Ekstrakcja fentanylu z różnego rodzaju systemów transderm.

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 6 / / 0

Witajcie. Jaki plaster wybrać? Każda 50-ka ma inną zawartość fentanylu. Matrifen 5,5mg / Dolforin 9,60 / Durogesic 8,40/ fenta MX 11,56 ( najwięcej ) / fentanyl Actavis 8,25 / i co radzicie ? Brać ten z największą zawartością czy może któryś fatwiej się extrachuje. Kiedyś apteka mi zamieniała, a jak jest teraz?
  • 14 / / 0

Szybkie pytanie, odnośnie ekstrakcji z użyciem spirytusu... Czy w 5ml jestem w stanie rozpuscić cały plaster Durogesic 50ug/h, z całą jego zawartością, czyli 8.4mg fentanylu jak podaje baza leków? Oczywiście zdaję sobie sprawę z ewentualnych strat materiału, bo nie wszystko "przejdzie" do spirytusu. Pytanie tylko czy właśnie 5ml starczy do rozpuszczenia całości?

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Meksyk idzie z buchem czasu

Meksykański Sąd Najwyższy orzekł, że zakaz używania marihuany jest nielegalny. Czy to znaczy, że dzień po wyroku Meksykanie mogli zwinąć jointy i triumfalnie je odpalić? Nie do końca.
  • 119 / 23 / 0

Wystarczy taka ilość w której zdołasz zamoczyć cały plaster.. Czyli byc może i w 5 ml. Ciągle podgrzewając i ostudzajac materiał by nie stracił zbytnio na mocy. Cały proces powinien trwać ok 20 minut, kiedy cały klej z zawartością zejdzie z plastra i otrzymasz metny biało-przezroczysty płyn. Wtedy jest gotowy do podania;) indzoj.
  • 877 / 57 / 19

Jaka jest właściwie rozpuszczalność fentanylu w spirytusie?
  • 1449 / 93 / 0

fentanyl rozpuszcza się bardzo dobrze w spirytusie, chociaż znacznie lepszy jest metanol. Później należy odparować uzyskany roztwór fnt do ok. 1 - 1,5 ml, dodać zakwaszonej wody, a następnie dodać roztworu sodki, by roztwór miał jedynie niewielką kwasowość, bo kwaśny roztwór mocno pali w kable. Trzeba uważać, żeby nie przegiąć i nie zrobic roztworu zasadowym, bo inaczej fnt wypadnie z roztworu.
A tak w ogóle pozdrawiam Was , dziateczki po długim okresie nieodzywania się. Jeszcze żyjecie?!?! I walicie fnt?! Zgroza...
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 84 / 0

kwitną maki to i Stary Dziad się pojawił :)
  • 1336 / 145 / 0

[mention]stary dziad[/mention], tyle czasu Cie nie było, już myslalem, ze przedawkowales fenta w miksie z majka, bo robiles z tego co pamiętam taki mix dość czesto. Dobrze Cie widzieć, mimo ze poglądy polityczne mamy zupełnie odwrotne. Co u Ciebie? Bierzesz dalej MST 2x100mg z PLB? Czy może zwiększyli Ci dawke albo jesteś na czyms innym? Pozyczasz od mamy czasem fenta do mixu z majka ;-) ? A może acetylujesz?
  • 1449 / 93 / 0

Ano, żyję, takie stare pierdofony nie przedawkowują, chyba, że z rozmysłu, albo totalnej głupoty, a jadę czystego fnt, w PLB odjebali mi numer roku, powinienem lekarkę oskarżać przed Radą Etyki, głupią pizdę, namyśle się nad tym. A do fnt mam dobre dojście - nie od Mamy-więc jakoś żyję. Miło, że ktoś dziada pamięta. Zarobiony jestem i mam mało czasu, żeby buszować po forum.
  • 422 / 16 / 0

Witam po długiej przerwie. Czy mógłbyś opisać co to się w PLB odjaniepawliło?
  • 9 / / 0

siema jestem tu nowy ale forum od jakiegos czasu obserwuje. i mam pytanie jak sciagnac fentanyl z plastra durogesic 100 by podac go iv?
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata