Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 456 • Strona 43 z 46
  • 8046 / 1455 / 2
Ttlko oral zadziala KOMPLETNIE inaczej niz sniff.
  • 449 / 92 / 0
Małe dawki 3-FEA właściwie nic mi nie dawały. Sniff w ogóle bezużyteczny, jakieś delikatne spięcie było czuć i to wszystko. Oral w małych dawkach raczej też nic.
W końcu zarzucilem dawkę 180 mg rozpuszczone w napoju.
Pierdolęło mnie mocniej, niż piguła, ale też trochę inaczej. Obraz zaczął całować/klatkować, oczy się zamykały, właściwie zero stymulacji, potop miłości, bardzo sedatywne działanie, mocne uwalenie serotoniną, nic tylko polozyc się na łóżku.
Było tak przyjemnie, że oczy uciekały do tyłu.
Libido mocno podskoczyło.

Gdy to puściło, to włączyły się wizuale. Jakieś jakby azteckie wzory, śnieg z telewizora/wijące się robaczki. Ten stan utrzymywał się przynajmniej 6 godzin. Nigdy nie uświadczyłem wizuali poza psychodelikami, moja narzeczona miała to samo.
  • 422 / 40 / 0
W ten wikend zjadłem resztę sampla ok 170mg przed imprezą plenerową. Od końca stycznia nie szamałem nic poza psychodelikami. Uderzyło mnie z mocą dobrej piguły, było dość sennie ale także psychodelicznie. Sero zalanie i uszkodzona lekko pamięć krótkotrwała. Dopalenie paru buchów kanna, przejażdżka rowerowa po mieście położyły mnie do spania po 9 godzinach od zażycia.
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5 / / 0
Rozumiem, ze ta substancja to nadal pełen legal?
  • 76 / 3 / 0
Tak
  • 337 / 65 / 0
Zjadlem na poczatku piec czubatych lyzeczek bialych od noteptu, nic, pozniej znow piec, lepiej, pozniej znow piec, juz spocony zaczalem sprzatac, niby przyjemnie ale niby czegos brakuje, pozniej znow piec, i przypomnialy mi sie komentarze o przedawkowaniu ze jakies poty pikawa, i wyjebalem do kibla bo pewnie tak by sie skonczylo jakbym dojadal cala noc, nawet najslabsza osiedlowa feta bedzieprzyjemniejsza od kazdego stima z dopow, amen
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2900 / 593 / 10
%-D
Może to i lepiej dla Ciebie.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 139 / 11 / 0
@up Przy takim podejściu to nawet na pewno lepiej %-D

Porówna ktoś wapo do orala i sniffa? Niby testowałem wszystkie trzy drogi, a jednak jakoś nie mogę dojść do konkluzji (i wiem jak to głupio brzmi) %-D
  • 2900 / 593 / 10
Wapo - najmocniejsza euforia, najkrótszy czas działania, największy nieogar na wejściu.
Hiperrealna propaganda w polskiej sieci
  • 139 / 11 / 0
Czyli coś jakby skoncentrowany oral?
Edit: I z uwagi na krótki czas działania, powinno być najłagodniejsze od strony toksykologicznej?
ODPOWIEDZ
Posty: 456 • Strona 43 z 46
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.