Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 646 • Strona 62 z 65
  • 358 / / 0
rafaello12 pisze:
Od jakiegos czasu znajomi meczy mnie zeby zalatwic mdma. Niestety w moich rejonach bez szans. Popatrzylem wiec na rynek RC. Czytalem troche o benzofuranach i je odrzucilem. Znajomi zero doswiadczenia poza weedem, ja troche tryptaminek i dysocjantow na koncie mam. Ktora z fenylek by nam podeszla? S&s to najprawdopodobniej sylwester czyli impreza. Liczy sie mozliwie jak najbardziej empatogenne dzialanie, plus substancja musi byc odpowiednia dla osob, dla ktorych to bedzie pierwszyraz z czyms ciezszym. Z gory dzieki za pomoc ;)
Na pewno żadna z tych o których jest temat że względu na bardzo długi czas działania fazy i wpływu na ciało,prędzej zainteresujsię nbome,literka c jeśli ma być imprezowo.
  • 1203 / 19 / 0
Witam wszystkich, to chyba pierwszy (jak nie na pewno) post w tym dziale :D

Mam sprawę: otóż przedstawiana się ona tak, że m/w przez kilka tygodni z przerwami dawkowałem sobie 2C-C w rożnych u ilościach i o różnych godzinach i z różnymi ludźmi.

Strasznie polubiłem tą substancję (2C-C) ale mimo wszystko ma trochę duży BL przy większych dawkach i szczególnie przy wyrobionej tolerce - wtedy strasznie siada na brzuch niestety ^^

Istnieje jakaś substancja, która jeszcze mniej wpływa na psychikę (i na ciało - BL) niż 2C-C przy zachowaniu tych fajnych wizuali, oev-ów jak i cev-ów? Znacie takie cudo? ;)
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 344 / 5 / 0
  • 1098 / 33 / 0
Po 25c bodyload jest mocny (sniff).
Wszystko co napisałem na tym forum to nieprawda; opisywane sytuacje nigdy nie miały miejsca.
  • 1659 / 187 / 0
Za to na dziąsło nie ma wcale, albo klasyczne ciepło-zimno.
  • 703 / 39 / 0
2C-B tak samo - bodyload po sniffie jest hardkorowy, a przy podaniu doustnym prawie żaden. Poza tym wszelkie 2c-x najlepiej brać na pusty żołądek. W trakcie fazy już można coś zjeść.
  • 1203 / 19 / 0
To może inaczej zapytam - jaka substancja wg Was najbardziej przypomina 2C-C? Pod względem BL, czasu trwania tripa i tej "lekkości" mentalnej?
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 344 / 5 / 0
Wyprobuj 2C-D w nie dużej dawce. Jedzone 2C-B w średniej dawce. Poszukaj też 2C-N jest bardzo oryginalne (choc wizualnie slabe).
Może reż Twoim oczekiwaniom sprostać 2c-cn :-D
  • 1203 / 19 / 0
Dzięki, poszukam tych egzotyków ;)
Tylko co do 2C-D to na bank sobie odpuszczę bo mam po tym zbyt mroczne, ciężkie i przygniatające tripy :| Dwa podejścia robiłem i więcej już 2C-D do pyska nie wezmę.
Chcę widzieć już tylko jedno światło.
Widzenie zbyt wielu jest wyczerpujące.
  • 419 / 17 / 0
Czy próbował ktoś niewielkich ilości tych fenylek do posiedzenia w grupie wśród osób pijących etanol? Oczywiście nikt nie wie, że mogę być po jakimś 2cx, więc tylko dojapnie %-D Nie zamierzam sniffować, bo pokazywać się publicznie ze łzami w oczach i czerwonym ryjem nie wypada ;-) Nigdy nie badałem fenylek czy tryptamin poza przytulnym laboratorium :heart: No, ale teraz planuje zastąpić chlanie wódy np. 2cc/d w ilości 10-20mg. Zależy mi tylko na takim lekko empatycznym działaniu, ale gdzieś czytałem, że może irytować głupie pierdolenie pijących. Nada się na taką posiadówę?
Bo człowiek widzi to, co wie.
Mies van der Rohe
ODPOWIEDZ
Posty: 646 • Strona 62 z 65
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.