SSRI: Escitalopram (Lexapro, Mozarin, Escitil) - Wątek ogólny

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 55 / 1 / 0

Kurde 3ci dzień lipa....a było już dobrze...myślicie że wróci działanie??
  • 3011 / 198 / 0

Wróci, wróci. Ależ z ciebie niecierpliwiec, naprawdę. Wyluzuj trochę. 3 dni i już panika. Ja na esci na tydzień sie zdołowałem, ale potem było jeszcze lepiej. To jest praca mózgu, dzieją się zmiany, pracujesz nad emocjami, to wszystko nie może być bezbolesne, ale bądźże cierpliwy.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

NCA ostrzega przed darknetowymi dilerami oferującymi "wegańskie" i "ekologiczne" narkotyki

Darknetowi dilerzy wdrożyli nowy patent, polegający na oznaczaniu swoich produktów jako przyjaznych weganom, tudzież etycznych, aby przyciągnąć nowych klientów, w szczególności tych wywodzących się z klasy średniej. Raporty NCA mówią, że celują tym samym w gusta osób, które wolą używać substancji przyjaznych dla środowiska.
  • 55 / 1 / 0

Jogurt dzięki za słowa otuchy ale wiesz jak to jest po 5 latach bezskutecznej walki... A u Ciebie po 4 miesiącach też jeszcze się wahalo??
  • 3011 / 198 / 0

Wachało, wachało. Jesteś na 30mg esci, to największa praktycznie dawka. Skoro 5 lat masz trudności to tak o wszystko nie pójdzie. Im dłużej, tym lepiej. Jeszcze będzie cie wkurwiać escitalopramowa obojętność, zobaczysz. Skoro weszło jak mówisz, to trwaj, muszą być wachania bo to symptom właśnie zmian.

Na marginesie, mam nadzieję, że nie ćpasz i nie pijesz zbytnio, bo to wiadomo zawsze krok w tył.
  • 5495 / 408 / 0

13 stycznia 2019tizziano pisze:
Jogurt dzięki za słowa otuchy ale wiesz jak to jest po 5 latach bezskutecznej walki...
Bierzesz escitalopram około 5 lat i nie zauważyłeś poprawy ? Jak nie to dawno już powinieneś spróbować innego antydep.
  • 55 / 1 / 0

U jebany 5 lat się lecze i żadne leki za bardzo nie działały. Dopiero esci zaskoczyło. Na samym esci lecze się 4ty miesiąc..

Jogurt Nigdy nie cpalem. Jak jestem na esci może z 3 piwa wypiłem nic więcej...
  • 1 / / 0

Czy lekarz rodzinny wystawi mi receptę na esci?
Czy konieczna jest konsultacja ze specjalistą?
W moim mieście nie ma psychiatrów, a chciałbym to załatwić jak najszybciej i jak najprościej.
  • 131 / 16 / 0

@WodaMelon, w moim wypadku gdy ponad półrocznej przerwie chciałem wrócić do escitalopramu, to lekarz rodzinny wystawił pierwsza receptę, a dopiero później udałem się do psychiatry.

Wszystko zależy od lekarza.
  • 69 / 1 / 0

Mi psychiatra wypisal esci i trazadon, jesli mi nie podejdzie trazadon to mam brac kwetiapine na wieczór. Jak myslicie sprawdzi sie to na lęki taki mix? Czy lepiej zostac przy alprze :)
  • 5495 / 408 / 0

@WodaMelon
Lepiej jakbyś miał jakaś informacje o leczeniu od psychiatry.Wtedy wypisze na 99 %.
Możesz tez powiedzieć, ze masz bardzo daleko do psychiatry i nie masz pieniędzy np: nie pracujesz ze względu choroby, masz depresje i prosisz o escitalopram.
Zycze powodzenia !
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata