Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 3304 • Strona 5 z 331
  • 641 / 14 / 0
Re: Etizolam
Nieprzeczytany post autor: voorman »
to musi być mocny ten etizolam, 2-3 piwka to ładne porównanie, to musi być mocniejsze od klona i alpry razem wziętych, ciekawe, ciekawe. I tak nie mam kasy. Czekam na dalsze relacje.
  • 169 / 1 / 0
Re: Etizolam
Nieprzeczytany post autor: Exagon »
Mozliwe ze do dzialania dolozylo sie ogolne zmeczenie (12h na uczelni, z czego ponad polowa to niezaciekawe laboratoria :rolleyes: ) W kazdym badz razie od niepamietnych czasow poszedlem spac przed polnoca..
  • 630 / 2 / 0
Re: Etizolam
Nieprzeczytany post autor: agsfd »
Wg mnie optymistyczne opisy co do mocy biorą się z tego, że etizolam mocno działa za pierwszym razem, a większość "trip-raportów" w necie piszą właśnie ludzie po pierwszym kontakcie z substancją. Za drugim razem działanie jest wyraźnie słabsze, przy czym później zostaje na podobnym poziomie jak przy drugim razie(no chyba, że chcemy zacząć jeść to w ciągu). Oceniam moc etizolamu na poziomie 3-4 razy słabszym od alprazolamu porównując gram do grama. Jednocześnie jest jeszcze nieco mniej sedatywny od alprazolamu.
Szybko wchodzi - przy pustym żołądku czuć działanie już po 10 minutach. Peak trwa ok 3h i jest w miarę jednostajny, potem powoli przez kolejne kilka h słabnie.
  • 2451 / 79 / 0
Dopiero niedawno dostałem długo wyczekiwany Etizolam ale póki co tylko sprawdziłem działanie w kwestii - zapobiegania katastrofy dzień po ćpaniu czyli na zwale ^_^ no i zaskoczony jestem bo 2 dni z rzędu ładowałem w siebie na przemian 3-FA i Pentadron zejścia katastrofa i wolałem odwlekać to dorzucając ciągle ale jedna tabletka Etizolamu w jakieś 30-40 min z piekła przeniosła mnie do raju :*) baa nawet usnąć pomogło :yay:
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 630 / 2 / 0
Re: Etizolam
Nieprzeczytany post autor: agsfd »
No i zobaczysz Bigosie, po etizolamie nie stracisz kilku dni z życiorysu jak po fenazepamie. ;)
  • 2451 / 79 / 0
No to na pewno :) wczoraj a właściwie dzisiaj rano znów na zwałe zarzuciłem i to samo ^_^
Ale faktycznie dopiero po wyjściu do ludzi czuć działanie.
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 1427 / 75 / 0
Widzę, zę to jest dobry środek na fobię społeczne. Chyba sobię to kupię jako podręczny środek doraźnego stosowania.
Własnie przybieram się do testu fenka bo mam trochę i może w bardzo małych dawkach on się sprawdzi.
  • 769 / 38 / 0
3,5 mg zapite małym redsem, i czułem się tak jakbym wypił pół litra, tzn. tracenie równowagi nogi mocno się uginały, rozluźnienie dość wyraźne :-D wzrok również rozkalibrowany - widzenie na podwójnie, hamburger też smakował lepiej niż zwykle a później miły sen..

Edit: 06 lis 2011, 09:06
Dodam że tolerke na benzo mam dość skromną, proszę o scalenie :-p
  • 641 / 14 / 0
no to tak delikatnie mówiąc skromną, albo ten etizolam to potęga (w co wątpie). Szkoda mi kasy by zamawiać i samemu sprawdzać ale wydaje mi się że musisz mieć bardzo wątły organizm skoro po takiej dawce się zataczałeś, to nie flunitrazepam a redds to nie pół litra.
  • 769 / 38 / 0
Mój organizm to maszyna, a te małe dropsy go trochę oszlifowały :cool:. Jak wspomniałem mam nikłą tolerke - pare klonów, pare alpra, paczka midazolam, pare lorafenów, pare oxazepamów, pare estazolamów.
ODPOWIEDZ
Posty: 3304 • Strona 5 z 331
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.