Etizolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 199 / 33 / 0

Chyba w anglii, ale jeśli się mylę niech ktoś zweryfikuje
  • 314 / 9 / 0

Kupilem ostatnio w NL 200 szt. etizolamu w pillsach po 1mg. Nie bede wglebiac się jaki to niewypał, wystarczy ze po tygodniu dochodzę do dawek +/- 10 mg. Znacie jakieś bardziej aktywizujące/prospołeczne benzo? clonazolam odpada

Legalizacja marihuany w Kanadzie to fiasko? Wielu wciąż kupuje ją od dilerów

Po prawie dwóch latach od legalizacji rekreacyjnej marihuany w Kanadzie likwidowane są szklarnie, zyski z legalnej sprzedaży są niższe niż zakładano, a dilerzy handlujący na czarno wciąż mają się nieźle – do regularnych zakupów u nich przyznaje się bowiem prawie połowa obywateli. - Działanie kanadyjskiego rządu jest dla mnie rozczarowaniem – mówi Jakub Gajewski, wiceprezes stowarzyszenia Wolne Konopie.

Narkotyki ukryto w szczotce do włosów. Miały trafić do więzienia (video)

Funkcjonariuszka aresztu śledczego na Grochowie udaremniła próbę dostarczenia na teren jednostki narkotyków; ponad 4 g mefedronu były ukryte w szczotce do włosów – przekazała w sobotę rzeczniczka dyrektora Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie kpt. Renata Izdebska.
  • 696 / 62 / 0

@up to chyba strasznie słaby sort. Albo masz już przeorane gaba przez inne benzo. Ja miałem w roztworze i przy małych dawkach super działało prospołecznie i aktywizująco (super skupienie na pracy). Natomiast był to efekt w tle, żadnego upierdolenia, lekka senność na początku na którą wystarczyło wypić kawę. Teraz szukam zamiennika eti ale ciężko o niego. Natomiast Ty może spróbuj flualpry?
  • 314 / 9 / 0

30 maja 2019modest pisze:
Kupilem ostatnio w NL 200 szt. etizolamu w pillsach po 1mg. Nie bede wglebiac się jaki to niewypał, wystarczy ze po tygodniu dochodzę do dawek +/- 10 mg. Znacie jakieś bardziej aktywizujące/prospołeczne benzo? clonazolam odpada
To chyba kupiliśmy to samo z tym że ja jeszcze clona na spróbowanie. Też zjadam min 10 mg i coś czuć Ale to nie to czego się spodziewalem. Skrót do strony - LSR (tak jak dawniejszy dark market). Brałem jeszcze Flubromazepam od Orange chemikaliów, niby też coś, ale nie to czego bym się spodziewał.
  • 294 / 24 / 0

Szkoda tylko, że podbija prolaktynę, ale na prawdę 100 razy lepsze to niż alpra, zejście z tego bezbolesne
  • 950 / 185 / 5

Swędzi kogoś po tym całe ciało? Ja i znajoma (różny dostawca, odstepcxasu spory) czegoś takiego doświadczyliśmy. W sumie to doświadczam, bo wrzuciłem 1mg o 1:00 na sen po tripie, coś siedziało myślałem, że komary ale tak niemrawo działało to jeszcze 1mg koło 3 i zamiast spać to się kurwa rypię jak pojebany %-D
Loratadynę zarzuciłem, ciekawe czy pomoże
  • 214 / 20 / 0

modest pisze:
30 maja 2019modest pisze:
To chyba kupiliśmy to samo z tym że ja jeszcze clona na spróbowanie. Też zjadam min 10 mg i coś czuć Ale to nie to czego się spodziewalem. Skrót do strony - LSR (tak jak dawniejszy dark market). Brałem jeszcze Flubromazepam od Orange chemikaliów, niby też coś, ale nie to czego bym się spodziewał.
Krude to macie jakiegoś pecha albo to że w tabletkach, również vendor to istotny czynnik.Ja kupuje w prochu i tylko ta opcja się opłaca i jade 2 miesiąc i dawaki 3 ml =3 mg dzialaja cały czas. Jest taka stronka trustpilot i tam sprawdzasz opinie o sklepie
Puls używanie duckduck prowadzi do lepszych vendorow. Można płacić opcją Ideal i następnego dnia w domu.
  • 64 / 2 / 0

Dokładnie eti to jedne z lepszych benzo rc dobry sort w prochu waliłem od 0,5mg zaczynając po pół roku doszedłem może do 2mg a tolerke jakąś tam mam.
  • 214 / 20 / 0

A tak z czystej ciekawości biorę 10 ml=10mg dziennie .Było to wymagane teraz przygotowuje się na zejście i odstawkę (jak zawszę chwilową bo tolerka,[emoji23]) 100 tabletek bromazepanu wystarczy czy to raczej takie dziadkowie benzo . I zaopatrzci się w coś jeszcze przez 3 miesiące poszło 600 mg prochuj jakieś wskazówki?
  • 64 / 2 / 0

Trochę dużo, długie benzo clorazepat diazepam i powoli ciąć ja osobiście sobie nie wyobrażam schodzić z takich dawek, z takich ciągów masakara.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 1066 uczestników Wejdź na czata