Etizolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 162 / 22 / 0

Chyba w anglii, ale jeśli się mylę niech ktoś zweryfikuje
  • 232 / 7 / 0

Kupilem ostatnio w NL 200 szt. etizolamu w pillsach po 1mg. Nie bede wglebiac się jaki to niewypał, wystarczy ze po tygodniu dochodzę do dawek +/- 10 mg. Znacie jakieś bardziej aktywizujące/prospołeczne benzo? clonazolam odpada

Kiedy konopia zaczyna być inna, niż włóknista

...czyli o przedmiocie czynności wykonawczej przestępstwa uprawy.

Szokujące [?] wyniki raportu. Młodzież nałogowo bierze leki uspokajające

Konsekwentnie spada spożycie dopalaczy wśród młodzieży, jednak coraz więcej z nich bierze leki uspokajające – wynika z raportu CBOS współtworzonego z Krajowym Biurem ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
  • 636 / 56 / 0

@up to chyba strasznie słaby sort. Albo masz już przeorane gaba przez inne benzo. Ja miałem w roztworze i przy małych dawkach super działało prospołecznie i aktywizująco (super skupienie na pracy). Natomiast był to efekt w tle, żadnego upierdolenia, lekka senność na początku na którą wystarczyło wypić kawę. Teraz szukam zamiennika eti ale ciężko o niego. Natomiast Ty może spróbuj flualpry?
  • 232 / 7 / 0

30 maja 2019modest pisze:
Kupilem ostatnio w NL 200 szt. etizolamu w pillsach po 1mg. Nie bede wglebiac się jaki to niewypał, wystarczy ze po tygodniu dochodzę do dawek +/- 10 mg. Znacie jakieś bardziej aktywizujące/prospołeczne benzo? clonazolam odpada
To chyba kupiliśmy to samo z tym że ja jeszcze clona na spróbowanie. Też zjadam min 10 mg i coś czuć Ale to nie to czego się spodziewalem. Skrót do strony - LSR (tak jak dawniejszy dark market). Brałem jeszcze Flubromazepam od Orange chemikaliów, niby też coś, ale nie to czego bym się spodziewał.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata