Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 1291 / 349 / 0
Każdy przypadek jest indywidualny i różne  środki mogą różnie działać. Generalnie cokolwiek w dużych ilościach może wywołać atak padaczki.
Ale ogólnie to zioło podwyższa próg padaczkowy u wielu, ale nie we wszystkich przypadkach, a były donosy, że czasami duże ilości obniżają.
Natomiast beta-ketony, tj stimy dopalacze znacznie obniżają i nawet zdrowe osoby mają napady. W twoim przypadku to wszystkie stymulanty. No i tramadol znacznie obniża próg.
Benzo obniża ale też zdarzają się napady przy dużych dawkach. Opio z wyjątkiem tramadolu bez znaczenia ale duże dawki też moga wywołać.
  • 2 / / 0
Zioło palę całą chorobę w dużych ilościach i wszystko jest w porządku. Generalnie chodzi mi o np. MDMA albo kartony, jakieś twarde które mają najmniejszy wpływ bo jestem oczywiście świadoma że żadne nie są bezpieczne w moim przypadku
  • 1291 / 349 / 0
Jak najbardziej można dostać padaki na MDMA i LSD ale dokładne dane nie są znane, bo to nie są badane leki tylko nielegalne narkotyki. Natomiast w obu przypadkach duże znaczenie ma dawka. Jak jesteś mała i lekka to normalna dawka MDMA i LSD będą już dość duże, żeby coś wywołać. Dawkowanie znajdziesz na psychonaut wiki.
No i to nie wszystko. Narkotyki pobudzają mózg i nadmierna aktywność neuronów może wywołać padakę. To, czy wywoła, zależy od rejonów i w jaki sposób pobudza, aczkolwiek przy wysokiej dawce cały mózg jest pobudzony i wtedy atak następuje. Problem jednak jest taki, że przyjmowanie narkotyków może wywołać nadmierne permanentne pobudzenie i przyczynić się do zaostrzenia padaczki na długi okres. I MDMA i LSD zaliczają się do takich narkotyków, które mogą coś takiego spowodować. Stąd też po części są ich właściwości lecznicze które mogą być pomocne w stresie pourazozwym i depresji.
  • 83 / 4 / 0
spotkal ktos taka akcje po dragach gdy sie juz je odstawi ktos sie spotkal zeby go trzeslo po kilku miesiacach uczucie jak by zaraz mial dostac ataku takie szarpanie cialem?
  • 2430 / 560 / 155
@czlowiek Masz na myśli nawrót objawów odstawienia łącznie z drżeniem po kilku miesiącach? To jest możliwe, zwłaszcza po odstawieniu depresantów - i nazywa się PAWS.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 631 / 80 / 0
Kuzyn dostał 2 lata temu padaczki po niewielkiej ilości 4cmc na imprezie. Wcześniej też już coś razem jedliśmy, średnio raz na miesiąc. Przyjął wtedy łącznie jakieś 600-700mg rozbite na ok. 5 dawek. Po tej akcji był u neurologa i wszystko okej. Od tamtej pory nic mu się nie działo, ale prawda jest taka, że nie był to przyjemny widok. Współczuję każdemu, kto to musi przechodzić.
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.