Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 3 z 10
  • 128 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Malza »
Wracając do ekstrakcji, benzydamine trzeba sprowadzić do wolnej zasady(freebase) i dalej można próbować ekstrahować rozpuszczalnikiem organicznym np eterem dietlowym, benzenem( odradzam) czy toluenem. Można także spróbować freebase destylować z parą wodną. W obu przypadkach trzeba potem ja wysolić i produkt gotowy:).
Uwaga! Użytkownik Malza nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1211 / 19 / 0
Nieprzeczytany post autor: jon »
ale nam chodzi o to by się soli pozbyć %-D więc nie gadaj o wysalaniu.
sasasa

taki żarcik chemiczny. starczy przepuścić gazowy HCl przez rozpuszczalnik i wypadnie chlorowodorek benzydaminy.
Uwaga! Użytkownik jon nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12 / / 0
Może odpowiedź trochę późna, ale mam nadzieję, że się przyda ;-) Ja to widzę tak:
Chaotka pisze:
- Zalewam wodą (25 ml - 1 szklanka)
Otóż droga koleżanko szklanka ma 250ml nie 25 :-p I może w tym tkwi problem. Oczywiście jeżeli mówimy o podobnych szklankach :rolleyes:
Ja też mam pytanie. Z tego co MI(i tylko mi) się wydaje to nie zdupiłem ekstrakcji, jednak mnie nie pokopało :'( Przybliżę warunki, ilość subst., itp.:
Do naczynia węższego niż filiżanka, mniejszego niż szklanka wsypuję zawartość 2 saszetek TR. Do drugiej podobnej "szklaneczki" wlewam 50ml przegotowanej wody i wsadzam na krótki czas do zamrażarki żeby dobrze się ochłodziła, ale nie zamarzła. Potem zalewam proszek i mieszam. Otrzymuję biały płyn z osadem. Prawie natychmiastowo po pomieszaniu filtruję przez chusteczkę. Osad razem z filtrem suszę. Póki jest mokre można nawet rozróżnić sól od benzy :-p Potem do takiej samej, małej szklaneczki wlałem jakieś niecałe 100ml browarka, powoli dosypywałem proszek. Smak całkiem znośny. Ale, kuźwa, żadnych efektów nie odczułem :wall: Byłbym wdzięczny gdyby ktoś w miarę możliwości mi pomógł.
  • 499 / 2 / 0
bo to nie robi sie na "oko" bo to chuja daje 1 saszetka zrobiona w 50ml efekt:50-100mg benzydaminy
czyli nawet jeśli pomylimy sie o 10ml tracimy tego sporo
  • 1276 / 5 / 0
Dlatego gdy ja robiłem ekstrakcje zawsze wodę nabierałem strzykawką na jak pamiętam 12 ml. :P
Tak krok po kroku. :)
  • 12 / / 0
Tylko nie wiem gdzie napisałem, że 50ml na 1 saszetkę '-.- O ile Wasze komentarze tyczą się mojej wypowiedzi. Więc albo ja chaotycznie się wypowiadam, że aż nie można mnie zrozumieć, albo koledzy nie czytają ze zrozumieniem '-.- 50ml wody poszło na 2 SASZETKI. Odmierzałem dokładnie. Taka fleja ze mnie nie jest :-p
  • 2451 / 79 / 0
Po co na oko ludzie nie macie kieliszków do wódki w domu ? :huh:
Tak jest najłatwiej a po co wode do zamrażalki ? :huh: zalej normalną wodą ani ciepłą ani zimną tylko normalną wymieszaj to troche i odstaw na kilka min potem przesącz przez chusteczek i na koniec zostaw żeby troche przeschnęło chyba że dasz rade czekać do końca aż wyschnie :-D
Ja tak robiłem wiele razy i za każdym razem pokopało :-p
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 5100 / 905 / 40
Czy dobry do ekstrakcji będzie wacik kosmetyczny ?
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 2451 / 79 / 0
Nie wiem czy mówisz o tym co ja myślę ale jesli tak , to ujdzie tylko że te waciki są strasznie małe i kilku będziesz ich potrzebował
Made china proch i już mija każdy foch %-D
Mocz se chuju miszej a nie ketony ! :finger: %-D
  • 2524 / 207 / 0
Dobra jaki filtr będzie lepszy - przycięty odpowiedni filtr do kawy o kolorze ciemnym ( pisze kolor bo na białym filtrze gorzej widać substancję ) - czy torebka od cherbaty nałożona na lejek ?
ODPOWIEDZ
Posty: 94 • Strona 3 z 10
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.