i mentalnie będzie spoko, to dociągnę jeszcze. Jedynym problemem jest do, że nie znam samej DOI, mam co prawda doświadczenie dobrych kilku tripów po DOC - (jeden hardcore'owy na wysokiej dawce), próbowałem też DOB, poza tym najpierw zjem DOI i wybadam samą, jeżeli będzie git i trochę niedosyt, to dodam 2C-B. Zastanawiam się też, czy może nie dorzucić 2C-B drugiego dnia działania (tj. po nocy), żeby serce nie dostało batów na peaku dwóch substancji.
Rejestracja: 2011
 • 168 / / 0

Jak 2C-D łączy się z mefedronem i amfetaminą? Jakie dawkowanie żeby było dobrze w kontekście "imprezowym"? Dorzucanie pewnie nie ma sensu ale ile czasu potrzeba aby efekty były porównywalne? Doba wystarczy?

Psychoterapia z użyciem MDMA. Jak to działa?

Maciej Lorenc rozmawia z Peterem Oehenem, psychiatrą, psychoterapeutą i członkiem Szwajcarskiego Towarzystwa na rzecz Terapii Psycholitycznej. Oehen przeprowadził jedno z pierwszych badań klinicznych dotyczących wpływu MDMA na pacjentów cierpiących na zespół stresu pourazowego i uzyskał od szwajcarskiego rządu pozwolenie na stosowanie tej substancji w ramach prywatnej praktyki terapeutycznej.

Radny pyta o przeciwdziałanie uzależnieniom. Przyczyną – zachowanie Nitrasa

„Wczorajsze zachowanie posła Sławomira Nitrasa sķłoniło mnie do skierowania interpelacji dot. dbałości o zdrowie psychiczne mieszkańców naszego miasta oraz o finansowanie przeciwdziałania uzależnieniom od substancji psychoaktywnych” – napisał na Facebooku szczeciński radny PiS Dariusz Matecki. Nitras zablokował wiceministrowi sprawiedliwości Sebastianowi Kalecie wejście na konferencję prasową Rafała Trzaskowskiego.
Rejestracja: 2010
 • 2338 / 3 / 0

Obstawiam, że chujowo. Jak jedzony mefedron do psychodelików może jeszcze ma jakiś sens, to amfy bym nie dorzucił na pewno. W "kontekście imprezowym" to się do psychodelików dorzuca empatogeny.
Rejestracja: 2010
 • 648 / 1 / 0

Ile deksa wrzucać do 2C-T-4? Tzn. do jakieś ilości jest to w miarę bezpieczne? Ważę 54 kg, chciałam spróbować ok. 15 mg 2ct4 + 450 mg deksa.
Rejestracja: 2010
 • 157 / 6 / 0

Miks 2C-P z 3mmc to dobry pomysl? Jakby bylo zle to mam klony na wszelki wypadek. Albo jak wrzuce mmc i za jakies 5 godzin 2C-P to dzialanie bedzie w jakims stopniu obnizone?
Rejestracja: 2010
 • 648 / 1 / 0

Niebezpiecznie. Samo 2cp jest całkiem stymulujące, więc po dorzuceniu mmc może być i nieciekawie psychicznie i fizycznie. Po 5h działanie mmc będzie słabsze, zaleca się poczekać kilka dni. Ja bym nie próbowała, ale jak chcesz. :D
Rejestracja: 2014
 • 33 / / 0

Jak myślicie ile dorzucić 2C-D do 20mg 2C-P na 65kg? Myślałem nad 40mg. : %-D
Rejestracja: 2010
 • 648 / 1 / 0

Za dużo. Miks będzie fajny, ale nie w takich ilościach przy takiej masie. Jeśli masz jakieś większe doświadczenie to wal, ale może być zbyt ostro na zakrętach. %-D
Rejestracja: 2014
 • 33 / / 0

Bardziej martwiłem się bodyload'em 2C-B bo nigdy go nie próbowałem, więc rozsądniej będzie trochę się wstrzymać. Myślę, że 30mg 2C-P + 20mg 2C-B będzie w sam raz. %-D Dzięki za odpowiedź.
Rejestracja: 2009
 • 1169 / 27 / 0

Oceniając całokształt: którą z sióstr Fenek wolicie? 2C-C, czy 2C-T-4? Dlaczego?
Posty: 206 Strona 16 z 21
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1329 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości