Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 440 • Strona 43 z 44
  • 1360 / 176 / 0
Dawka ok.
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 1872 / 168 / 0
Odpuściłem sobie Fenazepam z rana. Wziąłem go wieczorem w ilości 2mg. I działanie na granicy placebo. Duże białe piguły.
Take DXM and Be Happy
  • 2870 / 941 / 0
fenazepam - bardzo przyjemne według mnie benzo. minusem jest większa senność niż w przypadku dajmy na to alprazolamu, przynajmniej ja tak mam. mówią, że jest dosyć przypałowy i amnezyjny. przy odpowiednim dawkowaniu jest w miarę bezpieczny i jak każda benzodiazepina niweluje lęk i przykre myśli. co tu dużo mówić, benzo się od siebie aż tak nie różnią.

substancja już przez wielu przrobiona, ale wtrące swoje 3 grosze :cheesy:
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 172 / 12 / 0
Działanie tej substancji jakoś niezbyt zapadło mi w pamięć (i podejrzewam, że to nie przez jej amnezyjne efekty), poza ogólnie zwiększoną sennością.
I love you darling so,
Why can't you let me go?
  • 1098 / 33 / 0
kiedys dorwalem fena w prochu i nie mialem zbytniego pojecia ze zeby to dawkowac trzeba rozpuscic.
dlugo wchodzi (jak na benzo) i dowalalem. skonczylo sie utrata swiadomosci na 3 dni i proba S...bo nie bylo leku przed smiercia...cale szczescie ze stary odcial sznurek szybko w pore..ale blizna na szyji utrzymywala sie jakies pol roku...ale zniknela.....nie wiem czy sie cieszyc z takiego obrotu sprawy czy ne bo i tak istnienie mnie boli heh
Wszystko co napisałem na tym forum to nieprawda; opisywane sytuacje nigdy nie miały miejsca.
  • 100 / 7 / 0
Zamawiam w tym tygodniu tego 10x po 1mg tab. Ciekaw jestem działania tego benzo. Dla mnie plusem jest wlasnie jego ponoc dlugie dzialanie bo az do 60h aktywne metabolity sie utrzymuja i powinien byc dobry tj diclazepem na zejscie z krotko dzialajacych benzo.
  • 12 / / 0
Czy fenazepam jest teraz legalny w Polsce? Obnoszę się z zamiarem zakupu od przyjaciół ze wschodu, jednak cykam się czy celnicy czegoś nie odwalą.
  • 2105 / 458 / 37
Wydaje mi się, że tak, ostatnia nowelizacja zbanowała tylko etizolam z benzo (choć to w sumie tienodiazepina) a prawo analogowe nie obejmuje benzo. Raczej jest legalny.
Lubisz koks?
  • 531 / 131 / 0
Jaką ma moc ta benzo w porównaniu z Alprą ?
  • 2430 / 560 / 155
02 marca 2019Spoderman pisze:
Czy fenazepam jest teraz legalny w Polsce? Obnoszę się z zamiarem zakupu od przyjaciół ze wschodu, jednak cykam się czy celnicy czegoś nie odwalą.
Tak, jest legalny. Ze wszystkich RC benzo zbanowali tylko etizolam (no, chociaż fenek to nie do końca RC, u sąsiadów łatwo go dostać w aptekach).
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 440 • Strona 43 z 44
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.