Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1800 • Strona 171 z 180
  • 854 / 235 / 0
Awatar użytkownika

Swoją drogą, byłam od jakiegoś czasu nastawiona na to, że w (ubiegłą) sobotę najprawdopodobniej napiję się alkoholu, więc zgodnie z metodą, którą tu ktoś polecił, pominęłam 2 dawki esci poprzedzające ten dzień. I wygląda na to, że sprawdziło się, tj. żadnego zjazdu tym razem nie odczułam, znacznego osłabienia działania ani powrotu do punktu wyjścia.
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
  • 1657 / 294 / 0
Awatar użytkownika

18 lutego 2021igla83 pisze:
może pomyśl o przerzuceniu się na sertraline, na niej nie ma tego efektu resetu kiedy zdarzy się jednorazowy wyskok z %
Czemu piszesz rzeczy, które są zwyczajnie nieprawdą? :/
KONIEC JEST BLISKI
  • 1066 / 391 / 0
Awatar użytkownika

@pawoleh666 masz rację powinienem to napisać inaczej, JA nie odczuwam efektu resetu, co nie znaczy że ktoś inny go nie odczuje, mój błąd, i oczywiście nie zachęcam do picia alkoholu podczas kuracji sertraliną.
  • 44 / 5 / 0
Awatar użytkownika

Słuchajcie SSRI na statystycznie dla tego forum przećpany umysł naprawdę robi robotę. W połączeniu z odstawieniem innych dragów i alko oraz wyrównaniem cyklu dobowego, czyli konsekwentnym wstawaniem rano i chodzeniem spać o ludzkiej porze wracają chęci do życia i człowiek zauważa okazje które wcześniej wydawały się odległe. Uwaga! Jeśli zdecydujecie się na odstawienie - a potem będziecie chcieli wrócić do stosowania SSRI lek może zadziałać dużo słabiej. Wniosek: lepiej nie odstawiać ;)
  • 161 / 16 / 0

Pytanie takie - czy przed treningiem zarzucona w małych ilościach efedryna, zarazem będąc na Escit., będzie się bardzo gryzła. Jak się leczę, to też chcę schudnąć.
  • 8 / / 0

Biorę esci trzeci miesiąc 10mg,mam zamiar brać pół roku i pomału schodzić do zera.
Do psychiatry poszedłem z bezsennościa po odstawieniu alkoholu,miałem wcześniej zapisany od rodzinnego trazodon ale słabo działał.Psychiatra po rozmowie stwierdził,że mam depresję i przepisał mi taki zestaw esci10mg,trazodon 100mg,kwetiapina 50mg.Esci miałem zwiększać do 20mg ale się bałem ZS i zostałem przy 10mg.Sam nie wiem czy ten lek wogóle na mnie działa bo do lekarza poszedłem z bezsennościom a nie depresją.Trazodon i kwetiapina robi robotę,śpię dobrze dlatego zastanawiam się po co brać to esci,ja tego leku nie czuję a może za mała dawka na moją wagę(114kg).Macie może jakieś rady co do tego mixu?
  • 1657 / 294 / 0
Awatar użytkownika

15 marca 2021divorcedX pisze:
Pytanie takie - czy przed treningiem zarzucona w małych ilościach efedryna, zarazem będąc na Escit., będzie się bardzo gryzła. Jak się leczę, to też chcę schudnąć.
nie, będzie ok
KONIEC JEST BLISKI
  • 16 / 2 / 0

Jestem od 4 dni na esci i od 4 dni kurewska bezsenność. Nawet trazodon i zolpidem mi nie pozwala zasnąć przez ostatnie 92 godziny łącznie 14 godzin snu, w tym jakieś 45 h bez snu wciągu, 2 kompletnie nieprzespane noce pod rząd.
Ale na tym polega na terapia, nie chce umrzeć śmiercią samobójczą, więc muszę się poświecić, żeby ratować swoje życie bo depresja to najgorszy skurczybyk, zabija umysł, duszę i prowadzi na sznur albo most.

Choć ta moja benzsenność może być spowodowana innymi czynikami takimi jak nadużywanie opiatów benzo, zolpidemu i alkoholu
A tak ogólnie to od rozpoczęcia terapii czyli od 4 dni nie pije alko.
  • 854 / 235 / 0
Awatar użytkownika

Nie pijesz alko, ale resztę używek które wymieniłeś nadal stosujesz?
Raz półgłówka uwierał podgłówek, całą noc doskwierał mu ból,
lecz na zdrowiu ucierpiał w połowie, bo główki miał tylko pół.
Morał: doznajemy przykrości proporcjonalnie do świadomości.
  • 37 / 9 / 0
Awatar użytkownika

Doświadczenie: około 12 miesięcy Nexpram 10mg, pod koniec 20mg
Miało być na psychozy po amph, stany lękowe, depresyjne, dziwne głosy. Zaburzenia funkcji poznawczych itp. Owe stany na dość wysokim poziomie.

Podumowanie: Jeden wielki syf który nie pomaga na w.w. stany.

Na początku ciekawie, niby pobudza, duże źrenice. Pewnie to placebo i schodzenie amph z organizmu. Później powoli, subtelnie robi z człowieka ważywo, lekki nieogar, brak tego co "tu i teraz". Nie dociera to co dookoła. Lęki, deprecha jak była tak się nie zmienia (mimowolna reakcja organizmu). Nie polecam mieszać z alko. Dosłownie wystarczy około 100ml (nawet smakowej) i film urwany, nie mówiąc o tym co się wtedy robi. Osobiście po odstawieniu, zaczynało do mnie docierać w jakim jestem miejscu i co się ze mną dzieje. Ważne sprawy naprawdę stały się ważne. Od paru miesięcy nie biore i nie zamieżam. Na zjebane funkcje poznawcze prawdopodobnie muszę jeszcze długo popracować aby działały "normalnie"

Aha w moim przypadku lek ten działał na zasadzie: Wyłączam ci myślenie, jak masz mieć takie myśli to lepiej nie myśleć.

Moja opinia, jak wiadomo susbtancje na każdego działają inaczej. LL.
ODPOWIEDZ
Posty: 1800 • Strona 171 z 180
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.