ETH-LAD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 697 / 75 / 0

Też mi się tak wydawało :)
Ale kusi mnie miks z 2cb fly, ktoś coś?
  • 259 / 13 / 0

@Kochanek heleny, nie widzę przeciwwskazań. Wg mnie będzie pod 150µg po takim połączeniu. 10mg fly'a to nie jest dużo. Ważniejszy jest brak tolerancji na psychodelicje i s&s.
edid. aczkolwiek nie miksowałem fly, tylko 2cb

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Sejmowy zespół podsumowuje rok legalnego dostępu do medycznej marihuany

Po ponad roku od wejścia w życie przepisów umożliwiających legalne stosowanie terapii medyczną marihuaną nie milkną kontrowersje związane z jej zapisami.
  • 697 / 75 / 0

Mam nadzieję, że będzie mocniej niż przy 200ug samego eth-lada, oby. Miks z fenylo z zasady powinien mocniej kręcić :D

W piątek zdam raport, teoretycznie powinno to być bardzo dobre połączenie, pod kątem euforycznym i wizualnym.
  • 86 / 1 / 0

100mcg pod wargą, bodyload znikomy. Działać zaczeło po ok. 40 minutach, peak trwał jakieś dwie i pół godziny a urwał się tak jakoś niespodziewanie. Liczyłem, że będę cały dzień lekko wystrzelony, a tu zawód - przy 17tej zacząłem rozglądać się za kawą. Potem jakieś bieda fraktale i kolorki aż do spania. Mixowałbym z innymi sajko jak poje-y
  • 697 / 75 / 0

100ug eth lada, kiedy zaczęło się coś dziać 10mg 2cb -fly w proszku pod język.

Efekty niestety chujowe, właściwie żadne. Lekkie zakręcenie, trochę podniesiony humor, trochę śmiechu. Słabo. Mam nadzieję, że pozostałe 2 kartony i 2 piguły okażą się aktywne :/

Ile powinienem czekać z następnym lotem? Krócej w związku z tym, że wczoraj nie podziałało jak należy?
  • 2681 / 200 / 0

Dłużej. Zrób sobie minimum miesiąc przerwy bo chyba tolerka daję Ci się we znaki, zarzucane co dwa tygodnie a minimalny odstep to powinny być 3 tygodnie.
  • 697 / 75 / 0

Dlaczego to powiedziałeś :(
  • 2681 / 200 / 0

Dla twojego dobra, warto też napomknąć że takie częste zażywanie może skutkować utratą magii która już nigdy nie powróci ;p
  • 697 / 75 / 0

Mhm, zepsuj mi dzień jeszcze bardziej :D
  • 2982 / 136 / 0

Utrata magii w psychodelikach nie istnieje. Odczekaj 2tyg do maksymalnego wyzerowania tolerki. Ja moge tripowac praktycznie co tydzien, ale optimum to 2tyg, wtedy tez czuc substancje w 100%.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata