Dział poświęcony pozostałym substancjom, które nie znalazły miejsca w powyższych kategoriach – dział służyć ma łatwości nawigacji.
ODPOWIEDZ
Posty: 1167 • Strona 117 z 117
  • 3243 / 621 / 9
Hehe ethcat pamietam jak nazwalem go w ofercie relax. A neb to był exclusive.
JEBAĆ BIG PHARM'Ę
  • 458 / 47 / 0
Pewien vendor ma to w swojej ofercie warto? *do czego to porównać do cmc??
  • 1904 / 171 / 0
Nieee... to prosty ketonowy stim, a nie euforyk, choć przy odpowiedniej roa (p. o., p. r., pewnie też i. v.), dawce (od 200 mg wzwyż) i sorcie (mikroigiełki) powoduje jakąś tam euforię, ale nie zestawiałbym tego z chlorami. Najbliżej temu do metkata (ale słabszy - choć strzelam że po 200 mg w nos klepłoby jak po kocie z 2 pak Acataru), bufedronu (stymuluje podobnie jak buf ale bardziej euforycznie), NEP'a,
pewnie też do 3-FMC.
Jest to bardzo rekreacyjny ercek, można po nim wyjsć do ludzi, gadka się klei, znacznie poprawia nastrój. Zarzuciłem kiedyś tabsę alpry poprawiając sniffem etkata. Piękna sprawa, błogostan, polecam. Dwa pozostałe sorty to puder - czysta stymulacja, drobne kryształki - mniej speeda, więcej euforii.
Wiem że masz bogate ketonowe CV więc etkatynon cię z butów nie wyrwie, ale może ci się spodobać, szczególnie "iglasty" sort. Generalnie szczerze polecam, jak dla mnie jest to keton z charakterem. Sorry za niezbyt może konkretną odpowiedź ale z etkatem do czynienia miałem ostatnio parę lat temu, poza tym darzę go sporym sentymentem tak że moja opinia jest niezbyt obiektywna.
Sądze że etkatynon - mimo iż nigdy nie zaliczano go do ketonowej ekstraklasy, jakością działania przebija te wszystkie gunwa krążące na rynku, łącznie z NEH. Jeśli trafisz na dobry sort to o wydajność się nie martw.
  • 66 / 2 / 0
Ktoś próbował obecnego sortu? Trochę drogo bo 70 zł/g

1. Jak ze zwałą?
2. Dawkowanie optymalne to 200mg?
3. Sniff, czy oral?
4.Jak to się ma do hex-enu? Z relacji kolegi powyżej domyślam się, że mnie wykurwiające tak?
  • 1031 / 133 / 0
Stim ale jeden z fajniejszych beta - ketonów.

Sniff zdecydowanie jest najlepszy. Uwaga wal 200 mg jeśli jesteś na 100% pewny, że masz etkat!. Lepszy od hex-enu, moim zdaniem powoduje fajniejszy stan euforyczny i speed jest pomimo działania na noradrenalinę bardzo mentalny.
  • 757 / 76 / 0
02 kwietnia 2015Metropolis pisze:
etkat to ogólnie rzecz biorąc gówno działające głównie na noradrenalinę. Spróbuj 3mmc, a jeszcze lepiej białe 5-MAPB.
Heheh.

Btw brawo za odgrzebanie kotleta. %-D
Serio myślisz ze rok czekal na odpowiedz nim przyjebal węża?? Hahaha
  • 1031 / 133 / 0
Hahaha. Faktycznie nie zauważyłem daty.. Ale może komuś się przyda (jeśli to jeszcze legalne).
ODPOWIEDZ
Posty: 1167 • Strona 117 z 117
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.