FAB-144

Substancje z tej grupy, które w strukturze zawierają atom fluoru.

Moderator: Kannabinoidy

Posty: 40 Strona 2 z 4
Rejestracja: 2010
  • 3244 / 247 / 0

W ogrodniczym/budowlanym powininen byc. Wybierz zwykly aceton, nie techniczny, bo w tym drugim jest nie tylko aceton.
Rejestracja: 2015
  • 498 / 14 / 25

Dzięki :cheesy: ogrodniczy jest to zapytam.

Psychodeliki a świadomość

Psychodeliki wywołują radykalnie odmienne doświadczenia i wglądy w porównaniu z naszym codziennym postrzeganiem siebie i rzeczywistości. Sama etymologia nazwy złożona z greckich słów psyche i delos, co tłumaczy się jako manifestujące umysł i co z miejsca przekierowuje nas w stronę tego, co rozumiemy przez świadomość. Powstaje zatem podstawowe pytanie: co rozumiemy przez termin świadomość, szczególnie w kontekście badań nad psychodelikami i z zastosowaniem psychodelików?

Zjadła ciastko z marihuaną swojego syna. Seniorka w poważnym stanie

Mieszkanka Buska Zdroju (woj. świętokrzyskie) trafiła do szpitala po zjedzeniu ciastka z marihuaną. Czekoladową babeczkę z zwartością narkotyków miał przygotować i schować w lodówce jej syn.

eso

Rejestracja: 2009
  • 3957 / 158 / 0

HaszHaszowski pisze:
A priva dostaniesz boś miłośnik urki podobno.
Sprawdzone info :-)
Rejestracja: 2015
  • 498 / 14 / 25

No ale to prawdopodobnie nastepny weekend bede mial. Jebne 1:40, jak bedzie za mocno to tyteksa się dokruszy. Mam nadzieje że dupka na hita mnie nie zabije.
Rejestracja: 2014
Użytkownik zbanowany
  • 1180 / 57 / 0

Może poręczyć za użytkownika Eso. Od kiedy pamiętam, zawsze mówił że ur-144 to jego ulubione kanna.

 

Rejestracja: 2013
  • 656 / 53 / 0

Jakieś newsy odnośnie tego kanna?
Hasz, badałeś już?
Rejestracja: 2015
  • 498 / 14 / 25

Ta dostałem :-) Biały proch standard, ale dzisiaj nie będę testował, jutro zacznę robić maczane (1:40 ? 1:50?) to może wieczorem coś tam napiszę.

EDIT: kolejne kanna z chujowymi właściwościami chemicznymi. W spirycie się wgl nie ropuszcza, a z acetonem tworzy białą breję przypominającą spermę. Kombinacje jakieś porobiłem i maczana jakoś się robi. Tylko nie wiem jaka proporcja, może być od 1:30 d0 1:50 nawet, bo część kanna straciła sie przez tą chujową rozpuszczalność i jeszcze podkładu za bardzo nie miałem to jakieś kwiatki wjebałem :-p Ogólnie pewnie jutro się wypowiem, jeżeli coś z tego wyjdzie wgl.
Rejestracja: 2015
  • 498 / 14 / 25

Dobra :-) właśnie sfajczyłem 1 lufę testową i muszę powiedzieć że WOW. Chyba jeden z lepszych fluorowych kanna, czuć właśnie jakby wzmocnioną UR-144. Serio fajnie spizganie, trochę na oczy wchodzi ale nie jest źle z serduchem. Dziwnie wchodzi jakoś jak na fluorowca, bo długo. Z dobrą minutę lub półtorej od skończenia ostatniego bucha dopiero zaczęły się efekty psychoaktywne.
A teraz tak : AKCJA SAMPLE XD chce ktoś sample zanim kupi procha ? Trochę maczany na spróbę bym sypnął paru osobom coby też opinię o tym kanna dały, bo to serio fajowe kanna :-D Mam maczane 1:45 i jest dosyć mocna, także z dychę bym paru osobom podarował. To tak jak ktoś chce to niech mi na jabbera napiszę ;-)
Eso... masz pierwszeństwo :-D
Mam nadzieja, że moderacja nie dopierdoli się chociaż do takiej oferty xd
A połączenie z etylonem to już baja :-D
Rejestracja: 2014
Użytkownik zbanowany
  • 1180 / 57 / 0

Odczynnik nie dostaje bana w tym roku, prawda?
Jeśli faktycznie jest aż tak dobrze, to bardzo się cieszę, ponieważ sądziłem że kanna pójdą w stronę jakichś chminac, coby jeszcze w mniejszej dawce karały.
@Hasz, możesz porównać mocą to twoje 1:45, do innego dowolnego kanna?
Chodzi mi o to, czy fab jest wydajniejsze, od np. takiego 5f-akb-48.
Co do sampli... Miałem już do Ciebie pisać, ale jutro będę robił zamówienie u vendora, który ma to w swej ofercie, i poproszę jako próbkę.
Faktycznie fajnie by było, gdyby sam Papież Eso, wierny fan UR się wypowiedział na ten temat.
Testy w najbliższym czasie, zrobiłeś mi ochotę Hasz.
Rejestracja: 2015
  • 498 / 14 / 25

No to jak spotkasz eso to mu przekaż żeby się ze mna skontaktował przez jabbera, ok ?
Porównał bym to do trochę 5fakb48, THJ 2201 i oczywiście UR z tym, że na prawdę bardzo podobny profil działania, tylko jakby motorycznie i wizualnie mocniej. Wydajniejsze to nie wiem bo takiej maczany to palę lufę na jedno dopalenie a jest 1:45. Maczanę na AM też robiłem 1:45 i wtedy wystarczyło dopalanie po buchu.
Powiedziałbym, że nawet trochę takie MJ like, z tym że naprawdę mocnej MJ. Działa zdecydowanie tak indicowo, czyli właśnie sedacja, uspokojenie i wybuchy śmiechu podczas pisania posta. Mi się podoba ten kannacz, choć z fluoru to jestem wybredny.
No i jeszcze w ogóle taki lipny podkład skombinowałem, że kurwa krzaki jakieś mi przez lufę do nosa idą.
Posty: 40 Strona 2 z 4
Wróć do „Fluorowe”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości