Ekstrakcja fentanylu z różnego rodzaju systemów transderm.

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 87 Strona 8 z 9
Rejestracja: 2010
  • 6 / / 0


Witajcie. Jaki plaster wybrać? Każda 50-ka ma inną zawartość fentanylu. Matrifen 5,5mg / Dolforin 9,60 / Durogesic 8,40/ fenta MX 11,56 ( najwięcej ) / fentanyl Actavis 8,25 / i co radzicie ? Brać ten z największą zawartością czy może któryś fatwiej się extrachuje. Kiedyś apteka mi zamieniała, a jak jest teraz?
Rejestracja: 2017
  • 14 / / 0


Szybkie pytanie, odnośnie ekstrakcji z użyciem spirytusu... Czy w 5ml jestem w stanie rozpuscić cały plaster Durogesic 50ug/h, z całą jego zawartością, czyli 8.4mg fentanylu jak podaje baza leków? Oczywiście zdaję sobie sprawę z ewentualnych strat materiału, bo nie wszystko "przejdzie" do spirytusu. Pytanie tylko czy właśnie 5ml starczy do rozpuszczenia całości?

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Kary więzienia dla b. policjantów oskarżonych w procesie ws. śmierci Igora Stachowiaka

Na kary od 2 lat do 2,5 roku bezwzględnego więzienia skazał w piątek wrocławski sąd czterech byłych już policjantów, oskarżonych o przekroczenie uprawnień i znęcanie się nad Igorem Stachowiakiem, który w maju 2016 r. zmarł na jednym z wrocławskich komisariatów.
Rejestracja: 2017
  • 119 / 24 / 0


Wystarczy taka ilość w której zdołasz zamoczyć cały plaster.. Czyli byc może i w 5 ml. Ciągle podgrzewając i ostudzajac materiał by nie stracił zbytnio na mocy. Cały proces powinien trwać ok 20 minut, kiedy cały klej z zawartością zejdzie z plastra i otrzymasz metny biało-przezroczysty płyn. Wtedy jest gotowy do podania;) indzoj.
Rejestracja: 2015
  • 911 / 59 / 19


Jaka jest właściwie rozpuszczalność fentanylu w spirytusie?
Rejestracja: 2009
  • 1454 / 93 / 0


fentanyl rozpuszcza się bardzo dobrze w spirytusie, chociaż znacznie lepszy jest metanol. Później należy odparować uzyskany roztwór fnt do ok. 1 - 1,5 ml, dodać zakwaszonej wody, a następnie dodać roztworu sodki, by roztwór miał jedynie niewielką kwasowość, bo kwaśny roztwór mocno pali w kable. Trzeba uważać, żeby nie przegiąć i nie zrobic roztworu zasadowym, bo inaczej fnt wypadnie z roztworu.
A tak w ogóle pozdrawiam Was , dziateczki po długim okresie nieodzywania się. Jeszcze żyjecie?!?! I walicie fnt?! Zgroza...
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 86 / 0


kwitną maki to i Stary Dziad się pojawił :)
Rejestracja: 2011
  • 1364 / 161 / 0


[mention]stary dziad[/mention], tyle czasu Cie nie było, już myslalem, ze przedawkowales fenta w miksie z majka, bo robiles z tego co pamiętam taki mix dość czesto. Dobrze Cie widzieć, mimo ze poglądy polityczne mamy zupełnie odwrotne. Co u Ciebie? Bierzesz dalej MST 2x100mg z PLB? Czy może zwiększyli Ci dawke albo jesteś na czyms innym? Pozyczasz od mamy czasem fenta do mixu z majka ;-) ? A może acetylujesz?
Rejestracja: 2009
  • 1454 / 93 / 0


Ano, żyję, takie stare pierdofony nie przedawkowują, chyba, że z rozmysłu, albo totalnej głupoty, a jadę czystego fnt, w PLB odjebali mi numer roku, powinienem lekarkę oskarżać przed Radą Etyki, głupią pizdę, namyśle się nad tym. A do fnt mam dobre dojście - nie od Mamy-więc jakoś żyję. Miło, że ktoś dziada pamięta. Zarobiony jestem i mam mało czasu, żeby buszować po forum.
Rejestracja: 2010
  • 422 / 17 / 0


Witam po długiej przerwie. Czy mógłbyś opisać co to się w PLB odjaniepawliło?
Rejestracja: 2018
  • 21 / / 0


siema jestem tu nowy ale forum od jakiegos czasu obserwuje. i mam pytanie jak sciagnac fentanyl z plastra durogesic 100 by podac go iv?
Posty: 87 Strona 8 z 9
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości