Euforyzująca benzodiazepina

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 68 / 4 / 0

żadna jak dla mnie,
ale (!) zdarzyły mi się dwa razy (dawno temu) że po dużeeeej ilości alpry i piwkach miałam ataki śmiechu i genialny humor. zamiast iść spać na zjeździe, tylko się śmiałam.
  • 196 / 30 / 0

pamietam ze prawdziwa euforie spowodowal u mnie miks flunitry i c-zolamu. siedzialem w robocie, na drugiej zmianie w fajna pogode, a moj humor byl dobry jak dupa megan fox

Część psychiatrów chce legalizacji substancji psychodelicznych

Mitów o substancjach psychodelicznych powstało w Polsce wiele, choć od zarania dziejów są one znane człowiekowi. Psychiatrzy widzą w nich szansę na leczenie depresji, traum, uzależnień.

Para zabita przez policjantów. Sąsiadka skłamała, że są handlarzami narkotyków

Para została zabita przez funkcjonariuszy po tym, jak ich „mściwa” sąsiadka wezwała policję i fałszywie oskarżyła ich o to, że są niebezpiecznymi handlarzami narkotyków.
  • 7241 / 732 / 0

lorazepam w połączeniu z kawa.
No i oczywiście klonazepam.
  • 838 / 72 / 0

And the winner is ... XANAX - alpra
etizolam
clonazolam
Flubromazepam
Flunitrazolam
  • 989 / 40 / 0

etizolam
Sedam
Clonazepam

Święta trójca
Użytkownik nieaktywny
  • 41 / 2 / 0

Myślę, że u mnie bezapelacyjnie wygrywa klon.
  • 5 / 3 / 2

1. lorazepam
2. Clonazepam
3. Bromazepam
W tej kolejności (gdyby liczyć zolpidem to przebija wszystko). alpra działa na mnie raczej zamulająco, choć kiedyś, jako 1-sze benzo 0,5mg robiło pięknie ;)
Jestem ciekaw jak wypada pod tym względem Midazolam, tyle osób sobie chwali, ale tu nikt nawet nie wspomniał, albo Lormetazepam (Noctofer).
  • 109 / 4 / 0

Przy opioidach, nie widzę w benzo żadnej euforii - chyba najbliżej jakiejkolwiek poza tym jest klonazepam
  • 21 / / 0

Kloniki sa kochane jednak nie czulam nigdy wielkiej eufori, bardziej zadowolenie niz euforie
  • 99 / 11 / 0

Midazolam iv to najbardziej euforyzujace i amnezyjne benzo, nawet nie mowiac o iv, nosem czy pod język też działa znakomicie.
Dla mnie to coś jak clonazolam, ale lepszy ze względu na wjazd iv.
Minusy są 2: IV niszczy żyły i niezależnie od drogi podania przy malej tolerce i pierwszych razach amnezja w chuj.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata