Fenetylaminy 2C-x: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 206 Strona 15 z 21
Rejestracja: 2010
 • 2338 / 3 / 0

Wszyscy znają DOC'a i 2C-P i ich wpływ na organizm z osobna? Jak nie to odradzałbym miks bez kaptoprylu w kieszeni, bo może okazać się dla kogoś naprawdę ciężki. To są jedne z bardziej obciążających układ krwionośny fenyloetyloamin. No i 2mg to też jak dla mnie byłoby takim minimum, chociaż nie wiem jak to na was działa. Jeśli chodzi o dawkowanie DOX'ów to tu jest straszna rozbieżność u poszczególnych osób. Ja na konkretny trip na DOC'u potrzebuję 10mg, a są osoby, które potrafią mieć dużo mocniej i po 3.
Jak już się zdecydujecie ,to chociaż kodeinę sobie kupci i zjedzcie z rana, przysmażcie jointa i potem jak przez dzień nie będziecie mogli nadal spać to jakieś piwko, czy dwa nie powinny zaszkodzić. Bez depresantów to zapewne zombie mode cały następny dzień .
Ostatnio zmieniony 03 kwietnia 2013 przez blablab, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2012
 • 1037 / 6 / 0

Skoro już jesteśmy przy kaptoprylu to pozwolę sobie na mały offtop. Ile się go bierze w takich właśnie kryzysowych sytuacjach? I jakie konkretnie to są sytuacje, a w jakich raczej unikać tego leku? I jeśli jest przeterminowany o 3 lata, to czy nadal będzie działać?

Odwyk w raju: uzależnieni z Zachodu wybierają detoks w Tajlandii

50 mężczyzn w czerwonych szatach z napisem “POKONANY” klęczy nad rynną przy murze otaczającym kompleks świątyń ze złotymi dachami. Podchodzi do nich świątynny zielarz i podaje każdemu gęsty brunatny płyn do wypicia, po którym zaczynają wymiotować do rynsztoka. Niektórzy słabną, inni się trzesą, jeszcze inni chodzą na czworaka. Nowy film Tarantino? Nie – tak wygląda jeden z najpopularniejszych odwyków w Azji.

Meksyk. Wpadli do ośrodka odwykowego. Egzekucja gangsterów

Kolejna fala przemocy ze strony karteli narkotykowych w Meksyku. W środę doszło do masakry w ośrodku odwykowym w mieście Iraputo w środkowej części kraju. Gangsterzy dokonali tam egzekucji na 24 przebywających tam osobach. To drugi atak na ośrodek odwykowy w ciągu miesiąca.
Rejestracja: 2010
 • 488 / 46 / 1

MAM-2201 dopalane na peaku 17,5mg 2C-P - bardzo przyjemny miks.
Rejestracja: 2010
 • 3846 / 163 / 13

bierze się pod język tabsa; często przeterminowane leki działają, a nikt nie jest wróżką i ci nie powie jak jest faktycznie ;P
Rejestracja: 2012
 • 1037 / 6 / 0

No ale ile tego się bierze? Jedną tabletkę czy więcej? I czy po wszystkich psychodelikach można, czy są jakieś przeciwwskazania czasem?
Rejestracja: 2009
 • 1877 / 16 / 0

7 - 12 mg czyli 1/3 max polowka dla osób z normalnym cisnieniem .Ale na czuja lepiej nie brać jedynie w przypadku silnej wazokonstrykcji lub przy przełomie nadciśnieniowym , na czuja skończyło się to u mnie hipotomią ortostatyczną %-D
Rejestracja: 2009
 • 276 / 3 / 0

JEst dostępny bez recepty?
Rejestracja: 2010
 • 2338 / 3 / 0

Nie.
Rejestracja: 2009
 • 167 / 1 / 0

Rano strzeliłem krechę 3mmc i popołudniu klepnąłem 8 mg 2CP. I.... Wielkie nic. Myślę sobie no dobra to poprawię jeszcze 10 mg. I co? Słabe efekty wizualne na granicy placebo i fenetylaminowe zmiany w percepcji poza tym kicha... Czy ja jestem odporny na tę substancję czy co?

No chyba że 3mmc by tak zneutralizował działanie fenetylaminy ale nie sądzę.

WTF?
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
 • 18 / / 0

Witam, zamieszczam ten wątek w tym dziale bo nie wiem w którym - jeśli źle - proszę o przeniesienie. Planuję z moją dziewczyną swj pierwszy psychodeliczny raz, mogę mieć od ręki dwie substancje w ilości 50mg każda - 2C-D i TMA-6. Wybór padł - ja 2C-D, ona TMA-6. Doświadczenie z dragami jest różne, ja mam za sobą aptekę i jazz, ona tylko jazz. Mogę prosić o wskazówki co do brania (nos, oralnie?), czy to dobry wybór i czy dobrze będzie, tak jak planujemy, zapodać to w lesie któregoś słonecznego dnia? wziąć do tego jakąś sztukę baki? pozdrawiam :D
Posty: 206 Strona 15 z 21
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1322 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 2 gości