Empatogenne Ketony

Moderator: Stymulanty

Posty: 14 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2010
  • 2989 / 89 / 0

Pytam o takie tam gdzie przede wszystkim jest empatia, takie do jedzenia z dziewczyną :-) tam gdzie czujesz przede wszystkim potrzebę bliskości , a nie empatia jest wywoływana pod wływem euforii ,że chce Ci sie rozmawiać tańczyć z ludzmi itd :-)
a następnie
250mg metylonu + 200mg butylonu kiedyś mój top one na każdąimpreze
mdma bez stymulanta to mało imprezowa uzywka
Wy w ogóle czytacie co, gdzie, jak, po co i dlaczego piszecie?
Rejestracja: 2011
  • 934 / 6 / 0

Co masz mi do zarzucenia? Napisałęm co sądze o istnieniu empatogenych ketonów, dla mnie są tylko dwa metylon i butylon. Wszystko.

edit
Chociaż nic nie wiadomo 3 razy przysnąlem jak tego posta pisałem, chyba czas sięprzespać, dwie doby na nogach daja znac o sobie.W sumie to trzecia mija juz noc, ale jak tu spac w weekend szkoda czasu

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Chicago rozmawia z mieszkańcami o rekreacyjnej marihuanie

Już za niecałe trzy miesiące, bo od 1 stycznia 2020 r., sprzedaż rekreacyjnej marihuany będzie dozwolona w całym Illinois. Obecnie ważą się losy przepisów, które określą, gdzie będzie mogła być ona sprzedawana w obrębie Chicago.
Rejestracja: 2012
  • 43 / / 0

Empatogenna gehenna to dla mnie jak po piksach (takich sprzed jakiś 10 lat) śpisz z dziewczyną i rano się okazuje, że oboje słuchaliście czy to drugie oddycha zamiast spać. metylonu ani butylonu nie brałem. Z BK legal to 3-MMC, ale parę pierwszych razów tylko, no i jest euforia jakaś (czy to wada?). MDMA to najlepszy empatogen jaki znam (nawet z fetą w miksie), ale to nie BK...
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

Ja doświadczałem silnej empatii po alfa-PVP. Nie wiem jakie były dawki, ale dość duże kreski sypane "na oko". Wtedy po prostu musiałem z kimś rozmawiać, troska o przyjaciół i nawet chęć poznania ludzi. Choć ja ogólnie jestem altruistą.
Posty: 14 Strona 2 z 2
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości