Estazolam - Wątek ogólny

Pochodne dwuazepiny, które produkowane są jako preparaty lecznicze.

Moderatorzy: GABA, Leki

Posty: 680 Strona 60 z 68
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 836 / 0

@04pain
To całkiem normalne, ja czasem po lorazepamie mam wyostrzone kolory.
Rejestracja: 2018
  • 31 / / 0

witam, zadna alpra ani klonazepam mi juz u psychiatry nie przejdzie przez receptę, wiec co gdybym poprosil tak o o estazolam, ze niby na sen? Nie bralem dwoch wyzej wymienionych substancji dlugo ani czesto, w ostatnie wakacje przez kilka tygodni na ciężkie lęki i teraz znow potrzebuje czegos, co mnie troszke wyluzuje poza domem. Nada sie estazolam, czy cos innego? Z gory odpadaja wszystkie narkotyki, skonczylem z nimi jak nabawilem sie ostrych lęków:)
jak jest z alkoholem? mozna sobie do estazolamu bezpiecznie popic, czy tak jak z klonem i innymi ciezszymi benzo?

Kto lubi być „pod wpływem”? 8 największych narkomanów i alkoholików w świecie zwierząt

Trudno w to uwierzyć [?], ale ludzie nie są jedynymi ssakami, które raczą się alkoholem czy też inną substancją odurzającą. Renifery, kangury czy delfiny też chętnie wprowadzają się w stan rauszu. Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje?

Konopie indyjskie, kokaina, ecstasy – oto ile, od 1 września, płaci się za ich posiadanie

Francja wprowadziła od 1 września karanie mandatami konsumentów narkotyków. W stołecznym regionie Ile-de-France wysokość grzywny może być jednak różna za różne narkotyki.
Rejestracja: 2017
  • 45 / 3 / 0

Jak dlugo nie brales zadnego benzo i nie masz tolerki to raczej sie nie nada. Przynajmniej jest takie moje zdanie. Prawdopodobnie spac Ci sie szybko zachce i odplyniesz bo to typowo nasenne benzo.
Ja uzywam estazolamu aby podbic dzialanie innych benzo czy to aptecznych czy tych rc.
Pozdrawiam
Rejestracja: 2015
  • 354 / 22 / 0

Na mnie bardziej fizycznie (zauważalne rozluźnienie) i nasennie działa (bardziej niż inne benzo), a nie inaczej (przeciwlękowo czy coś).
Rejestracja: 2016
  • 533 / 281 / 2

@0Sh14sH bo estazolam to typowo nasenne benzo. Napiszę wam, co mi lekarz z nocnej pomocy lekarskiej odpisał w mailu:
Jarosław Grzyb pisze:
estazolam jest wg badań jednym z bezpieczniejszych leków przy krótkim użytkowaniu. Przy dłuzszym polecam Trazodon (Trittico) w małych dakach ponieważ nie uzależnia i powoduje bardziej naturalny sen.
I faktycznie teraz jestem na trazodonie i sprawdza się super w dawce 100 mg
Rejestracja: 2015
  • 354 / 22 / 0

@LittleQueenie Prawda, jak brałem trittico to problemy ze snem znacznie się ograniczyły. Myślisz że doraźne stosowanie w takich dawkach ma sens? Bo kiedyś tak zrobiłem i nie byłem zadowolony z chyba paradoksalnego efektu (ale nie jestem pewien bo mógł być to też efekt stresu).

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2016
  • 533 / 281 / 2

Trazodon powinien zadziałać również doraźnie. Ma zbyt krótki czas półtrwania, żeby akumulował się w organiźmie. @0Sh14sH może miałeś wtedy rozjebaną GABA, a nie sero?
Rejestracja: 2019
Użytkownik zbanowany
  • 996 / 114 / 0

Estazolam pomimo profilu nasennego, działa jak każde inne benzo. Kwestia dawki, aby poczuć moc tego leku (oraz tolerancji). Teraz takie 2-3 tabletki estazolamu bardzo by mnie ucieszyły, przy obecnej suszy (miesięczna przerwa w marcu od benzodiazepin w jakichkolwiek dawkach)- ani trochę bym nie wybrzydzał. Pamiętam swoje początki z benzodiazepinami - estazolam był jedną z pierwszych. Oczywiście jako ćpak- nigdy nie szedłem po nim spać.
Rejestracja: 2011
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 836 / 0

@siostrorelanium
Podbijam, kiedyś podebrałem babci estazolam ( nie pamiętam ile mg ) i fajnie było.Wszedł ten luz, lekka mgiełka no i wybrałem się na poszukiwanie łysiczek i zbiory były obfite :grzybki: .To jeden z moich pierwszych anksjolityków. :tabletki:
Rejestracja: 2015
  • 354 / 22 / 0

@LittleQueenie Możliwe bo dostałem te SSRI ze względu na problemy lękowe.
Posty: 680 Strona 60 z 68
Wróć do „Apteczne”
Na czacie siedzi 1512 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fixoon, Kupelek i 3 gości