Etnobotaniczna Akcja Wsparcia

Dział służący omawianiu marszy, petycji i innych form aktywności obywatelskiej.

Moderator: Prawo

Posty: 35 Strona 3 z 4

Czy jesteś za Etnobotaniczną Akcją Wsparcia (tytuł roboczy)

100%
Tak
29
Brak głosów
Nie obchodzi mnie to

Liczba głosów: 29

Rejestracja: 2008
  • 11 / 1 / 0

Jak ktoś się do Wrocka na marsz wybiera, to można by na marsz jakieś ulotki przygotować
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 459 / / 0

Możnaby, można...

Tylko na chwilę obecną wszystko tkwi w martwym punkcie. [H] się wypiął, do wolnych konopii nie ma co startować (na razie), a nawet na takie ulotki nie ma sensu papieru tracić. Bo co napiszemy? Palenie tego, żarcie tamtego wcale nie szkodzi, choć jest nielegalne i lecznicze. I co? Nawet nie ma strony internetowej, żeby można było linka zapodać...

...A właśnie. To jest pomysł. Na chui się Hypka czepiać? O ilę z filmiku stworzenia bym się nie podjął, o tyle stronę mogłbym sklecić. Kto zainteresowany jakimiś artykulikami?

Może jakiś pomysł na chwytliwy tytuł?

@Wildzen
Będziesz miał gdzie umieszczać swoje tłumaczenia :-D

P.S.
Może jeszcze ta akcyjka nabierze drugiego rozpędu... ^_^

Dlaczego antydepresanty działają dopiero po kilku tygodniach? Oto, co wiemy o smutku w mózgu

Czy wiesz, dlaczego hipoteza serotoninowa wylądowała [?] na cmentarzysku idei naukowych? I do jakich wniosków doszli naukowcy poszukujący smutku w mózgu? Przedstawiamy fragment książki Marca Dingmana „Twój mózg bez tajemnic”.

Dzieci wskazały mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Policjanci zatrzymali go z narkotykami

Policjanci patrolują zwykle miejsca najbardziej uczęszczane przez turystów i mieszkańców. Podczas jednej z takich służb, dzięki wzorowej reakcji dzieci, policjanci zatrzymali 39-latka, który zachowywał się agresywnie na ełckiej promenadzie i miał przy sobie narkotyki.
Rejestracja: 2012
  • 119 / 1 / 0

A może by tak najpierw jakieś konto na Chomikuj.pl? Mam parę etnobotanicznych skanów, chętnie się podzielę. Mało zainteresowanych tematem. Pisałem na email do Paoliusza, bo sprawa wydała mi się zbyt śliska, aby ją poruszyć w dyskusji publicznej, lecz doszedłem do wniosku, że od tego w końcu jest forum. Nawet jeśli to, co głosimy, zostanie uznane za skrajnie niepoprawne politycznie. Negatywnie zaskoczył mnie brak odzewu, ze strony władz Hyperreala, bowiem paranoiczna sytuacja etnobotaniki w Polsce woła o pomstę do nieba. Organizacje skunowe, typu Wolne Konopie, zdają się ewoluować w dziwacznym kierunku. Nie mam tu na myśli tworzenie swoistej subkultury z dziwacznym poczuciem humoru, którego ja, człowiek tradycyjny nie rozumiem ani w ząb. Pisząc o pokracznym rozwoju WK, wskazuję na absurdy prawne, które proponują. Np. depenalizacja, logicznie nie do obrony. Mała, określona ilość, ma być legalna a poza tym wszystko po staremu. Bełkot prawny i tyle. łatwo zauważyć, czemu wielu tzw. statystycznych Polaków uważa, że Marysieńka psuje umysł. Jeśli ktoś projektuje rozwiązania typu, zjeść ciastko i mieć ciastko, to jego mózg musi być totalnie przepalony. Wracając do projektu strony, trochę roboty by z tym było a gryzoń daje gotowe możliwości. Co sądzicie Panowie o takiej prowizorce, zanim więcej ludzi do idei nie przekonamy?
ps Nie mogę wysyłać pw, ciekawe czemu? Będę musiał to ogarnąć, bo szczegóły techniczne lepiej obgadywać tą metodą.
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 459 / / 0

O miło cię, Fifulec, znowu widzieć w :-) temacie. :-)

Chomik nie jest złym pomysłem, z tym, że nie każdy będzie chciał sobie czytać skany ze strony "do wyszukiwania prac domowych i pirackiej muzyki".
Innymi propozycjami jest:
a)Blog
b)Facebook
c)Pełnometrażowa strona

Każda opcja ma plusy i minusy. Plusem facebook'a jest na pewno największy potencjalny krąg odbiorców. Ale przy zachęceniu do udostępniania bloga nie robi to większej różnicy. Dobry serwer blogowy jest znakomity w obsłudze, jednakże potrzebny byłby mod, bo nie wyobrażam sobie, aby strony byłaby udostępniana chętnym / wszystkim na np. hyperrealu. %-D

Strona pełnometrażowa jest najbardziej pracochłonna w prowadzeniu, lecz niewątpliwym plusem jest największa ingerencja w ułożenie strony.

Podsumuwując, proponuję coś takiego: Rdzeniem byłby fejsbukowy profil z jakiegoś anonimowego pustego konta (wiadomo, sprawa śliska); Na fb.com zapewniony mamy jako-taki rozgłos i szybkie udostępnianie np. grafik. Drugą częścią byłyby linki. Każdy zainteresowany, albo napisałby do admina strony na fb, albo założył blog pod patronatem akcji. Wildzen ma tłumaczenia o ile mnie pamięć nie myli, ty masz skany, więc dla zainteresowanych rzeczową debatą mamy argumenty. Ok, to jutro zakładam profil na fb, bo dziś mam jeszcze robotę niedokończoną :-/
Rejestracja: 2012
  • 119 / 1 / 0

Czy dotarły do ciebie maile, które ostatnio wysłałem? Zapytuję, ponieważ nie otrzymałem żadnego odzewu. Co się tyczy Facebooka, jest średnio dostępny dla gadaczy, więc trudno by mi było się tam udzielać. Jak dasz radę deko ogarniać to konto, to ukłony, bo każda promocja akcji etnobotanicznej jest bezcenna. Co się zaś tyczy mojej aktywności w temacie, nie udzielałem się ostatnio, gdyż dyskutowaliście o filmiku. Ze względów oczywistych nie miałem nic do powiedzenia w tej sprawie.
Rejestracja: 2009
  • 2 / / 0

czy coś się dalej dzieje w temacie ?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 459 / / 0

https://www.facebook.com/pages/Etnobota ... izard=true

Tadam. Chętnych do sensownego moderowania strony - pisać mi na priva.
Lajki, udostępnienia, elementy graficzne (jakieś logo by się przydało ;) ) - wszystko się przyda, każdy może pomóc!!
Rejestracja: 2012
  • 119 / 1 / 0

Doskonale, że coś ruszyło. Paoliuszu, czy ktoś z administracji Hyperreala odezwał się do ciebie w ostatnim czasie?
Rejestracja: 2010
  • 993 / 21 / 0

@Paoliusz Zgłaszam się na czynnego ochotnika!

sprawdź maila :)
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2013 przez Wildzen, łącznie zmieniany 1 raz.
Rejestracja: 2012
  • 119 / 1 / 0

Zgadzam się z Wildzenem, tzn. także apeluję do ciebie Paoliuszu, o zaglądanie częściej do elektronicznej skrzynki pocztowej.
Posty: 35 Strona 3 z 4
Wróć do „Akcje polityczne”
Na czacie siedzi 1340 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości