Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 646 • Strona 61 z 65
  • 648 / 1 / 0
Mam 2C-T-4 - 100mg. Jakoś udało mi się ustalić ilość spirytusu potrzebnego do otrzymania roztworu nasyconego. Teraz mam takie pytanie, czy ten spirytus nie wyparuje do jutra? Postarałam się zabezpieczyć go, zakleić ładnie taśmą i chusteczkami. Wstawiłam też go do lodówki.

Moje obawy przed wyparowaniem są słuszne ?
Matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności.

https://soundcloud.com/second_hand123 - Moja własna Twórczość muzyczna.
  • 1181 / 5 / 0
Odnośnie 2C-T-4 to spodziewaj się długiego wjazdu. Ja kiedyś snortnałęm to rozkręcało się dopiero po dobrych 20 min jak dobrze pamiętam (dobrze, że nie dorzucałem hehe).

Opis i porównanie do innych cxów zrób.
  • 2831 / 269 / 0
Shuudan pisze:
Mam 2c-t-4 - 100mg. Jakoś udało mi się ustalić ilość spirytusu potrzebnego do otrzymania roztworu nasyconego. Teraz mam takie pytanie, czy ten spirytus nie wyparuje do jutra? Postarałam się zabezpieczyć go, zakleić ładnie taśmą i chusteczkami. Wstawiłam też go do lodówki.

Moje obawy przed wyparowaniem są słuszne ?
Nie możesz go przelać do małej buteleczki? Chociażby takiej po jakiś kroplach (5-10ml).
Ja tak zamierzam przetrzymywać 5ml spirytusu z 25C nbome w 10mililitrowej buteleczce. Jak wiadomo spirytus szybko odparowuje (dlatego stężenie alkoholu jest 96% bo nie możliwe wręcz uzyskać 100% bo od razu etanol się ulatnia) i moje pytanie. Czy te 5ml wolnego powietrza w butelce wpłynie negatywnie na mój spiryt?
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 150 / / 0
Jak kiedyś cię pokusi żeby zainhalować te 5ml "powietrza" nad roztworem, który trochę postoi to daj znać jak wyszło :D
  • 344 / 5 / 0
Słyszał ktoś kiedyś coś na temat 2C-YN?

[ external image ]

Substancja wydaje się zajebiście ciekawa o bardzo oryginalnym profilu działania....

W dawkach ok 20mg nie jest mocna wizualnie, ale za to euforyczna, empatogenna z "bodyhigh" przypominającym 2c-b, a przy okazji oferuje bardzo przejrzyste myślenie. Żadnego mindfucku tylko tzw clear mind...

Niestety nie jest ona dostępna jako tako wśród vendorów czy labów, co mam nadzieje, że jak dobrze pójdzie uda się zmienić.

Ktoś kto jest w posiadaniu (nie mam pojęcia skąd) nie dużej ilości tego związku wyraził chęć podzielenia się ze mną tak, że będzie na kilka testów...

Także jeśli ten ktoś nie robi mnie w balona (w co wątpie bo nie ma ku temu powodów) po testach opisze swoje spostrzeżenia i jeśli faktycznie ta fenka jest tak świetna postaramy się o to by była ona bardziej dostępna :)
  • 420 / 1 / 0
może mam dostęp do tej substancji, chociaż cenowo nie opłaca się ani trochę
Aa, a, kotków sześć,
Nieskończoność w szklance mieść.
  • 71 / 1 / 0
która fenetylamina wywołuje dużą euforie i jest dużo śmiechu? i czas działania tak 4-6h
  • 2831 / 269 / 0
25C nbome tak działa, tylko czas działa ciut dłuższy, ale jak zapodasz to w nos to powinieneś się zmieścić w 6 godzinach
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
  • 103 / 2 / 0
Od jakiegos czasu znajomi meczy mnie zeby zalatwic MDMA. Niestety w moich rejonach bez szans. Popatrzylem wiec na rynek RC. Czytalem troche o benzofuranach i je odrzucilem. Znajomi zero doswiadczenia poza weedem, ja troche tryptaminek i dysocjantow na koncie mam. Ktora z fenylek by nam podeszla? S&s to najprawdopodobniej sylwester czyli impreza. Liczy sie mozliwie jak najbardziej empatogenne dzialanie, plus substancja musi byc odpowiednia dla osob, dla ktorych to bedzie pierwszyraz z czyms ciezszym. Z gory dzieki za pomoc ;)
  • 2831 / 269 / 0
Ostatnio FajnieJest pisał w jakimś wątku o miksie trzech substancji którego nie da się ponoć rozróżnić od MDMA, poszukaj w jego postach.
Więc się w miasto wypuszczam
niech Bóg będzie ze mną jak autodestrukcja
masz wyraźny kształt, a świat to iluzja
jakbym te twoje pieniądze miał to bym je puszczał
ODPOWIEDZ
Posty: 646 • Strona 61 z 65
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.