Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 646 • Strona 63 z 65
  • 233 / 6 / 0
Na pewno będzie widać, że jesteś porobiony to masz jak w banku.Jeśli dobrzy znajomi to mysle ze z niewielkimi dawkami alko moze byc przyjemnie.
Uwaga! Użytkownik Jobsons20 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 104 / 8 / 15
Mnie 10 mg 2C-P z butów wystrzeliło! Najlepsza.
  • 766 / 132 / 6
Uwaga! Mam dla Was bardzo istotną informację. Powszechnie utarło się, że psychodeliki są wzmacniane tylko przez inhibitory MAO-A. To duże uproszczenie.

MAO-A rozkłada substancje będące tryptaminami (wywodzące się z L-tryptofanu) i jej inhibicja, np. przez moklobemid, zwiększa potencjał i czas działania jedynie psychodelicznych tryptamin! Nie ma natomiast większego wpływu na metabolizm 2C-x'ów i innych fenyloetyloamin, ponieważ jej udział w rozkładzie dopaminy (a tym samym substancji wykazujących podobieństwo strukturalne) jest niewielki.

Z kolei inhibitory MAO-B znacznie zwiększają efekty intoksykacji 2C-x'ami. Skąd ta preferencja? MAO-B metabolizuje fenyloetyloaminę (szkielet całej serii 2C) oraz dopaminę (podobieństwo podstawników przy pierścieniu rozpatrywane pod kątem ich położenia), dlatego własnie ta izoforma pełni kluczową rolę w metabolizmie 2C-x'ów. Konkludując, łącznie mokolobemidu z tymu psychodelikami nie da znaczących efektów wzmacniających, natomiast zastosowanie selegiliny skutkuje nawet 2-krotnym wydłużeniem czasu działania przy niewielkim wzroście mocy.

Przykład: w niedzielę tripowałem na 45mg 2C-C, będąc na selegilinie od ponad 2 tygodni. O 17 przyjąłem psychodelik, o 18 rozpoczął się peak - moi przyjaciele poinformowali mnie ok. 21, że substancja zaczyna schodzić, a o 23 znikły wszelkie efekty. Natomiast mój peak trwał od 18-stej do... uwaga... 1 w nocy - 7 pieprzonych godzin. Dodatkowo przez dobre 45 minut walczyłem o to, by nie wylądować na pogotowiu, skoczyło mi poważnie ciśnienie, zacząłem się dusić i osłabłem. Ratowałem się klonazepamem (1mg), co nie zmieniło długości działania. Ostatnie wizuale znikły ok. godziny 6 nad ranem. Daje nam to 12-13h działania dla substancji, która powinna wywoływać dwa razy krótsze doznania.

Uważajcie!
Harm reduction i rozsądek sposobami na to, drogi użytkowniku substancji psychoaktywnych, byś cieszył się pełnią efektów swych specyfików przez całe życie.

ZERO TOLERANCJI DLA TOLERANCJI!
  • 367 / 7 / 0
masz może jakieś info na temat takich rzeczy jak 3C-P i innych meskalino podobnych rzeczy ?
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 413 / 7 / 0
ostało się po ustawie coś z rodziny?
  • 1358 / 45 / 0
2C-N chyba jeszcze jest legalne.

Poza tym polecam zajrzeć tutaj: https://www.erowid.org/library/books_on ... html#index - pewnie zostało jeszcze sporo legalnych rzeczy z tej rodziny
SESH
  • 243 / 6 / 0
Strangled Cat pisze:
2C-N chyba jeszcze jest legalne.

Poza tym polecam zajrzeć tutaj: https://www.erowid.org/library/books_on ... html#index - pewnie zostało jeszcze sporo legalnych rzeczy z tej rodziny
Ciekawe skąd ludzie biorą takie egzotyki, skoro nawet na torze można głównie spotkać 2cb, czasem się trafi jakieś p, e lub i, ale i tak trudno o to w sensownych cenach. B króluje
Uwaga! Użytkownik Dewiantka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 23 / 1 / 0
Zna ktoś może jakiś sensowny zamiennik jako codzienny wspomagacz, nootrop? Nic tak nie podkręcało percepcji, pamięci, humoru, motywacji i kreatywności jak te 3mg 2C-P, a niestety parę dni temu ktoś mi podpierdolił resztki 2C-x'ów i jestem wnerwiony. Takie 2C-N nawet jakbym dorwał, to jak patrzę na dawkowanie, to i tak bym spasował, bo pewnie sporo większa szkodliwość. Znajdzie się jakiś sensowny zamiennik? Pewnie nie, ale baaardzo by się przydał.
  • 1965 / 450 / 0
Mniejsza aktywność substancji nie oznacza większej szkodliwości. Idąc tym tokiem 25D-NBOMe jest zdrowsze od 2C-D bo ma około 25 razy mniejsze dawkowanie do uzyskania tego samego efektu. Tutaj nie ma reguły.

2C-iP może być tym czego szukasz. Legalne, a czas działania i dawkowanie podobne do 2C-P.
  • 367 / 7 / 0
2C-iP jest złotym galem jak znajajdziesz daj znac
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 646 • Strona 63 z 65
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.