Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 440 • Strona 44 z 44
  • 535 / 134 / 0
jak go dawkować ? Ma ktoś przełożenie miedzay femazepamem a alplą lub lorkiem?
  • 15 / 2 / 0
Udało mi sie dorwać fenazepan 1mg (duże białe piguły), przy praktycznie zerowej tolerce (sporadycznie brałam etizolam w bardzo małych dawkach, raz na 2-3 miesiące) po zarzuceniu 1mg i odczekaniu 2h nie odczułam żadnych efektów - nawet senności. Dorzutka 0,5 mg i nadal nic.. możliwe ze towar jakiś nie halo ? 🤷🏽‍♀️
  • 1283 / 80 / 1
@Amililak Możliwe jest to, że czasami nie idzie wyczuć działania benzo.Benzo może działać subtelnie.Najlepszy wyznacznik działania byłby wtedy jakbyś się nafukał i zarzucił to benzo.Ja w każdym razie od kumpla zarzuciłem to gówienko to mnie ścieło.Ogólnie może być opcja też, że słabszy sort, bo to jednak rc.

@stuk, nie cytuj posta bezpośrednio nad swoim - taurinnn
action movie:gun:
  • 2430 / 565 / 155
@stuk, niekoniecznie fenazepam musi być RC sortem z ulicy; można go normalnie kupić w aptece chociażby na Ukrainie i wtedy działa, jak trzeba. Porównałabym może do czegoś między diazepamem a nitrazepamem, ale jednak ciężko znaleźć ,,dokładny” odpowiednik wśród benzo dostępnych w PL.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 535 / 134 / 0
Jak się wam sprawdza przeciwlękowo i w jakich dawkach ? Jakieś działanie rekreacyjne jest ?
  • 1893 / 174 / 0
Przeciwlękowo jak każde benzo prawie, czyli dobrze. A działanie rekreacyjne też ma, jak to benzo. Nie rozumiem pytania xd Tylko dawki nie podam, ale to można sobie w necie sprawdzić.
Take DXM and Be Happy
  • 1283 / 80 / 1
09 kwietnia 2020WALLSTREET pisze:
Jak się wam sprawdza przeciwlękowo i w jakich dawkach ? Jakieś działanie rekreacyjne jest ?
Uwaga na podróby Phenzitat.Stosowałem prawilny Elzepam 0.5 odliczasz od tolerki najlepiej alpry 1mg.Mocne to jest.Benzo jest kasujące to nie kategoria a.Masz RUS opisy w cyrylicy leku. :cojest:
action movie:gun:
  • 181 / 32 / 0
Przerobiłem całą paczke prosto z Rosji, 50szt, szare opakowanie, produkt jak najbardziej prawilny.

Bardzo subtelne w działaniu benzo, bardzo długo działające ~72h (Wiki)... i bardzo amnezyjme gdyż podczas brania spierdoliło mi gdzieś 2 tyg życia 😎
  • 1283 / 80 / 1
Północna Polska jest zawalon tera tym lekiem ze wschodu z i gidazepamem i polecam zmiksować może to nie poziom Xanaxu, ale jest git.Idzie od Ukraińców dostać to.Polecam zmiksować po 3 tabsy tego i drugiego.Ja kupię se więcej tego do ćpania.Robią zazwyczaj w paczkach, czasami w blistrach.
action movie:gun:
  • 535 / 134 / 0
Znalazłem przy sprzątaniu przeterminowany kilka lat blister 1mg ukraińskiej produkcji. Gdyby, to był belgijski xanax, to bym już zjadł, a tak to boję się, że wschodni sąsiedzi nie produkują leków odpornych na czas.
ODPOWIEDZ
Posty: 440 • Strona 44 z 44
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.