Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 440 • Strona 42 z 44
  • 714 / 82 / 2
Jak ktoś walił klonazolam no to teraz na przesrane, bo nic na niego nie działa, troche Wam współczuję, a jednocześnie, może odechce Wam sie ćpania benzo...
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 90 / 5 / 0
Dla mnie efekty nie były wyczuwalne do dzisiaj, bo to na pewno musiało być efektem fena. Jak nigdy nie lunatykowałem tak 7,5mg przez cały dzień P.o i 0,5mg P.R. doprowadziły mnie do tego że po zaśnięciu rozpierdoliłem po domu ubrania starych, matce tłumacząc że "niedługo będzie nas więcej" %-D
Po tym wszystkim kulturalnie położyłem się spać. Śladów lunatykowania we wsłasnym pokoju nie ma, a rodzina bardziej się z tego śmieje no ale cóż, do fenazepamu nie mam zamiaru wracać bo niewiadomo czy nie odpierdalałbym gorszych akcji innym razem :D
  • 115 / 3 / 0
Rozumiem ze Phenazepam od jednego z tutejszych vendorow to jest właśnie fenazepam? Czy to całkiem inn substancja ? Bo cieżko mi znaleść odpowiedz w 100%
  • 421 / 20 / 0
To jest to samo
  • 607 / 25 / 0
Ludzie z zamiłowaniem powinni pomyśleć o swoich sortach benzodiazepin, ot co! :-/
75mg wenlafaksyna + 100mg hydroksyzyna + 2-3mg alprazolam + 100mg kwetiapina

grenseal@tutanota.com

ŻADNYCH RELACJI INTERPERSONALNYCH!!!
  • 469 / 23 / 0
Po długiej przerwy od benzo zapodalem sobie 0.5mg pod język. Po koło 40minutach zachciało mi się spać. Ale teraz gdy minęło 1.5h jest mega zajebiście. Pracuje mi się swietnie. Rozmawiam z ludźmi z przyjemnością. Robię coś czego nie lubię również z przyjemnością. Nie odczuwam dużej senności. Jak dla mnie benzodiazepinowego wyjadacza z dawnych lat to jest naprawdę dobra zabawka. Po 13 wychodzę z pracy to dorzucę kolejne 0.5mg. Jeśli dopadnie mnie senność to pójdzie redbull i będzie dobrze:) nie wiem czemu czytając ten wątek ludzie tak źle się o nim wypowiadali...
rchiro the best
  • 542 / 35 / 0
dawno temu nieźle odjebalem po tym srodku, mialem proch i dawkowalem na oko, dopierdalając po ociupinkach, a ten szit długo dziala i długo sie ładuje.
3 dni wycięte z życiorysu haha
ogolnie to fenazepam nie ma dobrej opini, ale to wlasnie wynika z nieumiejetnego dawkowania.
podejrzewam, ze to calkiem prawilne benzo, bo moge napisac podejrzewam, bo tak na prawdę nie wiem jak dziala w normalnych dawkach.
  • 71 / / 0
Uwaga na to - 1mg dorzucłiem do swojej codziennej porcji Clonazolamu na sen (ok. 5mg).
Teraz juz bez tego 1mg fena nie zasne. Sam Clonazolam mnie nie usypia, chyba że dopiero w dawce 15mg, a to już jest mega bełkotanie po przebudzeniu przez pół dnia.

Fen strasznie uzależnia, gorzej z odstawką niż z Clonazolamu.

Także teraz został mi tylko mix Fena i Clona na sen %-D
  • 714 / 82 / 2
Cholernie zagadkowa benzodiazepina i będę musiał zamówić więcej, bo nie wiem co o niej powiedzieć. Musi spaść mi tolerka ewidentnie.
Uwaga! Użytkownik kofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1872 / 168 / 0
Planuję jutro wrzucić przed codziennym spacerem 3mg. Mam średnią tolerkę - 6mg klona to takie optimum - nie odbija mi po nim, ale też nie jestem całkowicie trzeźwy.

Jak myślicie, jest to odpowiednia dawka?

Potem robię sobie detoks bo ta tolerka doprowadza człowieka do ruiny.
Take DXM and Be Happy
ODPOWIEDZ
Posty: 440 • Strona 42 z 44
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.