Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2066 • Strona 199 z 207
  • 94 / 47 / 0
@PeTek89 Jedna kawa myślę, że jest ok, jeszcze zależy przy jakim leku. Przy bupropionie dużo bym nie pił, fluvoxamina mocno zwiększa natomiast stężenie kofeiny. Bierz magnez z potasem jak pijesz.
  • 504 / 17 / 0
@Chester23
Przy paroksetynie.

Chciałbym lek który czuje się trochę uczucia i chce się np pograć i przejść tą grę . Wenla mi pomogła trochę w depresji ale w lękach nie a jak się polożyłem spać to zacząłem dostawać hiperwentylacji a i grać się chciało.

Jak widzę i patrzę na swoje oczy są bez życia . Na wenli były żywe.

A co do escitalopramu.masz rację może by mi pomógł w jakimś aspekcie z drugiej strony anhedonia .

Brałem w 2012 sertraline 100 mg i bylo czuć tego kopa dopaminowego i w majtkach też . Byłem królem życia ale aż zamocne to było ala amfa tak się czułem ale w sumie to było cos w moim marnym życiu a ile ludzi sobie zaskarbiłem. Ehh piękny czas ...później zaczeła mulić .
  • 15 / 4 / 0
Skrajne opinie odnośnie esci. Jak dla mnie najgorszy lek z tych, które dotychczas stosowałem (sertralina, esci, paro). Na mnie nie zadziałał (miałem wówczas zaburzenia depresyjne, bez lęków, czy napadów paniki). Nie czułem żadnej poprawy, na wyższej dawce byłem jak zwłoki, leżałem i patrzyłem w sufit, najgorsze były popołudnia. Zero poprawy nastroju (może przez parę dni po pierwszych dwóch tygodniach stosowania), zmęczenie, senność. Natomiast na moją mamę działa dość dobrze i ją aktywizuje. Czasem aż za bardzo ją nakręca, przez co jest dość chaotyczna. Więc co organizm - to inna reakcja.
  • 94 / 47 / 0
@flaner Właśnie tak jak napisałeś zupełnie inaczej na różnych ludzi. To sprawa bardzo indywidualna.
  • 94 / 47 / 0
@PeTek89 Próbowałeś dołożyć do wenli coś przeciwlękowego? sertralina u mnie jest lękorodna, paroksetyna działa jakbym młotem w sagan dostał, nieprzytomny.
  • 504 / 17 / 0
@Chester23 No właśnie nie próbowałem .
  • 37 / 3 / 0
Jak wiemy Escitalopram znacznie utrudnia dojście podczas stosunku, co jest w sumie uciążliwe z czasem ale ostatnio zlazłem z Escitalopramu i dostałem opipramolan i teraz mam zupełnie na odwrót. A więc zastanawiam się, czy jednorazowe wrzucenie escitalopramu również wywoła taki efekt?
  • 94 / 47 / 0
Tyliście na tym specyfiku ? Biorę do wenlafaksyny i czuję się nawet spoko, ale mam podwyższony apetyt. Różnie piszą w sieci, jedni tyli, inni nie. Każda opinia cenniejsza niż złoto:)
  • 15 / 4 / 0
@Chester23 nie utyłem po esci. Nie utyłem po żadnym SSRI, który do tej pory brałem.
  • 94 / 47 / 0
@flaner Dzięki, a pomogł Ci ?
ODPOWIEDZ
Posty: 2066 • Strona 199 z 207
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.