Empatogenne Ketony

Moderator: Stymulanty

• 2969 / 76 / 0

Pytam o takie tam gdzie przede wszystkim jest empatia, takie do jedzenia z dziewczyną :-) tam gdzie czujesz przede wszystkim potrzebę bliskości , a nie empatia jest wywoływana pod wływem euforii ,że chce Ci sie rozmawiać tańczyć z ludzmi itd :-)
a następnie
250mg metylonu + 200mg butylonu kiedyś mój top one na każdąimpreze
mdma bez stymulanta to mało imprezowa uzywka
Wy w ogóle czytacie co, gdzie, jak, po co i dlaczego piszecie?
  • 934 / 5 / 0

Co masz mi do zarzucenia? Napisałęm co sądze o istnieniu empatogenych ketonów, dla mnie są tylko dwa metylon i butylon. Wszystko.

edit
Chociaż nic nie wiadomo 3 razy przysnąlem jak tego posta pisałem, chyba czas sięprzespać, dwie doby na nogach daja znac o sobie.W sumie to trzecia mija juz noc, ale jak tu spac w weekend szkoda czasu

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

Przemytnik narkotyków podszywał się pod sędziego Clémenta Turpina

„L’Équipe” ujawniło, że od kilku lat dane personale Clémenta Turpina były wykorzystywane przy transporcie narkotyków między Belgią a Francją.
  • 43 / / 0

Empatogenna gehenna to dla mnie jak po piksach (takich sprzed jakiś 10 lat) śpisz z dziewczyną i rano się okazuje, że oboje słuchaliście czy to drugie oddycha zamiast spać. metylonu ani butylonu nie brałem. Z BK legal to 3-MMC, ale parę pierwszych razów tylko, no i jest euforia jakaś (czy to wada?). MDMA to najlepszy empatogen jaki znam (nawet z fetą w miksie), ale to nie BK...
Użytkownik nieaktywny
  • 31 / / 0

Ja doświadczałem silnej empatii po alfa-PVP. Nie wiem jakie były dawki, ale dość duże kreski sypane "na oko". Wtedy po prostu musiałem z kimś rozmawiać, troska o przyjaciół i nawet chęć poznania ludzi. Choć ja ogólnie jestem altruistą.
Wróć do „Katynony wielocykliczne”
Na czacie siedzi 84 uczestników Wejdź na czata