Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 5 z 10
  • 181 / / 0
No to gratuluje bo sol wlasnie tozpuszcza sie w 90% bo ekstrakcja dazy do zyskania roztworu nasyconego. To co zostawiasz na dnie to w wiekszosci benza. I mieszaj dluzej...
Byleby znów baka była jak dawniej, i byle apteka otwarta do pólnocy najmarniej
Byleby mocno zaszumiało w bani, bylebym euforie znów poczuł gdzieś przy krtani ^^
  • 207 / 2 / 0
Dobra czytałem o ekstrakcji w FAQ 2 razy. Filmiku nie mogłem oglądać, bo ciągle Mama się po domu kręci, a słuchawki mi się popsuły i sami wiecie... Chodzi mi o to, że nie brałem jeszcze benzy i chciałbym napisać jakbym przeprowadził ekstrakcję i jak coś zrobię nie tak to mnie poprawcie. (Z rozmowy więcej zapamiętuję niż tylko czytając, a nie chciałbym zepsuć sobie mojego pierwszego tripa na benzie przez źle przeprowadzoną ekstrakcję)

Więc zaczynam mam 4 saszetki tantum rosa. Pierw otwieram 2 wsypuję je do szklaneczki pustej bez wody!
Biorę chłodną wodę nie zimną nie ciepłą po prostu chłodną na każdą saszetę po 25ml jeśli się nie mylę, czyli 50ml w tym przypadku.
Zalewam to wodą. Czekam około 30 sekund, później mieszam łyżeczką oczywiście nie za długo około 10-15 sekund. Czekam kolejne 30 sekund i przelewam to do drugiej szklaneczki, na której jest starannie przygotowana blokada zrobiona z białego ręcznika do wycierania rąk. Woda z solą przecieka do szklanki, a benzydamina zostaje na ręczniku. Biorę ręcznik owijam go w suchy papier (by zrobić blokadę i nie czuć ohydnego smaku. Szybko biorę to do ust i popijam jakimś sokiem prawdopodobnie grejpfrutowym. Później otwieram kolejne 2 szaszety i powtarzam operację. I jak mi poszło zjebałem coś? :P
Jestem Dzieckiem Bożym objętym specjalną troską. :)
  • 122 / / 0
Nic nie zjebałeś, za to mogłeś od razu 4 saszety wsypać i wlać 100 ml wody %-D
Uwaga! Użytkownik Qertonek nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 46 / 1 / 0
Ja zawsze wsypuję benzydaminę do wody a nie wodę do benzydaminy, ale to pewnie bez znaczenia. Dodatkowo ręczniki papierowe dosyć grube są. Polecam torebkę od herbaty- rozcinasz, wysypujesz herbatkę i masz bardzo dobry filterek:) I zrobiona z niej bombka będzie malutka więc łatwo połkniesz.
  • 207 / 2 / 0
też myślę, by zastąpić biały ręcznik czymś lepszym. może spróbuję z tą herbatą, z drugiej jednak strony i tak zamierzam owinąć to czymś jeszcze by nie czuć tego jakże ponoć ohydnego smaku, więc różnica i tak pewnie by była niewielka :p
Jestem Dzieckiem Bożym objętym specjalną troską. :)
  • 4 / / 0
Niech ktoś mi odpowie czy dobrze ostatnio zrobiłem. Według mnie ta metoda jest lepsza niż z wodą.
1. Wsypałem benze do szklanki
2. Wlałem spirytu i dobrze wymieszałem
3. Przesączyłem
4. Wypiłem(nie odparowałem niczego, nie chciało mi się)

W szklance było: spiryt, zagęszczony sok malinowy, woda w stosunku(około) 1:10:2
Trochę trwało zanim to wypiłem, w momencie gdy skończyłem i wstałem to nogi miałem jak z waty. Po kilku minutach obijałem się o ściany, byłem najebany ale myślałem jak trzeźwy. Po pewnym czasie alkohol zszedł a weszła benza i jej paranoje.
To był najbardziej udany trip z ekstraktacją(poprzednie ekstraktowałem wodą i było chujowo). Mój pierwszy był bez ekstraktacji i było to najmocniejsze przeżycie mojego życia.
  • 2451 / 79 / 0
OMG czy ja dobrze rozumiem ? Najebałeś sie tym spirytem co do ekstrakcji go uzywałeś ? %-D
Kurwa jakim cudem ? to ile ty tego wlałeś ? 0,3litra ? no bez jaj...
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 181 / / 0
Jest to mozliwe biorac pod uwage ze wodka pita od razu po benzie wali mocniej. Zreszta gdzies przy watku ekstrakcji spirytusowej jest wspomniane, ze spirytem z benza ktory pijemy spowoduje problemy ze wstaniem i ogolna najebke. Takze - jest to mozliwe.
Byleby znów baka była jak dawniej, i byle apteka otwarta do pólnocy najmarniej
Byleby mocno zaszumiało w bani, bylebym euforie znów poczuł gdzieś przy krtani ^^
  • 580 / 4 / 0
Pytanko: wrzuciłem drugi raz swoją benze do wody zeby jeszcze raz wymieszac i pozbyc sie ewentualnych soli a tu nagle mi sie wszystko rozpuściło i woda czysta! Można to teraz wypic? @_@
  • 27 / 1 / 0
Witam!
Tantum Rosa wymieszałem z zimną wodą (dolałem jej około 75ml, na 3 saszetki), mieszałem 1min, aż do całkowitego rozpuszczenia się proszków.. Powstały roztwór przecedziłem przez filtr do kawy, i zostało mi cholernie mało benzy. Po czym zjadłem filtr, i wymoczyłem go w wodzie, którą też wypiłem. Nie suszyłem pozostałej benzy.. Czy coś zrobiłem nie tak? Nic mnie nie wzięło, zasnąłem ok. 3.30 w nocy, a wypiłem 3 saszetki około 22:40, później o 1.47 dowaliłem kolejne 2..

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 5 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.