Fenetylaminy DOx: wątek ogólny

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 2338 / 1 / 0

Dawaj. Powinno być zajebiście. Za mocno nie będzie, chyba żeś jest wrażliwy bardzo. Tryptamina ze 3-4h po DOI'u.
  • 11 / / 0

A czy DOI przedłuży działanie Tryptaminy ? I czy po zejsciu tryptaminy dalej beda efekty DOIa ?

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Sélection du Père Directeur czyli Ojciec Dyrektor poleca

Wasz Ojciec Dyrektor kocha słowo, kocha polszczyznę i jeśli tylko zdarzy mu się napotkać takie sprawozdanie, które nie dość, że ciekawe, to jeszcze napisane pięknie, niczym poemat prozą, to wierzcie mi, że zapamiętuje taki tekst na całe życie!
  • 2744 / 21 / 0

po zejsciu tryptaminy dalej beda efekty DOIa
Tak, możliwe, że delikatnie zmodyfikowane tryptaminą, ale na pewno trypta nie skróci działania DOI
  • 1877 / 13 / 0

Prawda i nie prawda jeśli będzie wywierać silniejszy agonizm na dany receptor np na 5HT2a lub 5HT2c na które działa DOI to jak zacznie schodzić zabierze ze sobą działąnie DOI ;-)
Nie całkowicie ale w większości .
  • 294 / 2 / 0

Co myslicie o wrzuceniu DOI z lab-x ?
ewentualnie w jakich proporcjach ? mam kartony 1.6mg
Czego moge sie spodziewac ?
  • 256 / 3 / 0

Co to kurwa jest lab-x?
  • 225 / 1 / 0

Pewnie chodzi o tajny mix MeOPP + pFPP 3:1
Ostatnio zmieniony 11 października 2011 przez blofeld, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 294 / 2 / 0

piperazyny razem z DOI zwiekszyly by efekty wizualne bez niepotrzebnej stymulacji ?>
  • 34 / / 0

Z tego co widze, proponujecie mixy z DXM. A czy rozkminiał ktos moze, DOI'a jako wizualizacyjno/kolorowy dodatek do metoksetaminy? W kwestii papierków, mam doswiadczenie jedynie z kwasem...na metoksy wyrobiła się juz lekka tolerka.
  • 1030 / 38 / 0

jestem pewien, ze to dobry mix, jak kazdy psychodelik z MXE.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata