Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 2 z 4
  • 369 / 10 / 0
Wytłumacz mi, jak może nie mieć działania przeciwkaszlowego, jeśli jest metabolizowana tak samo jak kodeina do morfiny i to właśnie morfina jest odpowiedzialna za jakiekolwiek działanie tego specyfiku. A morfina wykazuje działanie przeciwkaszlowe. Jeśli coś działa przeciwkaszlowo, a brakuje działania przeciwbólowego, to znaczy, że blokuje odruch kaszlu poprzez inny mechanizm niż morfina, mam tu na myśli np. dekstrometorfan.
  • 377 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: gofel »
hehe gdyby nie miała działania przeciwkaszlowego to nie była by substancją czynną w lekach na kaszel ;-)
Uwaga! Użytkownik gofel nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 287 / 6 / 0
Miałem przyjemność z etylomorfiną i wspominam ją bardzo ciepło. Jak byłem we Francji, wpierdalałem właśnie Tussipax. To lek-cud, w opakowaniu mamy łącznie 150mg etylomorfiny + 150mg kodeiny. Dodam, że po miksie 300mg kody + 300mg etylomorfiny (2 paczki Tussipaxu) czułem się dużo lepiej niż po 600mg samej kodeiny. Jeśli więc będziecie we Francji - korzystajcie. Sprzedają faktycznie bez problemu. Aha, prometazynę też tam bez recki mają (Phenigran, ~1.50 euro).
Uwaga! Użytkownik khabarakH nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 209 / 2 / 0
Na Slovensku je Etylmorfin dostupny ako..
DIOLAN 15mg (ethylmorphini hydrochloridum dihydricum)a
DIOLAN 30mg (ethylmorphini hydrochloridum dihydricum)
Je to polosynteticky derivat Morfinu..
Je agonista opioidnych receptorov s antitusickymi a
centralne analgetickymi ucinkami..(Posobi proti kaslu a bolesti)
Ma podobne vlastnosti,ako jeho nizsi homolog Kodein..
Oproti Kodeinu ma ale slabsiu analgeticku ucinnost..
Na Slovensku je pouzivany,ako substitucna liecba..
Spolu s Buprenorfinom a Metadonom..
  • 729 / 16 / 0
Nieprzeczytany post autor: no1 »
diolan jest petarda ale polecam pukac z benzo
Uwaga! Użytkownik no1 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 148 / 10 / 0
Potwierdzam, iż można się pożygać.
Mam dostęp do tego prochu. Nie dostaniesz tego na receptę, produkowany jest w opakowaniach 5g.
  • 394 / 4 / 0
Od kumpla z F dostałem 5 paczek tussipaxu już mnie jedna paczka wyjebyała w kosmos ale to dość dawno było
  • 3385 / 336 / 0
czy ktos jeszcze probowale tego srodka? mam 250mg tego czegos, ile wziac? to moje pierwsze doswiadczenie z etylomorfina. z kodeina bawilem sie juz wczesniej, ale ostatni raz byl jakies 2msc temu, wiec receptory juz powinny byc wyzerowane.
  • 849 / 34 / 0
Brałem tylko combo z kodeiną - francuski Tussipax - pół na pół. W sumie tak samo jak po zwykłej kodzie. Troszkę mocniej swędzi.
  • 3385 / 336 / 0
jak z czasem dzialania? dluzej niz sama koda?
ODPOWIEDZ
Posty: 38 • Strona 2 z 4
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.