Eter dietylowy

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Użytkownik nieaktywny
  • 786 / 12 / 0

lammy pisze:
w mojej książce (Toksykologia Seńczuka)
jesteś Seńczukiem?

xp

Użytkownik nieaktywny
  • 13 / / 0

eter nie daje bomby jako takiej - taka głupawka, zamulenie czy jak to powiedzieć ,jest ci u mnie w kurwe eteru hehs jak nie mam nic innego to kiram to

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

Hiszpanie przejęli okręt podwodny handlarzy narkotyków

Na zachodnim wybrzeżu Hiszpanii przejęto wczoraj półzanurzalny okręt podwodny, którym handlarze narkotyków przewozili ponad trzy tony kokainy.

Użytkownik nieaktywny
  • 105 / / 0

Mam dość sporo eteru etylowego. Tyle że jest on przeterminowany. Czy powinien działać?

• 190 / 5 / 0

Mogły powstać łatwo wybuchowe nadtlenki, ale poza tym-powinien działać.
Możesz zrobić próbę na obecność nadtlenków. (Do niewielkiej próbki dodać 10% świeżego r-ru jodku potasu. Brak zażółcenia-brak nadtlenków.)

Szkodliwość, w kartach charakterystyki substancji
eter
http://www.poch.com.pl/1/wysw/utworz_pd ... _karty=411
etanol
http://www.poch.com.pl/1/wysw/utworz_pd ... _karty=423

Odnoszę wrażenie, że eter jest szkodliwszy, ale nie znam badań, w których były by porównywane.

Użytkownik nieaktywny
  • 105 / / 0

Dzięki za info.
Zostawie chyba ten eter w spokoju.... :P

• 29 / / 0

koala pisze:
lammy pisze:
w mojej książce (Toksykologia Seńczuka)
jesteś Seńczukiem?
"Jak nie wiesz co powiedzieć, to zacytuj i użyj ironii..." Może jak nie masz nic do dodania w wątku to nic nie pisz?

Facet z wrzodami na żołądku poszedł do lekarza, lekarz przypisał mu jakieś leki. Pacjent zamiast zastosować terapię farmakologiczną zastosował terapię eteryczną, to jest 15ml przed snem (eter + woda z cukrem). Po miesiącu i kolejnym badaniu okazało się iż wrzody zniknęły. Historia autentyczna, jednak nikomu nie polecam ;]
murtibing pisze:
Sporadyczne eksperymenty jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Murti-Bing eksperymentował z eterem przez trzy lata i ma się całkiem dobrze. Eksperymenty z eterem były szczególnie popularne na przełomie XIX i XX wieku. Obok opium i alkoholu była to jedna z popularniejszych rozrywek polskiej inteligencji.
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
wszystko spoko oprócz zdjęcia, które dotyczy chloroformu
Ostatnio zmieniony 02 grudnia 2009 przez lammy, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik zbanowany
  • 2235 / 1 / 0

W polskich wsiach do dziś zachowała się tradycja picia eteru????

Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 3 / 0

Murti-Bing pracował kiedyś w fabryce w której wykorzystywało się eter. Ludzie napełniali nim sobie butelki, a nawet czasem baniaki i potem pociągali go sobie w domu jak gorzałe.

Jak pełnili nim cysternę to tym, którzy byli bez masek przeciwgazowych robiło się bardzo wesoło i śpiewali. Raz jeden gościu położył się na cysternie i mówił, że nigdzie się nie rusza, że tutaj jest mu bardzo dobrze no i trzeba było go siłą ściągać. eter ma moc.

• 285 / / 0

jesli mam z deczka przeterminowany tak z 10 lat, to lepiej wlac w ucho czy doodbytniczo tylko sie nadaje? dziekuje za powarzne odpowiedzi

Użytkownik nieaktywny
  • 1234 / 3 / 0

Wdech.
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 171 uczestników Wejdź na czata